Ewa Olearska, ginekolog Lubliniec

Ewa Olearska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

20

Adresy

 • 17 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Ja uważam, że Pani doktor to świetny fachowiec. Prowadziła moją ciążę i nie mam żadnych zastrzeżeń. Na każdej wizycie zawsze szczegółowo bada i wyjaśnia. Jest bardzo miłą osobą, aż chce się do niej chodzić

  zgłoś nadużycie
 • 3 maja 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Pani doktor, niestety nie zna się na swoim fachu, nie potrafiła trafnie opisać badania usg. Nie wiedziała, czy jajeczko pękło i była owulacja, czy nie. A to chyba podstawowa wiedza. Prowadziła całą ciążę i była bardzo miła, owszem, ale jak przyszło do terminu porodu to nawet w szpitalu nie zamieniła ze mną jednego zdania. Przyszła na obchód i poszła, tak jak by mnie nie znała, a przecież prawie całe 9 miesięcy do niej przychodziłam. Jeśli prowadziła całą ciążę to również wypadało się zainteresować porodem. Drugi raz nigdy bym się do niej nie wybrałą. Najlepsza Dubarek z Poradni K. Polecam.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 22 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią ginekolog! Świetne podejście do pacjenta, pyta szczegółowo o wszystkie kwestie ! Troskliwa i miła. Badania dokładne , wszystko tłumaczy.

  zgłoś nadużycie
 • 18 listopada 2013

  Ocena: bardzo słaby

  Może i miła ale co z tego -jeśli dochodzi do niewłaściwego rozpoznania choroby? Pani doktor rozpoznała inną chorobę niż w rzeczywistości i stwierdziła chorobę, która nie istnieje co idzie za tym komplikacje zdrowotne dłuższe leczenie itp A ja nie wyobrażam sobie żeby ta Pani doktor jeszcze kiedykolwiek w moim życiu mnie dotknęła nie wspominając o badaniu !!! i bez przesady że jest najlepszym ginekologiem w Lublińcu bo to całkowicie mija się z prawdą. Moim zdaniem nie chodzi tutaj w ocenach czy jest miła czy uśmiechnięta (owszem ma to jakieś znaczenie) ale przede wszystkim o trafność diagnozy a w moim przypadku naprawdę była pomyłka i to bardzo znacząca na dalszym leczeniu. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 5 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor bardzo miła kompetentna odpowiada na kazde pytanie chetnie z usmiechem.Poleciła mi ja siostra której prowadziła dwie ciaze.Ja oczekuje pierwszego dziecka i z zamknietymi oczami powiezam opieke nad nim pani doktor.Po pierwszej prywatnej wizycie od razu zaproponowała nastepne żeby były z funduszu.Kazdy wynik badań nie jest lekceważony wszystko sprawdza aby przyszła mama mogła spokojnie cieszyc sie ciąza.To jest po prostu lekarz z powołania.

  zgłoś nadużycie
 • 9 sierpnia 2013

  Ocena: dobry

  Zgadzam się z poprzednimi wpisami, a szczególnie w sprawie opinii o położnej w recepcji -koszmar.

  zgłoś nadużycie
 • 17 czerwca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo profesjonalna ! Uprzejma dzieki czemu pacjentka czuje sie bardziej konfortowo, naprawde wysłucha to co ma do powiedzenia pacjentka widac ze zastanawia sie zanim odpowie nie to co inni lekarze którzy odpowiadaja jak na tabliczke mnożenia, zawsze dobrze doradzi bardzo dokładna. Suuuper lekarz BARDZO POLECAM !!!

  zgłoś nadużycie
 • 23 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Olearska jest świetna w tym co robi, a poza tym, że jest świetnym i troskliwym lekarzem, jest też bardzo dobrym człowiekiem. Prowadzi moją ciążę i przy każdej wizycie okazuje swoją troskę i zainteresowanie, nie pozostawia żadnego pytania bez odpowiedzi. Jedynym problemem tej przychodni jest położna, która wiecznie ma z czymś problem, nigdy nic nie wie, na żadne pytanie nie zna odpowiedzi, lekceważy pacjentki. Nie rozumiem dlaczego najlepsza ginekolog pozwoli psuć sobie relacje z pacjentkami (bo położna bardzo zniechęca od samej recepcji) przez kobietę, która sprawia wrażenie, że jest tam za karę.

  zgłoś nadużycie
 • 5 listopada 2011

  Ocena: słaby

  Pani doktor zlekceważyła całkowicie moje odczucia względem zastosowanego leku. Usłyszałam że to nie mogło nie pomóc.. Bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Nie polecam.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 13 lutego 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Do Pani Doktor trafiłam z polecenia mamy i chodzę już do niej dobre 3 lata. Pani Ewa prowadziła moją ciążę i każdemu życzę takiego lekarza. Była to moja pierwsza ciąża, a więc miałam mnóstwo pytań i zawsze uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Bardzo podobało mi się, że Pani Doktor odpowiadała także na wszytkie nurtujące mojego męża pytania, który był zawsze obecny przy badaniu usg. Miałam wrażenie, że Pani Ewa cieszy się razem z nami i oczekuje Maleństwa z takim samym upragnieniem :-) POLECAM !!! :-)

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami