Ewa Leśniak

45

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Witam!

  Jestem specjalistą psychiatrą i neurologiem DOROSŁYCH z wieloletnim doświadczeniem.
  W swojej pracy zawodowej i w życiu prywatnym funkcjonuję w oparciu o przekonanie o jedności ciała i ducha : to, co czuje Twoja dusza, odczuje Twoje ciało i odwrotnie.
  Bliskie są mi teorie holistyczne. Cenię mądrość Wschodu i najnowsze osiągnięcia Nauki.
  Wierzę, że stanowimy JEDNOŚĆ, CAŁOŚĆ. Swoim nauczycielom zawdzięczam fascynację tak piękną specjalizacją, jaką jest psychiatria.
  Czuję się duchowym uczniem Kena Wilbera - twórcy współczesnej duchowości integralnej i chylę czoła przed mądrością Lao Tsy w jego Tao Te Ching.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Neurologia
 • 25 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wszystko tak naj należy. Rzetelnie, fachowo na temat. No tylko cena. choć z drugiej strony dobry fachowiec wysoka cena.

  zgłoś nadużycie
 • 1 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo udana wizyta, dobry kontakt z lekarzem przed wizytą, pani doktor przysyła smsy z potwierdzeniem godziny wizyty, dzięki czemu nie ma wystawania w kolejkach. Na wizycie jest bardzo serdeczna, potrafi słuchać, tłumaczy jakie leki wypisuje i jaka jest zasada ich działania. Była to pierwsza moja wizyta, myślę, że z kolejnych będę równie zadowolona, a leczenie będzie skuteczne. Polecam panią doktor serdecznie.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Fachowy. Bardzo serdeczny i miły kontakt.Wizyta godna polecenia

  zgłoś nadużycie
 • 29 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo miła i rzeczowa pani doktor, nic dodać nic ująć, jak najbardziej profesjonalna i godna polecenia.

  zgłoś nadużycie
 • 25 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wizyty u Pani dr Ewy Leśniak to sama przyjemność, nie tylko wizualna ale przede wszystkim z powodu życzliwej i ciepłej atmosfery jaka panuje między pacjentem, a lekarzem. Widać pełne zaangażowanie ze strony Pani doktor i troskę o stan zdrowia pacjenta. Należy jedynie pamiętać, że na rezultaty poprawy stanu zdrowia trzeba cierpliwie poczekać, bo każde schorzenie jest sprawą indywidualną i to od czasu leczenia i nas samych, w dużym stopniu zależy nasze samopoczucie. Życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia, a Panią doktor serdecznie pozdrawiam. z poważaniem Grażyna

  zgłoś nadużycie
 • 28 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam; trafiłem do Pani doktor rok temu,byłem w dość kiepskim stanie,ale pomoc i dobre leczenie dało doskonałe wyniki:))) Gorąco polecam i dziękuje Pani Ewie za miłą i profesjonalną opiekę!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 24 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Wszystkim bardzo serdecznie Panią Doktor. Jest to naprawdę ciepła i życzliwa osoba, która bardzo mi pomogła. Po pierwszej wizycie, wiedziałam, że trafiłam do odpowiedniej osoby, która jest mi w stanie pomóc. Cechuje się profesjonalnym podejściem do pacjenta, ale również swoim pozytywnym usposobieniem. Oby więcej takich specjalistów ... :)

  zgłoś nadużycie
 • 2 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  ABY W NOWYM ROKU NIE ZABRAKŁO TOBIE CZASU.. na miłość.. na uśmiech.. na bukiet róż.. na spacer w deszczu.. na wiersz.. na przytulenie w tańcu.. na czyste milczenie.. na otarcie łez.. niech Nowy Rok rozścieli przed Tobą z ludzkiej życzliwości kobierce i za serce.. płaci sercem.. NIECH TEN NOWY ROK BĘDZIE DLA CIEBIE WYJĄTKOWY.. Najwspanialszego, pełnego uroku Nowego 2014 Roku ! Szczęścia w domu i wszędzie,gdzie tylko będziesz.... życzę samych szczęśliwych chwil... ...................................................................................................... Z największą wdzięcznością pragnę podziękować Pani doktor Ewie Leśniak za okazane serce i pomoc ... Anna

  zgłoś nadużycie
 • 11 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Trafiłam do Pani doktor Leśniak 6 tyg. temu nie umiałam się niczym cieszyć, żyć mi się nie chciało. Dzięki Niej już w tak krótkim czasie udało mi się brać niektóre sprawy na dystans. Jestem bardzo zadowolony z opieki Pani doktor. Bardzo dużo jej zawdzięczam. Umiem się śmiać i cieszyć z małych rzeczy ,a przede wszystkim dzięki rozmowie z Panią doktor uświadomiłam sobie co jest dla mnie ważne. Pani doktor jest ciepłą, życzliwą osobą , a przede wszystkim jest świetnym specjalistą. Jestem pacjentką Pani doktor i bardzo jestem zadowolona i wdzięczna za Jej opiekę i pomoc.

  zgłoś nadużycie
 • 26 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor Ewa jest bardzo dobrym specjalistą - psychiatrą. Bije od niej wewnętrzne ciepło, ma niesamowity urok osobisty, który potrafi podnieść na duchu. Ma bardzo fachowe i profesjonalne podejście do pacjenta, do każdego pochodzi indywidualne. Jej oddanie i poświęcenie się do wykonywanego zawodu jest rzadko spotykane, a to się ceni ;) Bez wahania mogę polecić panią doktor Ewę Leśniak :)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja