Uwaga: Pierwszorazowa wizyta tylko we wtorki i w czwartki . PRZYJMUJE WYŁĄCZNIE W GABINECIE PRYWATNYM w TARNOWSKICH GÓRACH!!!!!! Witam! Jestem specjalistą psychiatrą i neurologiem DOROSŁYCH z wielo... więcej

Adresy

Usługi

Porada psychiatryczna 150 - 200 zł
Wybierz usługę lub wpisz jej nazwę
Wizyta pierwszorazowa 200 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Uwaga: Pierwszorazowa wizyta tylko we wtorki i w czwartki . PRZYJMUJE WYŁĄCZNIE W GABINECIE PRYWATNYM w TARNOWSKICH GÓRACH!!!!!!
Witam!
Jestem specjalistą psychiatrą i neurologiem DOROSŁYCH z wieloletnim doświadczeniem. W tut. Gabinecie zajmuję się wyłącznie leczeniem psychiatrycznym.
W swojej pracy zawodowej i w życiu prywatnym funkcjonuję w oparciu o przekonanie o jedności ciała i ducha : to, co czuje Twoja dusza, odczuje Twoje ciało i odwrotnie.
Bliskie są mi teorie holistyczne. Cenię mądrość Wschodu i najnowsze osiągnięcia Nauki.
Wierzę, że stanowimy JEDNOŚĆ, CAŁOŚĆ. Swoim nauczycielom zawdzięczam fascynację tak piękną specjalizacją, jaką jest psychiatria.
Czuję się duchowym uczniem Kena Wilbera - twórcy współczesnej duchowości integralnej i chylę czoła przed mądrością Lao Tsy w jego Tao Te Ching.

Przyjęcia pacjentów ambulatoryjnych tylko w gabinecie w Tarnowskich Górach, ul. Sienkiewicza 4. Piewsze wizyty tylko we wtorki i czwartki.GODZINY WIZYT MAJA CHARAKTER PRZYBLIZONY/ ORIENTACYJNY.

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • np. Universidad de Valencia (Walencja, 2008)
 • np. Universidad de Valencia (Walencja, 2008)

Publikacje

 • np. Wczesna diagnostyka raka płuc (Przegląd Lekarski, 2007)
 • np. Wczesna diagnostyka raka płuc (Przegląd Lekarski, 2007)

Nagrody i wyróżnienia

 • np. Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej (Lublin, 1998)
 • np. Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej (Lublin, 1998)

Staże

 • np. Szpital MSWiA, Oddział Okulistyki (Warszawa, 2007)
 • np. Szpital MSWiA, Oddział Okulistyki (Warszawa, 2007)

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pani Doktor od toku , kiedy pierwszy raz trafiłam do niej - wszystko wymykało mi się z rąk - dziś cieszę się wszystkim , co mnie otacza . Planuję przyszłość , zaczęłam uprawiać sport, nawet szef zaczął mieć ludzką twarz :) Świetny specjalista , fantastyczny człowiek - lekarz dla którego ważny jest pacjent . Depresja to straszna choroba ale jeżeli już kogoś dopadnie to polecam świetnego i skutecznego lekarza Panią dr Ewę Leśniak . Kaśka Katowice

 • bardzo dobry

  Pani Ewa Lesniak pomogla mi w najgorszym momencie w moim zyciu. Poprzez nawal obowiazkow jakie mam w pracy I ciagla presje ze strony przelozonych mozna powiedziec ze bylam juz na skraju wyczerpania psychicznego. Dzieki rozmowa jakie ze mna przeprowadzila uwierzylam w siebie i wynioslam najwazniejsze: ze nie mozna dac sie wykorzystywac. Oferuje ludziom cieplo, wsparcie I zrozumienie. Nie patrzy rowniez na zegarek. Zawsze potrafi znalezc czas bo (przynajmniej takie odebralam wrazenie) dobro drugiej osoby jest dla niej najwazniejsze. Dziekuje I pozdrawiam Karolina B.

 • bardzo dobry

  Kiedy trafiłam do pani doktor, naprawdę potrzebowałam dobrej diagnozy i skutecznego leczenia. Tej pokmocy udzieliła mi Pani Doktor- "prowadzi mnie" od roku,dzięki czemu czuję się znacznie lepiej i mam nadzieję na przyszłość bez leków i lęków. Doktor Ewa jest sumienna, rzetelna i kompetentna, a w kontakcie z pacjentem uprzejma i pełna empatii. Nie wyobrażam sobie innego lekarza w tej sferze dla siebie. Koszt wizyty może być zrozumiały, z uwagi na to, że pani dr gabinet wynajmuje. Polecam tę PANIĄ DOKTOR!!!

 • bardzo dobry

  Potrzebowałem konsultacji neuropsychiatrycznej, dlatego trafiłem do pani dr Leśniak. Wizyta odbyła się punktualnie, po wcześniejszym telefonie od pani doktor. Pani doktor jest bardzo miła, uważnie wysłuchuje pacjenta i przy tym jest bardzo sympatyczna. Widać, że posiada dużą wiedzę. Pomimo tego, że postawiłem ją przed niewdzięcznym zadaniem, bo leczę się od kilkunastu lat to pani doktor zapoznała się z historią mojej choroby i odpowiedziała na nurtujące mnie pytania. To było najbardziej efektywnie wykorzystane pół godziny w moim życiu. Pomimo, że wizyta nie była tania (200zł), uważam, że pieniądze na nią zostały w pełni słusznie spożytkowane.

 • bardzo dobry

  Byłam na wizycie pierwszy raz.Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą i od razu wzbudziła moje zaufanie.Poświęciła mi dużo czasu.i udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania.Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.Wierzę że dzięki pomocy Pani doktor wrócę do zdrowia.:) Genowefa

 • bardzo dobry

  jestem bardzo zadowolony, Pani Doktor przyjela mnie ze zrozumieniem, zaproponowala leczenie i jestem jak naljlepszej mysli, goraco polecam

 • bardzo dobry

  Od długich miesięcy żyłem a bardziej wegetowałem czekając na koniec dnia kiedy mogłem wreszcie ukryć się przed całym światem w czterech ścianach! Wtedy dopiero czułem się bezpieczny! Wiedziałem, że życie ucieka mi przez palce! Rzuciłem studia, zmieniłem nawet pracę! Nie dopuszczałem do siebie nawet odrobiny optymizmu i nadziei! Pewnego dnia paląc papierosa i tłumiąc swoje ciągłe lęki drinkiem postanowiłem, że muszę wreszcie coś z sobą zrobić. Wiedziałem, że powoli tracę wszystko! Umówiłem wizytę u dr. Ewy Leśniak nie mając jednak przekonania co do pozytywnych zmian w moim życiu! Dzisiaj po kilku miesięcznej terapii u Pani Ewy jestem inną osobą! CHCĘ MI SIĘ WRESZCIE ŻYĆ! Całkiem inaczej postrzegam ludzi i cały świat wokół mnie! Stałem się pewny siebie, spotykam nowych ludzi, wreszcie potrafię normalnie żyć! Cieszyć się wszystkim co mnie otacza!!. Dzięki Pani doktor odzyskałem wszystko co kiedyś utraciłem. Odzyskałem Siebie! Wszystkim z ręką na sercu i czystym sumieniem polecam tą Panią zarówno piękną i życzliwą kobietę, a przede wszystkim wysokiej klasy specjalistę w swojej dziedzinie.

 • bardzo dobry

  Kiedy trafiłam do Pani doktor byłam w bardzo złym stanie, minęło kilka miesiecy a wszystko wraca do normalności. Znòw zaczynam się uśmiechać I cieszyć się życiem. Mogę szczerze polecić Panią doktor Ewę Leśniak każdemu kto potrzebuje pomocy lekarza takiej specjalizacji. Jest lekarzem, ktòry śmiało można powiedzieć, opiekuje się swoimi pacjentami i w razie potrzeby utrzymuje kontakt telefoniczny. Wizyty u Pani doktor to przyjemność, gdyż to niezwykle symatyczna I pełna empatii osoba. Bardzo dziękuję, że znòw mogę być sobą i życzę wszystkiego dobrego. Kinga

 • bardzo dobry

  Wizyta u psychiatry nie jest niczym miłym i przyjemny. Długo miałam problem z decyzją, aby skorzystać z porady specjalisty. Trafiłam do Pani Ewy i bardzo jestem zadowolona, bo wszystkie stereotypy o psychiatrach zostały obalone. Dużo ciepła i zrozumienia. Naprawdę chce się mówić - co nie jest łatwe, w gabinecie, przed obcą osobą (przynajmniej dla mnie). Nie tylko recepta, ale podejście do pacjenta i atmosfera - dały mi dużo siły i wsparcia, w ciężkim okresie. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Ewa jest wspaniałą, ciepłą, spokojną osobą, która poświęca swojemu pacjentowi bardzo dużą uwagę. Zna się na nowoczesnym leczeniu, starannie dobiera leki i wspiera psychicznie poprzez rozmowę. Mój stan emocjonalny zmienił się o 180 stopni, a jeszcze kilka miesięcy temu był tragiczny. Serdecznie polecam ;)