Ewa Leśniak

51

Adresy

 • Wybierz termin wizyty:

  Centrum Zdrowia i Urody "MEDEA" tel. 696-093-350

  Tarnowskie Góry, Sienkiewicza 4/1A

  696-093 ... (zobacz więcej)

 • SP ZOOZ

  Katowice, Szkolna 2

  6960933 ... (zobacz więcej)

 • Obwód Lecznictwa Kolejowego w Gliwicach - SP

  Gliwice, Opolska 18

  6960933 ... (zobacz więcej)

 • Szpital Miejski Nr 1

  Sosnowiec, Zegadłowicza 3

  6960933 ... (zobacz więcej)

Informacje o lekarzu

O mnie

 • DRODZY PACJENCI!
  Z PRZYKROŚCIA INFORMUJĘ,ZE OD 3 TYG . KTOŚ SZKALUJE MOJE DOBRE IMIĘ W INTERNECIE. SPRAWA JEST ZGŁOSZONA W PROKURATURZE. PROSZĘ , ABY ZAPOZNAJĄC SIĘ Z OPINIAMI O MNIE, PRZEJRZELI PAŃSTWO WSZYSTKIE I ZWROCILI UWAGE NA CZESTOTLIWOSC OSTANICH NEGATYWNYCH WPISÓW>
  Z POWAZANIEM EWA LEŚNIAK

  Witam!

  Jestem specjalistą psychiatrą i neurologiem DOROSŁYCH z wieloletnim doświadczeniem.
  W swojej pracy zawodowej i w życiu prywatnym funkcjonuję w oparciu o przekonanie o jedności ciała i ducha : to, co czuje Twoja dusza, odczuje Twoje ciało i odwrotnie.
  Bliskie są mi teorie holistyczne. Cenię mądrość Wschodu i najnowsze osiągnięcia Nauki.
  Wierzę, że stanowimy JEDNOŚĆ, CAŁOŚĆ. Swoim nauczycielom zawdzięczam fascynację tak piękną specjalizacją, jaką jest psychiatria.
  Czuję się duchowym uczniem Kena Wilbera - twórcy współczesnej duchowości integralnej i chylę czoła przed mądrością Lao Tsy w jego Tao Te Ching.

  Przyjęcia pacjentów ambulatoryjnych tylko w gabinecie w Tarnowskich Górach, ul. Sienkiewicza 4. GODZINY WIZYT MAJA CHARAKTER PRZYBLIZONY/ ORIENTACYJNY

Usługi

 • Porada psychiatryczna 150 zł
 • Porada neurologiczna 150 zł
 • Porada psychiatryczno-neurologiczna 200 zł

Choroby

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Neurologia
 • 22 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pani Doktor od toku , kiedy pierwszy raz trafiłam do niej - wszystko wymykało mi się z rąk - dziś cieszę się wszystkim , co mnie otacza . Planuję przyszłość , zaczęłam uprawiać sport, nawet szef zaczął mieć ludzką twarz :) Świetny specjalista , fantastyczny człowiek - lekarz dla którego ważny jest pacjent . Depresja to straszna choroba ale jeżeli już kogoś dopadnie to polecam świetnego i skutecznego lekarza Panią dr Ewę Leśniak . Kaśka Katowice

  zgłoś nadużycie
 • 28 października 2014

  Ocena: Słaby

  Nie polecam. Wizyta znów podrożala. Zdarzalo sie ze wizyta trwala 5 min bo dostalam tylko recepte. Owszem wysłuchana bylam ale leki kompletnie nie trafione. Mialam wiele dzialan ubocznych i jeszcze gorsze samopoczucie fizyczne nie wspomne juz o psychice. NIe polecam

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Pani "Agnieszko", Może by już Pani odpuściła to oczernianie mnie? Wszyscy moi Pacjenci wiedzą,że nie ma w moim Gabinecie formy " tylko po receptę" lub " tylko po L4".Po raz kolejny pisze Pani nieprawdę. Może po prostu prosze przestać do mnie przychodzić.

 • 23 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Ewa jest osobą o niesamowitej empatii i intuicji.Traktuje pacjenta przede wszystkim, jak człowieka, a nie tylko jednostkę chorobową.Poświęca dużo czasu na rozmowę, jest bardzo wnikliwa i sympatyczna, dzięki czemu łatwo się otworzyć.Leki dobiera ostrożnie, tłumaczy mechanizm ich działania.Nie zgodzę się, że kontakt telefoniczny z Panią doktor jest utrudniony.Za każdym razem, kiedy nie może odebrać, oddzwania w późniejszych godzinach.Mimo, że jestem w trakcie leczenia i czeka mnie jeszcze niejedna wizyta u Pani Ewy Leśniak, jestem przekonana, że decyzja o wyborze tego lekarza, była decyzją właściwą.

  zgłoś nadużycie
 • 21 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam jak najbardziej. Byłem do tej pory na 5 wizytach, z czego każda przebiegła tak jak się spodziewałem. Pani doktor to bardzo miła, sympatyczna i uśmiechnięta osoba - dokładnie taka, jakiej potrzebuje ktoś, kto ma depresję. Już drugi przepisany lek zrobił to, co miał zrobić i pomógł pozbyć się choroby. Szczerze polecam, pani doktor pomogła mi, pomoże i wam!

  zgłoś nadużycie
 • 20 października 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Szybki wywiad , recepta i od razu nie trafiony lek, obietnice ,że można się kontaktować o każdej porze to śmiechu warte nic nie znaczące słowa, bo gdy naprawdę potrzebowałam szybkiego kontaktu telefonicznego pani Doktor nie odbierała telefonu, nie odpisała na smsa ani nie oddzwoniła. Za to sms z przypomnieniem o kolejnej wizycie był zawsze.... Kolejne dwie wizyty tylko po recepty, koszt ten sam jak za pierwszą wizytą . Koszt wizyty skandaliczny.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  To nieprawda! Odbieram telefony i odpisuje na sms-y pacjentów o przyzwoitych porach dnia, co mogą potwierdzić wszyscy moi pacjenci. Ale nie telefony i sms-y w środku nocy lub w środku weekendu, jak to Pani miała w zwyczaju, nie licząc się z moim prawem do wypoczynku.Jestem człowiekiem, nie galernikem. Mam prawo by odpocząć. Nigdy nikomu nie mówiłam ,ze można do mnie dzwonić o każdej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu. No cóz, delikatne rozminiecie się z prawdą. Mimo wszystko,zycze wszystkiego dobrego i pozdrawiam. Z poważaniem Ewa Lesniak

 • 22 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miła pani doktor, w sposób profesjonalny przeprowadza wywiad, w sposób bardzo przejrzysty i jasny tłumaczy działania przepisanych leków,wykazuje bardzo duże zaangażowanie w sposób leczenia pacjenta.Polecam wszystkim potrzebującym porady i leczenia.

  zgłoś nadużycie
 • 25 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wszystko tak naj należy. Rzetelnie, fachowo na temat. No tylko cena. choć z drugiej strony dobry fachowiec wysoka cena.

  zgłoś nadużycie
 • 1 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo udana wizyta, dobry kontakt z lekarzem przed wizytą, pani doktor przysyła smsy z potwierdzeniem godziny wizyty, dzięki czemu nie ma wystawania w kolejkach. Na wizycie jest bardzo serdeczna, potrafi słuchać, tłumaczy jakie leki wypisuje i jaka jest zasada ich działania. Była to pierwsza moja wizyta, myślę, że z kolejnych będę równie zadowolona, a leczenie będzie skuteczne. Polecam panią doktor serdecznie.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Fachowy. Bardzo serdeczny i miły kontakt.Wizyta godna polecenia

  zgłoś nadużycie
 • 29 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo miła i rzeczowa pani doktor, nic dodać nic ująć, jak najbardziej profesjonalna i godna polecenia.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja