Ewa Lenartowicz-Piaskowy

Stomatolog

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Nie polecam, miałem zakładane korony na jedynki które wyszły tragicznie są krzywo ustawione.Korony są przechylone w bok i dodatkowo jedna jest o jakiś milimetr niżej od drugiej. Pieniądze wyrzucone w błoto, teraz muszę szukać kogoś kto to zrobi jak należy.

 • słaby

  Na trzy wypełniane ubytki, dwa nadawały się do poprawy. Ból i dyskomfort przy każdym ugryzieniu. Po zgłoszeniu moich uwag Lekarka popukała w zęby i stwierdziła, że nic nie widzi i najprawdopodobniej jest to reakcja na leczenie. Niestety przez dwa miesiące się męczyłam i nie mogłam używać uzębienia do tego do czego służy. Poprawiłam wypełnienia u innego lekarza, zapłaciłam i jest wszystko ok. Odradzam tego lekarza osobom, które mają zęby do leczenia i wypełniania.

 • bardzo dobry

  Zamierzałam założyć aparat ortodontyczny i w tym celu musiałam wyleczyć ekspresowo wszystkie zęby. Panicznie zawsze bałam się wizyty u stomatologa i na pierwszej u Pani Ewy drżały mi policzki ze strachu - niepotrzebnie. Nie dość, że Pani Doktor uporała się z wszystkimi ubytkami o czasie, to jeszcze na kolejne wizyty przychodziłam uśmiechnięta - i wychodziłam z nich z takim samym wyrazem twarzy. Zero bólu, klarowne odpowiedzi na każde pytanie, żadnych problemów po leczeniu. Jutro zakładam aparat, miałam co 3-4 miesiące przychodzić do Pani Ewy na konsultacje, czy przypadkiem coś pod tym osprzętem się nie dzieje - niestety nie będę już mogła;(

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest świetnym fachowcem-miałam u niej robioną resekcję górnej dwójki-strasznie sie bałam bo poprzedni dentysta powiedział,że albo resekcja albo usunięcie zęba.Dr Lenartowicz podjęła się resekcji(na szczęście!) i założyła mi do kości jakiś materiał kościotwórczy i jakaś błonę na to-strasznie to wszystko było skomplikowane ale udało się.Szwy ściągnęła po 10 dniach.Zabieg był w sumie krótki,myślałam,że spędzę u niej 2 godziny,a okazało sie że wszystko trwało 40 minut i NIE BOLAŁO!!!Za 2 miesiące idę do kontrolnego zdjęcia-myślę,że wszystko będzie ok.Znajomi nastraszyli mnie tą resekcją,a okazało się to całkiem do przeżycia.

 • bardzo słaby

  Komentarz o swietnym lekarzu do dzieci jest mocno przesadzony. Moje dzieci po wizycie u tej Pani zaczely panicznie bac sie dentysty.Sadze ze odrobina serdecznosci jest wskazana przy leczeniu dzieci

 • bardzo dobry

  Niezmiernie cieszę się,że trafiłam do dr Lenartowicz.Chodziłam do wielu dentystów ale tylko ona zaplanowała i poprowadziła moje leczenie w taki sposób,że nareszczie jestem zadowolona.Mam piękny usmiech,pozbyłam się kompeksów.Inni dentysci chcieli szlifować moje jedynki pod korony,dr Lenartowicz zrobiła mi licówki porcelanowe-efekt estetyczny jest świetny, a zęby "ocalały".

 • bardzo dobry

  Leczymy się u pani dr Lenartowicz całą rodziną już kilka lat.To bardzo dokładna i kompetentna lekarka.W gabinecie jest sterylnie czysto,a to dla mnie wyznacznik oferowanych usług-nie znoszę jak w gabinecie lekarskim jest brudno,a to niestety zdarza się często.Pani doktor jest życzliwa i cierpliwa, ma genialne podejście do dzieci.Polecam ją moim znajomym.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolony z usług gabinetu pani dr Ewy Lenartowicz.Już na poczekalni pacjent nastraja się optymistycznie-skórzane sofy,telewizor na ścienie-pełen relaks.W leczeniu zębów miałem długa przerwę z racji pracy za granicą-pani Ewa zajęła się mną bardzo profesjonalnie-zaplanowała leczenie i uwinęła się z moimi zębami w 2 tygodnie-tyle niestety miałem urlopu.W gabinecie jest rtg-to bardzo ułatwia,nie trzeba biegać za zdjeciem po mieście.polecam

 • bardzo słaby

  Lekarka wyjątkowo antypatyczna i mało profesjonalna. Mój stan uzębienia po leczeniu u Pani doktor jest gorszy niż przed jego rozpoczęciem. Ceny za leczenie ma bardzo wygórowane. Widać, że liczą się dla tej dentystki tylko pieniądze. Atmosfera w gabinecie jest bardzo nerwowa i nastraja pacjenta pesymistycznie. ODRADZAM !

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Małgorzata Ligęza-Janczy - stomatolog, Beata Dmochowska - stomatolog, Marzena Stanisz - stomatolog, Grażyna Helena Iwulska - stomatolog, Agnieszka Śliwa - stomatolog, Daniel Baniak - stomatolog, Rafał Rossmanith - stomatolog, Monika Agnieszka Grabowska - stomatolog, Mariusz Skotnicki - stomatolog, Zoja Sliwa - stomatolog, Bożena Krupczyńska - stomatolog, Aneta Śmierciak - stomatolog, Krzysztof Martiszek - stomatolog, Anna Stecz - stomatolog, Jerzy Lubomir Berezowski - stomatolog, Janina Lubaś - stomatolog, Beata Siuta - stomatolog, Andrzej Krzak - stomatolog, Kornelia Cichoń - stomatolog, Iwona Maria Olszowska-Żytkowicz - stomatolog