lek.

Ewa Anna Kucz

Ginekolog, Seksuolog

Umów wizytę 173 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną:

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Dr jest bardzo przemila kompetentna osoba. POlceam w 100%.Zna sie na swojej pracy. super lekarz.

 • bardzo dobry

  Wizyta u Pani Doktor przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze. W trakcie badania Pani Doktor wyjaśniała będzie rozbiła w następnej kolejności. Odpowiedziała również na wszystkie moje pytania. Mimo ceny warto!

 • bardzo dobry

  Miła, sympatyczna i pomocna Pani Doktor, odpowiada na każde pytania, tłumaczy badania, a co najważniejsze delikatna :)

 • bardzo dobry

  Przemiła Pani Doktor i do tego profesjonalna! Wypytała o wszystko bardzo szczegółowo, badanie było całkowicie bezbolesne.

 • bardzo dobry

  Dawno nie bylam u tak cudownego ginekologa, Pani dr ma duze doswiadczenie i jest przemila, uprzejma, usmiechnieta a co najwazniejsze odpowiada na kazde pytania :)

 • bardzo dobry

  Wspaniała pani doktor, lekarz z powołania a nie z obowiązku. Dla każdej pacjentki na tyle czasu ile potrzeba, wizyta przebiegła bez jakiejkolwiek krępacji i w miłej, przyjaznej atmosferze. Pani doktor jest bardzo delikatna podczas badania, i wszystko szczegółowo wyjaśnia i rzeczowo odpowiada na pytania. Z całym sercem polecam !!

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo miłą osobą i wizyta u niej nie należy do stresujących. Co chodzi o samo badanie to chyba juz tak jest, że kobiety są mniej delikatne niż mężczyźni, więc można uznać, że standardowo. Mimo, iż wizyta planowana jest tylko na 15 minut to Pani Ewa spokojnie wszystko tłumaczy i objaśnia. Gabinet, obsługa i standard na bardzo wysokim poziomie. Jedyny zarzut to cena. Oczywiście wybór Pani Ewy był świadomy i wiedziałam jakich kosztów sie spodziewać aczkolwiek chyba tylko z tego powodu raczej nie będę w stanie umówic się na powtórną wizytę. Bardzo żałuje. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Polecam wizytę u Pani doktor . Byłam na pierwszej wizycie z moja 16 letnią córką . Pani doktor : rzeczowa , miła , delikatna i niesamowicie kompetentna jezeli chodzi o porady seksuologiczne i antykoncepcję dla młodych dam . Serdecznie dziękujemy , mama i córka .

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam. Pani doktor troszczy się o pacjenta, udziela wszelkich informacji. Wizyta jest zawsze w przyjaznej atmosferze.

 • neutralny

  No niestety nie jestem do końca zadowolona z ostatniej wizyty u Pani Doktor... Zawsze chodziłam do niej bez żadnego stresu na badania,a gdy poroniłam i zaraz potem okazało się,ze jestem w ciąży-nawet mnie nie zbadała,gdyż...za wcześnie i ona nic nie zobaczy-może i za wcześnie,ale ledwo poroniłam i należało to zbadać.Kazała przyjść za dwa tygodnie.Początkowo nie chciała pieniędzy...no bo...za co:) A na moje zapytanie-'Naprawdę?' odpowiedziała...'No to 50zł'. W sumie za to,że powiedziała,że nic nie zobaczy i ze mam przyjść za dwa tygodnie.. Poszłam tydzień później do innego lekarza-biło już serduszko,lekarz wykrył torbiel krwotoczną. Poszłam po 2 tygodniach do Pani Doktor,bo to właśnie jej ufałam i chciałam,żeby prowadziła moją ciążę,jednak z jej ust usłyszałam inną opinię-że to ciałko żółte... Pobiegłam zdenerwowana do jeszcze innego lekarza i potwierdził,że to torbiel krwotoczna i że już się z niej wylewa... No niestety,ale straciłam do Pani Doktor zaufanie...a szkoda... Lekarz w takiej sytuacji nie powinien się chyba mylić...Ciałko żółte (o czym sama dobrze wiem) znajduje sie w innym miejscu...

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę