lek.

Ewa Anna Kucz

Ginekolog, Seksuolog

Umów wizytę 176 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną:

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Dr jest bardzo przemila kompetentna osoba. POlceam w 100%.Zna sie na swojej pracy. super lekarz.

 • bardzo dobry

  Polecam wizytę u Pani doktor . Byłam na pierwszej wizycie z moja 16 letnią córką . Pani doktor : rzeczowa , miła , delikatna i niesamowicie kompetentna jezeli chodzi o porady seksuologiczne i antykoncepcję dla młodych dam . Serdecznie dziękujemy , mama i córka .

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam. Pani doktor troszczy się o pacjenta, udziela wszelkich informacji. Wizyta jest zawsze w przyjaznej atmosferze.

 • neutralny

  No niestety nie jestem do końca zadowolona z ostatniej wizyty u Pani Doktor... Zawsze chodziłam do niej bez żadnego stresu na badania,a gdy poroniłam i zaraz potem okazało się,ze jestem w ciąży-nawet mnie nie zbadała,gdyż...za wcześnie i ona nic nie zobaczy-może i za wcześnie,ale ledwo poroniłam i należało to zbadać.Kazała przyjść za dwa tygodnie.Początkowo nie chciała pieniędzy...no bo...za co:) A na moje zapytanie-'Naprawdę?' odpowiedziała...'No to 50zł'. W sumie za to,że powiedziała,że nic nie zobaczy i ze mam przyjść za dwa tygodnie.. Poszłam tydzień później do innego lekarza-biło już serduszko,lekarz wykrył torbiel krwotoczną. Poszłam po 2 tygodniach do Pani Doktor,bo to właśnie jej ufałam i chciałam,żeby prowadziła moją ciążę,jednak z jej ust usłyszałam inną opinię-że to ciałko żółte... Pobiegłam zdenerwowana do jeszcze innego lekarza i potwierdził,że to torbiel krwotoczna i że już się z niej wylewa... No niestety,ale straciłam do Pani Doktor zaufanie...a szkoda... Lekarz w takiej sytuacji nie powinien się chyba mylić...Ciałko żółte (o czym sama dobrze wiem) znajduje sie w innym miejscu...

 • bardzo dobry

  Jak za każdym razem bardzo profesjonalnie i sympatycznie. Pani doktor opiekowała się mną także w trakcie ciąży i zawsze wszystko co należało było dopilnowane, skrupulatnie prowadzona dokumentacja, która bez problemu była udostępniona na potrzeby szpitala. Byłam skrupulatnie kierowane na wszelkie potrzebne badania, wszystko było dokładnie wyjaśnione i przeanalizowane. Polecam w 100%

 • bardzo dobry

  Pani doktor niezwykle miła oraz bardzo profesjonalna. Dokładnie i delikatnie przeprowadza badanie, chętnie i jasno odpowiada na pytania, można porozmawiać z Panią doktor bez skrępowania. Miła atmosfera zarówno w poczekalni za sprawą Pani recepcjonistki jak i w gabinecie. Z powodzeniem mogę polecić !!!!!

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim Panią Doktor. Miła atmosfera od momentu wejścia do poczekalni, aż do końca wizyty. Pani rejestratorka przesympatyczna, Pani Doktor również. Wizyta przebiegła sprawnie, otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam szczególnie osobom, które stresują się przed wizytą, gwarantuję że nie ma się czego bać :)

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam! Pani Doktor bardzo miła, zadaje wiele pytań, badanie kompleksowe, przyjazna atmosfera.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo miła i naprawdę rzetelna. Stara się pomóc swojej pacjentce. Odpowiadała wyczerpująco na pytania. Zostałam przyjęta tego samego dnia w którym dzwoniłam, na czym bardzo mi zależało. Jest to lekarz godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Właśnie wróciłam z wizyty u p. Doktor. Jestem oczarowana! Miła, otwarta, UŚMIECHNIĘTA, a jednocześnie bardzo skrupulatna, dokładna i fachowa. Nigdy, podkreślam NIGDY nie zostałam tak starannie przebadana. Dziękuję i pozdrawiam :)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę