lek.

Ewa Anna Kucz

Ginekolog, Seksuolog

Umów wizytę 215 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Szamotulska 61/1, Jeżyce
  60-566 Poznań, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną:

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Dr jest bardzo przemila kompetentna osoba. POlceam w 100%.Zna sie na swojej pracy. super lekarz.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna i bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta.Zrobiła ze mną obszerny wywiad na temat mojego wcześniejszego leczenia i przyznam , że żaden lekarz ginekolog nie był tak wnikliwy.zaleciła mi zrobienie odpowiednich badań krwi . Jestem bardzo zadowolona.Polecam

 • bardzo dobry

  Kolejna moja wizyta u Pani Doktor na wielki plus. Wszystko o czasie, sympatycznie i kompetentnie. Polecam

 • bardzo dobry

  Do Pani doktor przychodzą zarówno moje koleżanki jak i kobietki z rodziny :) Dlatego i ja zdecydowałam się umówić wizytę. Była to moja pierwsza wizyta u Pani doktor i z pewnością nie ostatnia, bo wiem, że zawsze kiedy zaistnieje taka potrzeba umówię kolejną wizytę :) Pani doktor jest przemiłą osobą, profesjonalna, a do tego bardzo delikatna. Badanie odbywało się w bardzo miłej, a przede wszystkim bezstresowej atmosferze. Pani doktor wszystko wyjaśnia w bardzo jasny sposób, wysłucha, a także rzeczowo odpowie na pytania pacjentki. Szczerze polecam :)

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to bardzo miła i kompetentna osoba. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba (czasem jest to więcej niż planowe 15 min, czasem mniej). Wszystko dokładnie omawia i wyjaśnia. Cena może nie jest zbyt zachęcająca, jednak uważam, że warto wydać kilka zł więcej za profesjonalna obsługę :) Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Pani dr bardzo sympatyczna, profesjonalna, po kolei wyjaśniała co będzie robić, delikatna. Odpowiadała na wszystkie pytania. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo przyjazna atmosfera, nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wizyta odbyła się punktualnie.

 • bardzo dobry

  Wizyta u Pani Doktor przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze. W trakcie badania Pani Doktor wyjaśniała będzie rozbiła w następnej kolejności. Odpowiedziała również na wszystkie moje pytania. Mimo ceny warto!

 • bardzo dobry

  Miła, sympatyczna i pomocna Pani Doktor, odpowiada na każde pytania, tłumaczy badania, a co najważniejsze delikatna :)

 • bardzo dobry

  Przemiła Pani Doktor i do tego profesjonalna! Wypytała o wszystko bardzo szczegółowo, badanie było całkowicie bezbolesne.

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę