Ewa Anna Kucz

131

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

  Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

  Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

  Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

  Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

  Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną: 604 256 039

Usługi

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia
 • 7 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Delikatna, miła i profesjonalna - tak mogę w skrócie opisać Panią Doktor. Co mnie szczególnie ujmuje to przygotowanie do każdej wizyty - Pani Doktor zawsze wie, z jakim problemem do niej przychodziłam i jak przebiegało leczenie. Życzyłabym sobie, by inni lekarze okazywali równie duże zainteresowanie swoimi pacjentami, co Pani Kucz. Muszę jeszcze wspomnieć o Pani z recepcji - złoty człowiek! Kto był, ten na pewno wie, o czym piszę. Bardzo polecam wizyty w tym gabinecie!

  zgłoś nadużycie
 • 7 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Ciepła, miła i jednocześnie rzeczowa. Łatwo z nią rozmawiać o problemach, tworzy bardzo naturalną płaszczyznę do rozmowy. Pani doktor to wiedza merytoryczna i rzeczowa pomoc, żadnego zabobonnego zaścianka. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 2 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny specjalista, bardzo dobra atmosfera, zaufanie - i tak już od wielu, wielu lat! Polecam gorąco!

  zgłoś nadużycie
 • 30 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo mila i przesympatyczna Kobieta. 100% profesjonalizmu konkretna diagnoza, skierowanie na badania. Atmosfera w gabinecie jest bardzo odprezajaceca badanie bezbolesne ! Polecam z calego serca !

  zgłoś nadużycie
 • 25 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście. Jeśli należy skarcić pacjenta jest to zrobione w bardzo taktowny, ale stanowczy sposób. Pani doktor jest ginekologiem, którego zawsze chciałam mieć. Konkretny, rzeczowy, profesjonalny i miły.

  zgłoś nadużycie
 • 19 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wizyta przebiega w miłej atmosferze, badanie jest bezbolesne, a Pani Doktor odpowiada na wszystkie zadane pytania w sposób wyczerpujący.Jestem bardzo zadowolona z wizyty, polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 9 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Miła, konkretna, o dobrym sercu, można o wszystkim porozmawiać! Mimo pierwszej wizyty stres zniknął po minucie rozmowy. Zdecydowanie polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 8 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miła i kompetentna. Szybko i dokładnie wykonane badania. Serdecznie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 8 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży to bardzo zawiodłam się na tej Pani. Przede wszystkim nie ma dobrego sprzętu do usg, nie zwraca uwagi na różne dolegliwości.gdybym nie zmieniła lekarza to najprawdopodobniej straciłabym dziecko :( Nie pozwalała mężowi wejść, bo nielubi facetów, a przecież to jest nasza wspólna ciąża i mąż też chciał wiedzieć co się dzieje. Podczas wizyt nigdy nie usłyszałam bicia serduszka i nawet nie mogłam zobaczyć na ekranie swojego dzidziusia :( przykre to, bo płacąc 180 zł jednak mam prawo mieć jakieś wymagania i oczekiwania.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Pani Moniko jestem przekonana, że wiem o jakiej sytuacji klinicznej piszę. Już od pierwszej wizyty, na podstawie przeprowadzonego przeze mnie wywiadu lekarskiego oraz badania mówiłam, że ciąża wymaga szczególnej troski. Z tego też powodu, kiedy sama musiałam być pacjentką w leczeniu szpitalnym, telefonicznie udzielałam Pani, Pani Moniko porad w konsekwencji których została Pani konsultowana w szpitalu, a później hospitalizowana. Zatem, w tym krótkim czasie opieki lekarskiej ( ostatnia wizyta u mnie w 13 tygodnia ciąży) nad powikłaną ciążą, korzystałam z konsultacji szpitalnych i wybitnych diagnostów ultrasonograficznych. Pani Moniko, robiłam to tylko po to, żeby niczego nie przeoczyć. Leki, które Pani przepisywałam oraz zwolnienie lekarskie też miały służyć Pani dobrostanowi. Co do męża, to ma Pani rację. Nie lubię, kiedy panowie uczestniczą w badaniu, ale jeśli panie życzą sobie tego, to zapraszam ich na omówienie badania i dalszego sposobu postępowania. Mam głęboką nadzieję, że cieszy się Pani dobrym zdrowiem i dzień 7 grudnia będzie dla Pani najszczęśliwszym dniem w życiu

 • 7 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Poleciłabym Panią Doktor każdemu, kto oczekuje, że znajdzie w lekarzu przyjaciela. Z mojej perspektywy najlepszy lekarz na świecie :)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia