lek.

Ewa Anna Kucz

Ginekolog, Seksuolog, Położna, położnik

Umów wizytę

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną:

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Dr jest bardzo przemila kompetentna osoba. POlceam w 100%.Zna sie na swojej pracy. super lekarz.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo miła i naprawdę rzetelna. Stara się pomóc swojej pacjentce. Odpowiadała wyczerpująco na pytania. Zostałam przyjęta tego samego dnia w którym dzwoniłam, na czym bardzo mi zależało. Jest to lekarz godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Właśnie wróciłam z wizyty u p. Doktor. Jestem oczarowana! Miła, otwarta, UŚMIECHNIĘTA, a jednocześnie bardzo skrupulatna, dokładna i fachowa. Nigdy, podkreślam NIGDY nie zostałam tak starannie przebadana. Dziękuję i pozdrawiam :)

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz byłam u Pani Ewy i jestem bardzo zadowolona, zdecydowałam się na nią po opiniach tutaj i mogę śmiało potwierdzić wszystkie pozytywne, przemiła kobieta, delikatna i przy tym rzeczowa.

 • bardzo dobry

  Dołączam do grona bardzo zadowolonych pacjentek. Pani Doktor rzetelna, profesjonalna, badanie nie odczuwalne. Wizyta przebiega w sympatycznej atmosferze. Na wszystkie pytania fachowa i wyczerpująca odpowiedź. Bez wątpienia kontynuacja mojego leczenia tylko u Pani Doktor. Lekarz godny zaufania :)

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Ze spokojem i uśmiechem wszystko mi wyjaśniła. Polecam!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest przemiłą i bardzo profesjonalną osobą. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane pytanie, a przy tym jest bardzo sympatyczna. Pomimo mojego spóźnienia Pani Doktor na mnie poczekała, chociaż minął już czas w którym przyjmuje pacjentów. Pani pielęgniarka z recepcji jest równie uroczą osobą, co sprawia, że cała wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze i czuję się tam bardzo komfortowo. Zdecydowanie polecam.

 • słaby

  Wizyta szybka, mało konkretna i droga... Za 210 zł oczekuje się czegoś więcej, chociażby nowoczesnego sprzętu... Dobrze, że była to tylko jednorazowa wizyta.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Ewa Anna Kucz ( 23 marca 2015)

  Witam, z wysokości honorarium domyślam się, że była Pani na wizycie kontrolno-profilaktycznej ( bad. ginekologiczne + piersi = 150 zł, bad. cytologiczne= 30 zł, bad. USG=30 zł). Jeśli w trakcie tych badań nie stwierdzam odchyleń od normy, to możne je skwitować, że wszystko jest w porządku. Staram się dodać jakiś większy komentarz:-). Przy okazji przypominam o odebraniu wyniku badania cytologicznego oraz, że w razie jakichkolwiek nieprawidłowości będę Panią zawiadamiać telefonicznie, a konieczna recepta wraz z ordynacją leku dobranego na podstawie tego badania będzie czekała na Panią w gabinecie ( wszystko w ramach zapłaconej już wizyty). Co do nowoczesności sprzętu, to nie wiem jakie przyjęła Pani kryterium oceny... Ale reasumując, rozumiem, że nie wszystkim można dogodzić i każdy pacjent może mieć inne oczekiwania. Dziękuję wszystkim moim Pacjentkom i Pacjentom, którzy darzą mnie zaufaniem i chcą być przeze mnie leczeni Pozdrawiam

 • słaby

  Mnie wizyta także nie zachwyciła. Zbyt szybka, zbyt powierzchowna, zbyt droga. USG, badanie ginekologiczne oraz rozmowa wykonane w ekspresowym tempie. Nie polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Ewa Anna Kucz ( 23 marca 2015)

  Witam, czas wizyty oraz cena za poszczególne składowe badania nie powinny być zaskoczeniem lub rozczarowaniem, ponieważ widnieją w Internecie. W przypadku wizyty seksuologicznej proszę o kontakt telefoniczny ze mną , gdyż ustalam termin w zależności od zarysowanego problemu. Jeśli chodzi o Pani odczucie powierzchowności, to zawsze można pogłębić wizytę, ponieważ w trakcie i na końcu zachęcam do zadawania pytań i sama się dopytuję czy wszystko jest jasne i czy jest jeszcze jakiś problem do rozwiązania.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna, rzeczowa i konkretna osoba. Nie ocenia, a doradza. Wizyta przebiegła dobrze, badanie było kompleksowe.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę