Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną: 604 256 039

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Dr jest bardzo przemila kompetentna osoba. POlceam w 100%.Zna sie na swojej pracy. super lekarz.

 • dobry

  Pani Doktor bardzo spokojna. Zadawała precyzyjne, nie skomplikowane pytania. To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, nie odczułam zażenowania czy wstydu. Profesjnalne podejście ma odbicie w dość wysokiej cenie usługi.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo miła. Wykonała wszystkie konieczne badania i przepisała leki, które powinnam stosować. Naprawdę jeszcze żaden ginekolog mnie tak skrupulatnie nie przebadał, a odwiedziłam w życiu już kilku. Dobrze, że tu trafiłam, od teraz to będzie też moja pani doktor.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i konkretna lekarska. Polecam serdecznie !!! Odpowiada na wszystkie pytania rzeczowo i zrozumiale.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i kompetentna p.doktor, atmosfera sprzyjająca rozluźnieniu i spokojnemu odbyciu wizyty. Polecam

 • bardzo dobry

  Właśnie jestem po wizycie u Pani Ewy. Mam 23 lata i była to moja pierwsza wizyta w życiu. Byłam zestresowana jak przed wizytą u stomatologa: ) Zupełnie niepotrzebnie, bo wchodząc do gabinetu zostałam przywitana promiennym uśmiechem. Pani ginekolog wypytała mnie dokładnie co i jak, była miła i od razu wzbudziła we mnie sympatię. Poinstruowała i Opowiedziała jak wygląda badanie, kiedy się rozebrać jak usiąść i co będzie robić. Wykonała też badanie piersi. Zleciła serie badań, opowiedziała o antykoncepcji. Jestem bardzo mile zaskoczona takim podejściem do pacjentek. Z pewnością tam wrócę: )

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam każdej dziewczynie i Pani! Przed pierwszą wizytą już przed wejściem do gabinetu zostałam potraktowana z uprzejmością i ciepłem. Pani doktor słucha tego, co mówi pacjentka, przy dobieraniu formy leczenia zwraca uwagę na wszystkie szczegóły, ktore wymieniłam w wywiadzie, liczy się z preferencjami i jest bardzo profesjonalna. Badanie przebiegało bezboleśnie i w komforcie.

 • bardzo dobry

  Moją pierwszą wizytę oceniam bardzo dobrze. Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą, badanie wykonała delikatnie i zaradziła problemowi, z którym się zgłosiłam. Zarówno w gabinecie, jak i w poczekalni panuje miła atmosfera. Jestem pewna, że zostanę stałą pacjentką Pani Doktor. Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo symatyczna Pani lekarz. Badanie wykonane ze spokojem i bezboleśnie. Rozmowa rzeczowa i miła. Pani doktor wyczerpująco odpowiada na pytania i fachowo przeprowadza wywiad. Polecam.

 • bardzo dobry

  Pani doktor Ewa Anna Kucz, to niezwykle sympatyczna kobieta. Cieszę się, że to do Pani doktor wybrałam się na moją pierwszą wizytę u ginekologa. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania. Polecam!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę