Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną: 604 256 039

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Dr jest bardzo przemila kompetentna osoba. POlceam w 100%.Zna sie na swojej pracy. super lekarz.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, Pani Doktor udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie - w sposób zrozumiały i bez osądzania. Co więcej sama zachęca do zadawania kolejnych pytań, na które cierpliwie odpowiada. Całe badanie przeprowadzone w miłej atmosferze, z troską o pacjenta. Polecam wszystkim, szczególnie jeżeli ma być to pierwsza wizyta.

 • bardzo dobry

  Podzielam wszystkie dobre opinie. Zgadzam się że Pani doktor jest bardzo rzetelna ( zleca badania, bada piersi itp), dodatkowo bardzo sympatyczna, dzięki temu wizyta mnie nie krępuje. Zgadzam się też z tym że Pani pielęgniarka z recepcji jest urocza:-)

 • neutralny

  Pani doktor posiada kompetencje i wiedzę - owszem. Udało mi się "wyciągnąć" od Pani to, czego oczekiwałam jednakże nie była to miła ani komfortowa wizyta. Czułam się jak u psychologa, nie ginekologa.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejscie. Pani doktor odpowiedziala na wszystkie pytania, bafanie było bezbolesne.

 • bardzo dobry

  bardzo mila Pani doktor, kontaktowa i przyjazna. Pierwszy raz byłam u Pani doktor na rozpoznaniu ciąży i cale badanie przebiegło sprawnie i szybko, zostałam dobrze poinformowana. Dobrze wyposażony gabinet. I bardzo mila pani recepcjonistka. Polecam.

 • bardzo dobry

  Moja przyjaciółka miała rację- Pani profesjonalistka. Mogę śmiało stwierdzić- znalazłam swojego lekarza ginekologa ;-)

 • bardzo dobry

  Bardzo miła, ciepła i sympatyczna osoba, dzięki czemu stres związany z pierwszą wizytą zniknął. Pani doktor dokładnie o wszystko wypytała, wytłumaczyła na czym będą polegać badania i była bardzo delikatna. Pomogła także w rozwiązaniu problemów. Polecam wszystkim.

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor. Bardzo skrupulatnie, ale w delikatny sposób wypytała o wszystkie ważne szczegóły. Spełniła moje wszystkie oczekiwania. Diagnoza była profesjonalna i zostały poczynione konkretne kroki w dalszym leczeniu. Polecam.

 • bardzo dobry

  Nie ukrywam, dla mnie wizyta u ginekologa nie należy do ulubionych czynności ale w przypadku Pani Doktor nie ma czym się absolutnie martwic i stresować. Mila, uśmiechnięta, uwagi przekazuje bez uszczypliwych komentarzy, leczenie zaproponowane przez Panią Doktor juz przynosi efekty. Polecam jak najbardziej!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę