lek.

Ewa Anna Kucz

Ginekolog, Seksuolog, Położna, położnik

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając ... więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
 • Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Szamotulska 61/1
  60-566, Poznań, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka
 • Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Os. 700-lecia Miasta 5
  64-320, Buk, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną: 604 256 039

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Dr jest bardzo przemila kompetentna osoba. POlceam w 100%.Zna sie na swojej pracy. super lekarz.

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam każdej dziewczynie i Pani! Przed pierwszą wizytą już przed wejściem do gabinetu zostałam potraktowana z uprzejmością i ciepłem. Pani doktor słucha tego, co mówi pacjentka, przy dobieraniu formy leczenia zwraca uwagę na wszystkie szczegóły, ktore wymieniłam w wywiadzie, liczy się z preferencjami i jest bardzo profesjonalna. Badanie przebiegało bezboleśnie i w komforcie.

 • bardzo dobry

  Moją pierwszą wizytę oceniam bardzo dobrze. Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą, badanie wykonała delikatnie i zaradziła problemowi, z którym się zgłosiłam. Zarówno w gabinecie, jak i w poczekalni panuje miła atmosfera. Jestem pewna, że zostanę stałą pacjentką Pani Doktor. Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo symatyczna Pani lekarz. Badanie wykonane ze spokojem i bezboleśnie. Rozmowa rzeczowa i miła. Pani doktor wyczerpująco odpowiada na pytania i fachowo przeprowadza wywiad. Polecam.

 • bardzo dobry

  Pani doktor Ewa Anna Kucz, to niezwykle sympatyczna kobieta. Cieszę się, że to do Pani doktor wybrałam się na moją pierwszą wizytę u ginekologa. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania. Polecam!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Kucz jest niezwykle sympatyczną lekarką. Do swojej pracy podchodzi bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Wszystko bardzo dobrze tłumaczy. polecam.

 • bardzo dobry

  Wizyta zaczęła się punktualnie, Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie pytania, dokładnie planuje leczenie, wszystko wyjaśnia. Polecam.

 • bardzo dobry

  Delikatna, miła i profesjonalna - tak mogę w skrócie opisać Panią Doktor. Co mnie szczególnie ujmuje to przygotowanie do każdej wizyty - Pani Doktor zawsze wie, z jakim problemem do niej przychodziłam i jak przebiegało leczenie. Życzyłabym sobie, by inni lekarze okazywali równie duże zainteresowanie swoimi pacjentami, co Pani Kucz. Muszę jeszcze wspomnieć o Pani z recepcji - złoty człowiek! Kto był, ten na pewno wie, o czym piszę. Bardzo polecam wizyty w tym gabinecie!

 • bardzo dobry

  Ciepła, miła i jednocześnie rzeczowa. Łatwo z nią rozmawiać o problemach, tworzy bardzo naturalną płaszczyznę do rozmowy. Pani doktor to wiedza merytoryczna i rzeczowa pomoc, żadnego zabobonnego zaścianka. Polecam!

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, bardzo dobra atmosfera, zaufanie - i tak już od wielu, wielu lat! Polecam gorąco!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę