Ewa Anna Kucz

134

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

  Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

  Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

  Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

  Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

  Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną: 604 256 039

Usługi

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia
 • 18 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor Ewa Anna Kucz, to niezwykle sympatyczna kobieta. Cieszę się, że to do Pani doktor wybrałam się na moją pierwszą wizytę u ginekologa. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 15 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor Kucz jest niezwykle sympatyczną lekarką. Do swojej pracy podchodzi bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Wszystko bardzo dobrze tłumaczy. polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 3 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wizyta zaczęła się punktualnie, Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie pytania, dokładnie planuje leczenie, wszystko wyjaśnia. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 7 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Delikatna, miła i profesjonalna - tak mogę w skrócie opisać Panią Doktor. Co mnie szczególnie ujmuje to przygotowanie do każdej wizyty - Pani Doktor zawsze wie, z jakim problemem do niej przychodziłam i jak przebiegało leczenie. Życzyłabym sobie, by inni lekarze okazywali równie duże zainteresowanie swoimi pacjentami, co Pani Kucz. Muszę jeszcze wspomnieć o Pani z recepcji - złoty człowiek! Kto był, ten na pewno wie, o czym piszę. Bardzo polecam wizyty w tym gabinecie!

  zgłoś nadużycie
 • 7 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Ciepła, miła i jednocześnie rzeczowa. Łatwo z nią rozmawiać o problemach, tworzy bardzo naturalną płaszczyznę do rozmowy. Pani doktor to wiedza merytoryczna i rzeczowa pomoc, żadnego zabobonnego zaścianka. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 2 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny specjalista, bardzo dobra atmosfera, zaufanie - i tak już od wielu, wielu lat! Polecam gorąco!

  zgłoś nadużycie
 • 30 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo mila i przesympatyczna Kobieta. 100% profesjonalizmu konkretna diagnoza, skierowanie na badania. Atmosfera w gabinecie jest bardzo odprezajaceca badanie bezbolesne ! Polecam z calego serca !

  zgłoś nadużycie
 • 25 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście. Jeśli należy skarcić pacjenta jest to zrobione w bardzo taktowny, ale stanowczy sposób. Pani doktor jest ginekologiem, którego zawsze chciałam mieć. Konkretny, rzeczowy, profesjonalny i miły.

  zgłoś nadużycie
 • 19 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wizyta przebiega w miłej atmosferze, badanie jest bezbolesne, a Pani Doktor odpowiada na wszystkie zadane pytania w sposób wyczerpujący.Jestem bardzo zadowolona z wizyty, polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 9 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Miła, konkretna, o dobrym sercu, można o wszystkim porozmawiać! Mimo pierwszej wizyty stres zniknął po minucie rozmowy. Zdecydowanie polecam!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Ewa Anna Kucz - ginekolog
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia