lek.

Ewa Koper-Łukaszczyk

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Jestem zdziwiony tak dobrymi opiniami.. Dwa razy byłem u tej Pani i dwa razy przyszła spóźniona o godzinę, po czym po drugim pacjencje już potrzebowała przerwy na telefon, który trwał bagatela 40min.. O samej wizycie cieżko coś powiedzieć bo potem przekierowała mnie od razu do pulmunologa z tekstem, że ona "tutaj tak na szybko nic nie wymyśli"


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dziękuję Pani Doktor!miła, delikatna i cierpliwa. Trafiłam do niej z trzyletnim synkiem.Przeprowadziła szczegółowe badania i pokierowała na dalszą diagnostykę. Potwierdziła niestety moje podejrzenia, ale co ważne wysłuchała moich obaw, co do stanu zdrowia mojego dziecka, które były kompletnie ignorowane przez poprzednich lekarzy. Cieszę się, że została mi polecona przez inną mamę, gdyż zaniedbanie w zakresie schorzenia ucha mojego synka mogłoby doprowadzić do uszkodzenia słuchu. Polecam z czystym sumieniem!

 • bardzo dobry

  Uważam, że jest najlepszym lekarzem w Lublinie ( mam porównanie )!! Lekarz z misją. Zawsze życzliwa, przyjazna,pełna empatii, wyjaśni dokładnie co się dzieje w organizmie. Przyjmuje od razu gdy przyjdzie się do niej w opłakanym stanie, nawet gdy ma dużo pacjentów. Jest bardzo dobrym fachowcem, który leczy przyczynę chorób a nie tylko zalecza ich skutki.

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, Pani doktor to trzeci laryngolog do którego trafiłam z moim 3 letnim dzieckiem i który na początku wizyty przeprowadził dokładny wywiad a następnie zbadał dziecko i pokierował na kolejne bardziej szczegółowe badania. Bez przepisywania zbędnych lekarstw, co miało miejsce u wcześniejszych "specjalistów" którzy nie widzieli że dziecko ma "korek" w uszku. Pani doktor dokładnie wszystko wyjaśnia bardzo miła, konkretna z świetnym podejściem do dzieci, szkoda że nie mamy więcej takich lekarzy, którzy naprawdę chcą pomóc pacjentowi, nie koniecznie za pieniądze, gdyż Pani doktor przyjmuje w przychodni na NFZ.

 • dobry

  Fachowo podchodzi do pacjenta.Zawsze mila.Pomocna.Polecam


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Doskonała specjalistka, kompetentna, życzliwa. Leczę się u niej od pewnego czasu i żałuję, że wcześniej nie trafiłem do pani Doktor.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Małgorzata Zborowska - laryngolog, Profesor Gołombek - laryngolog, Elżbieta Maria Matyaszewska - laryngolog, Marian Pomykalski - laryngolog, Ewa Irena Jach - laryngolog, Anna Elżbieta Madejska - laryngolog, Witold Olszański - laryngolog, Zofia Molas - laryngolog, Elżbieta Hryciuk-Umer - laryngolog, Ewa Połecka-Szysz - laryngolog, Agata Zych - laryngolog, Marianna Nowakowska - laryngolog, Krzysztof Kupisz - laryngolog, Elżbieta Bielak-Cywińska - laryngolog, Wiesław Gołąbek - laryngolog, Maria Kowalczyk-Czapczyńska - laryngolog, Krystyna Maria Zych - laryngolog, Piotr Trojanowski - laryngolog, Małgorzata Goral - laryngolog, Marek Ogrodnik - laryngolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online