Ewa Guzowska, psycholog Warszawa

Ewa Guzowska

Poproś o włączenie kalendarza
67

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Psychoterapeutka, certyfikowany Multilevel Coach i doradca zawodowy. Uczestniczka projektu „W stronę profesjonalizacji pracy MDDA” (Młode Dorosłe Dziecko Alkoholika). Trenerka umiejętności interpersonalnych, w tym także Trening Zastępowania Agresji – ART – programu dedykowanego dla młodzieży, rodzin przemocowych, systemów resocjalizacji. Swoje doświadczenie zdobywała w szpitalu MSWiA w Otwocku (Dzienny Oddział Nerwic), głównie pracując z ludźmi o wysokim stopniu wypalenia zawodowego, w tym m.in. z kadrą kierowniczą, z pracownikami aparatu sprawiedliwości, służb mundurowych i innymi. Dodatkowo współpracowała z Instytutem Matki i Dziecka, dając wsparcie przewlekle chorym dzieciom i ich rodzinom. Specjalizuje się w: psychosomatyce, depresji, nerwicach, lękach, fobiach, zaburzeniach odżywania, uzależnieniach, bezsenności, terapii par (diady), wypaleniu zawodowym. Wykonywane zabiegi: Psychoterapia dzieci, młodzieży, dorosłych, terapia rodzin, psychoterapia indywidualna w ujęciu systemowym

Usługi

 • Zwykła wizyta
 • Zwykła wizyta
 • 27 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Ewa jest najlepszym psychoterapeutą, z jakim miałam w życiu styczność, a w ciągu kilku lat byłam u wielu. Byłam już na ok. 20 spotkaniach, ale przed nami jeszcze sporo pracy. Dzięki niej docieram do najciemniejszych zakamarków mojej duszy i wierzę, że tylko dzięki niej i technikom, które stosuje, jestem w stanie dojść ze sobą do ładu i wreszcie zacząć cieszyć się życiem. Nie chce chodzić do żadnego innego psychologa!

  zgłoś nadużycie
 • 19 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Mogłabym wiele pisać, ale pierwsze co mi się nasunęło to słowo PRZYJACIEL :) Obudziłam się.... Widzę inny świat.... Nie zawsze rozumiem, ale zawsze czuję... Dziękuję z całego serca

  zgłoś nadużycie
 • 11 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Osoba bardzo ciepła, wyrozumiała i potrafiąca słuchać. W czasie wizyty jest w 100% zaangażowana i czuje się, że naprawdę chce pomóc. Z wizyty wyszłam z nadzieją, że może być lepiej, a to naprawdę dużo, bo leczę się na depresję. Ma niesamowite wyczucie co do tego, gdzie może być źródło problemów. Pani Ewa jest osobą promieniującą dobrą energią.

  zgłoś nadużycie
 • 7 lipca 2014

  Ocena: Dobry

  Ta Pani zdecydowanie potrafi słuchać. Na tym mi zależało w trakcie tej wizyty. Jej odpowiednia postawa sprawiła, że słuchając własnego dialogu, doszedłem do rozwiązania i po wizycie czujem ogromną ulgę i ze świeżą głową spojrzałem w przyszłość. Dla Pani Ewy ocena BARDZO DOBRA. Ogólną ocenę zaniżam do DOBRY, przez wzgląd na to, że pomieszczenie gabinetu nie było wywietrzone przez co efekt pierwszego wrażenia pozostawiał wiele do życzenia (akurat dla mnie ma to znaczenie), a obsługa klienta bardzo słaba (zero uśmiechu i Pani skutecznie zniechęciła mnie do zakupu szerszego pakietu).

  zgłoś nadużycie
 • 16 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Ewa jest doskonałą specjalistką. Miła, ciepła i kontaktowa osoba. Od razu odnalazłyśmy wspólny język. Bardzo pomogła mi uporać się z problemami jakie męczyły mnie od dłuższego czasu. Długo zbierałam się z wizytą, ciągle tłumaczyłam się brakiem czasu jednak wreszcie się zdecydowałam. Okazało się, że cierpię na nerwicę, z czego sama nie zdawałam sobie sprawy. Dzięki niej nauczyłam się jak kontrolować chorobę. Odzyskałam równowagę w życiu.

  zgłoś nadużycie
 • 5 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Znalazlam Pania Ewe przez internet, a dzieki komentarzom tutaj przeczytanym, zdobylam sie na umowienie wizyty. Obecnie, po ponad pol roku terapii, moge powiedziec, ze to byla jedna z najlepszych decyzji jaka moglam podjac. Mam wrazenie, za Pani Ewa umozliwila mi znalezienie spokoju i rownowagi w zyciu. Bardzo pozytywna osoba o nieprzecietnym poczuciu humoru z subtelnym sposobem zadawania trudnych pytan - oto Pani Ewa. W moim przypadku Pani Ewa pomogla mi (i wciaz pomaga) z zalamaniem nerwowym i depresja. Mam nadzieje, ze ten komentarz pomoze przynajmniej jednej osobie w trudnej emocjonalnej sytuacji zyciowej, aby udac sie do Pani Ewy na odnalezienie radosci w zyciu.

  zgłoś nadużycie
 • 23 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Ewa jest moim trzecim terapeutą, ale pierwszym który z łatwością potrafił mi pomóc, dziękuję :) Polecam kilka wizyt każdemu, bo nie ma ludzi idealnych a czasem wystarczy trochę pracy nad sobą, żeby osiągnąć pełnię szczęścia.

  zgłoś nadużycie
 • 23 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Moje poszukiwania lekarza dusz były mozolne ale zakończone sukcesem. Pani Ewa jest lekarzem, która dzięki swym kompetencjom potrafiła wstrząsnąć mym małym światem. Za co jej będę dozgonnie wdzięczna. W trakcie dotychczasowych czterech miesięcy terapii nie było łatwo (bo nikt nie obiecywał, że będzie) ale już widać światełko w tunelu i nie jest to światło nadjeżdżającego pociągu ;-)

  zgłoś nadużycie
 • 5 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Ewa jest osobą naprawdę wspaniałą. Już po jednym spotkaniu nabrałam wiary ze w końcu się uda i będzie dobrze. Pani Ewa jest aniołem i już samo spojrzenie na nią daje człowiekowi radość, wiarę i sens życia. Nie wyobrażam sobie innej terapeutki niż Pani Ewa i na pewno będę dalej kontynuować tam leczenie.

  zgłoś nadużycie
 • 4 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Ewa jest niezwykle ciepłą i przyjazną osobą, która pomogła mi poskładać to, co się rozsypało. Terapia była niezwykle owocna, pozwoliła mi na nowo uwierzyć w siebie oraz to, że mam wpływ na swoje życie. Serdecznie polecam wszystkim spotkania z Panią Ewą. Naprawdę warto.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami