dr n. med.

Ewa Gołębiewska

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią doktor. Jest rzeczowa i profesjonalna. Dokładnie mi wytłumaczyła na czym będzie polegał mój zabieg i później jakie mogą być dolegliwości (na szczęście nie było żadnych). Wszystko przebiegło szybko i bez komplikacji. Cieszę się, że do niej trafiłem, naprawdę polecam. Zabieg miałem wykonywany w Siedlcach na ul. Brzeskiej. Bardzo miło i sympatycznie a przede wszystkim bez strasznych szpitalnych kolejek.

 • bardzo dobry

  Pani dr profesjonalnie zajmuje się pacjentami. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Nasz synek był leczony przez Panią doktor najpierw ambulatoryjnie, potem operacyjnie w szpitalu jednodniowym i doskonale zniósł leczenie. Czuje się świetnie i jest wyleczony. Szpital Jednodniowy na Brzeskiej również polecam. Jest cicho, spokojnie, profesjonalnie. mama Marcinka

 • bardzo dobry

  Pewna fachowość wizyta u tej Pani doktor to przyjemność wytłumaczyła mi wszystko na czym polega moja choroba i jak będzie wyglądał i na czym polegał zabieg który miał być przeprowadzony, Miałem problemy z oddychaniem i przez to ze spaniem po wykonanym zabiegu zacząłem normalnie żyć.Polecam za jej fachowe podejście. Po wyjściu z gabinetu od Pani doktor naprawdę wiedziałem co mi jest i jak to leczyć

 • bardzo słaby

  Pani doktor nie chciała przyjąć dwulatka z ostrym zapaleniem ucha i gorączką ze względu na komplet (wizyta prywatna). Jeśli takie ma być podejście lekarza z warszawki to serdecznie dziękuję. Dziecko zostało przyjęte przez dr Ewę Komoń - Kotecką. Jednak polecam siedleckich lekarzy.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Niestety ja nie dołącze tak pozytywnej opinii jak poprzednicy. Nie słucha pacjenta, praktycznie nie zrobiła żadnego wywiadu medycznego, tylko powtarzała, że nie jest mi w stanie pomóc. Korzystam też z pomocy dr Ratyńskiej z Warszawy i ona zawsze znajduje sposób na odzyskanie przeze mnie głosu. Miałam ochotę wyjść w połowie wizyty . Na pewno więcej nie skorzystam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam, po wizytach u innych "Siedleckich speców" wizyta u niej to spotkanie profesjonalnego lekarza. W pierwszym kontakcie może wydawać się "ascetyczna" wręcz oschła ale zdecydowanie jest profesjonalna. Obecnie chodzimy do niej całą rodziną (4 osoby) a długo leczyliśmy u innych laryngologów leczących w Siedlcach- zdecydowanie POLECAM !