Okulista dr n. med.

Ewa Filipowicz

Poproś o włączenie kalendarza
20

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • - Specjalista chorób oczu.
  -Ordynator Oddziału Chirurgii Jednego Dnia, Scanmed Szpital Św. Rafała w Krakowie (operacyjne leczenie zeza i oczopląsu).
  -Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w zakresie diagnostyki, leczenia zachowawczego oraz operacyjnego zeza i oczopląsu u dzieci i dorosłych:
  - w 1995 r. uzyskała drugi stopień specjalizacji z okulistyki
  - w 2001 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych Collegium Medicum UJ. Praca doktorska dotyczyła leczenia zeza i podwójnego widzenia w orbitopatii tarczycowej
  - od 1990 r. do 2008 r. pracowała w Oddziale Leczenia Zeza i Niedowidzenia w Szpitalu Okulistycznym w Krakowie Witkowicach, gdzie pod kierunkiem prof. Krystyny Krzystkowej zdobyła doświadczenie w zakresie diagnostyki oraz leczenia zeza i oczopląsu.
  -Członek Zarządu Sekcji Strabologicznej Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.
  -Członek Europejskiego Towarzystwa Strabologicznego.
  -Podczas Konferencji Naukowych organizowanych przez Sekcję Strabologiczną Polskiego Towarzystwa Okulistycznego w 2011 i 2012 r. była wykładowcą przedstawiając problemy leczenia operacyjnego zeza niemowlęcego i zeza w orbitopatii tarczycowej. Była również ekspertem okrągłego stołu.

Usługi

 • Badanie wcześniaków

Choroby

 • 16 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam Pania Dr Ewę Filipowicz. Cudowna i ciepła osoba. Fachowiec w swojej dziedzinie. W 2003 roku operowala mi prawe oko w szpitalu w Witkowicach (zez rozbiezny) do dnia dzisiejszego jest wszystko w porządku oczy są prosto :) Nigdy nie zapomnę mojego pobytu w tym szpitalu. Tej atmosfery, wspanialej kadry lekarzy, opieki. Pani doktor- klaniam sie nisko. Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 16 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam Panią dr Ewę Filipowicz, jako bardzo miłą i serdeczną osobę oraz bardzo profesjonalnego i dobrego doktora. Dzięki Pani doktor moje oko jest proste, jestem zadowolona z przebiegu operacji oraz profesjonalnego podejścia personelu do pacjenta. Bardzo dziękuje.

  zgłoś nadużycie
 • 25 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor Ewa Filipowicz jest kompetentna i przemiła. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem, wzbudzając sympatię naszą i naszego dziecka. Polecam wizyty u Pani doktor Ewy z pełną odpowiedzialnością-będziecie na pewno bardzo zadowoleni.

  zgłoś nadużycie
 • 11 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Cudowna Pani Doktor, bardzo miła, troskliwa, wspaniały specjalista, Szybka i trafna diagnoza- zez skośny oka u Naszej córci, następnie udana operacja, obecnie już minął rok i po kontroli wszystko w porządku. Dziękujemy i Szczerze POLECAMY!!!! OLIWCIA Z RODZICAMI :)

  zgłoś nadużycie
 • 27 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Nigdy w swoim dotychczasowym życiu nie poznałam bardziej rzetelnego lekarza, skrupulatnie i cierpliwie wszystko objaśnia i przedstawia plan leczenia! Jestem bardzo zadowolona z wizyty!

  zgłoś nadużycie
 • 7 grudnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem szczęśliwa, że trafiłam do Pani dr.Ewy Filipowicz.Dla mnie bardzo ważne było to, żeby lekarz oprócz tego,że jest znakomitym specjalistą był też życzliwym i wyrozumiałym człowiekiem.Pani Ewa posiada wszystkie te cechy.Pomimo, iż mam już 30lat strasznie się bałam tej operacji,gdybym nie trafiła na panią Ewę, nie wiem czy bym się zdecydowała, teraz jestem już po i wygląda na to, że wszystko będzie dobrze:)...Dziękuje jej z całego serca i życzę wszystkiego dobrego.

  zgłoś nadużycie
 • 2 grudnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  z całego serca polecam Panią dr Ewę Filipowicz, która wraz ze Swoim zespołem operowała moje oko. Nie dość, że jest wyjątkowym specjalistą w swojej dziedzinie to także wspaniałym człowiekiem. Dziękuję Jej za wszystko Witek z Warszawy

  zgłoś nadużycie
 • 4 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Miałem orbitopatię powstałą przy chorobie nadczynności tarczycy - Pani Dr. Filipowicz całkowicie wyprowadziła moje oczy do używalności - mogę w miarę normalnie funkcjonować . AD z Radzymina .

  zgłoś nadużycie
 • 29 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobra specjalistka, lekarka godna polecenia. Fachowość, precyzja, wiedza i podejście do pacjenta rzadko spotykane.

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Z całego serca polecam Panią doktor jako świetnego specjalistę o przemiłą osobę. Bardzo się cieszę że to właśnie Pani doktor operowała moje oko i wszystko przebiegło bez problemów i bez stresu. Jestem naprawdę wdzięczna za okazaną pomoc.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online