Ewa Dziubdziela, pulmonolog Sosnowiec

Ewa Dziubdziela

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

9

Adresy

 • 6 kwietnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor to lekarz z powołania. Mam dla niej wiele szacunku i wdzięczności , zwłaszcza że nie zbagatelizowała , jak inni moich dolegliwości, postawiła trafną diagnozę, zastosowała skuteczne leczenie.Dziękuje i polecam innym !

  zgłoś nadużycie
 • 29 kwietnia 2014

  Ocena: dobry

  Co do PANI DOKTOR JA lecze E SYNA od kiedy skończł rok a ma prawie 5 LAT więc moge z czystym sumieniem powiedzieci że to lekarka z powołłania JUŻ SPORO MI POMOGŁA WYLECZYĆ SYNA jestem jest strasznie za to wdzieczna wałasnie dziś też sie do niej wybieram i warto jechac kawałek drogi bo u mnie takich lekarzy jak ona nie ma tylko jest warunek nie można z nia graci w kulki tak jak to robie niektorzy pacjęci żeby mieć zapisana wizytę a nie wykupują leków bo wtedy to leczenie nie ma sensu

  zgłoś nadużycie
 • 15 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  pulmonolog pani Ewa Dziubdziela leczę się u niej bardzo długo pomogła wyleczyć mi chorobę płuc jest bardzo zadowolony z lekarza polecam

  zgłoś nadużycie
 • 7 kwietnia 2010

  Ocena: neutralny

  adres przychodni Sosnowiec ul Wyszyńskiego 12 tel.32 266 44 95 za kilka dni będę na pierwszej wizycie z dzieckiem więc napewno opiszę wrażenia.

  zgłoś nadużycie
 • 28 stycznia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz z powołania.Leczymy się u Pani doktor 8 lat i mam nadzieję,że tak już zostanie,bo bardzo trudno o lekarza,który zna się na mukowiscydozie.Dziękujemy za wszystko.

  zgłoś nadużycie
 • 27 listopada 2009

  Ocena: neutralny

  Bardzo prosiłabym o informacje gdzie przyjmuje dr E. Dziubdziela. Pilne. Z góry dziękuję

  zgłoś nadużycie
 • 13 kwietnia 2009

  Ocena: dobry

  Leczyłam syna przez kilka lat u tej lekarki i nie mam zastrzeżen była wyrażna poprawa teraz po kilku latach chcę do niej wrócić.

  zgłoś nadużycie
 • 8 kwietnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Ewa Dziubdziela jest lekarzem z powołania. To znakomity lekarz, zawsze wysłucha pajeta doradzi nawet w chorobach nie związanych z pulmonologią , zawsze przepisze skierowanie na odpowiednie badania bez sugestii pacjenta... jak to bywa w przypadku innych karzy. Au pani doktor leczę się dobrych kilka jak nie kilka naście lat.

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2009

  Ocena: słaby

  nie jest dociekliwa, mino braku dłuższej poprawy stosuje te same leki, zleca tylko niezbędne badania na wyraźne życzenie rodzica.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami