Ewa Dudzik, okulista Konin
Okulista lek.

Ewa Dudzik

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6

Adresy

 • 27 lipca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  A ja powiem tak: bardzo niemiła kobieta. Doznałam urazu oka, piekło, łzawiło, coś w nim kuło. Opowiedziałam w skrócie od czego, co się dzieje, po czym otrzymałam odpowiedź: "Nie pomogę Pani"... ale jak? "No nie pomogę Pani", na pytanie dlaczego otrzymałam odpowiedź, że wyjeżdża... Następnie pytam czy mogłaby kogoś polecić, otrzymałam odpowiedź: "Nie mam nr tel w głowie". Brakuje tej Pani powołania, nie ma za grosz szacunku do drugiego człowieka.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 25 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Tą opinie powinni przeczytać wszyscy to jest karygodne, ceny z wyższej pułki a wykonanie z inszej jest to sprawdzone udowodnione nie nabierajcie się na te triki okulary nie wytrzymują nawet trzech miesięcy szkła rysują się lub robią się mleczne no i podejście do pocięta ohydne aby wyłudzić pieniądze to się tylko liczy uważajcie na nich, proście o jakość produktu i czy mają wszystkie parametry

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 12 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Przemiła i kompetentna Pani doktor. Moje 8-miesięczne dziecko nawet nie zapłakało podczas badań. Osoba niezwykle zapasjonowana swoim zawodem i uprzejma dla pacjentów. Czuję, że jesteśmy pod fachową opieką.

  zgłoś nadużycie
 • 20 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor kompetentna i mila, ale opinię o poradni psują panie w recepcji. Arogancja i pokrzykiwanie, szczególnie na osoby słabe, starsze. Głęboki komunizm. Miejsce dla ludzi o mocnych nerwach. Dziękuję nie skorzystam.

  zgłoś nadużycie
 • 18 czerwca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Dudzik : bardzo duża kompetencje, wysoka kultura osobista, bardzo dobra komunikacja z pacjentem, szacunek, i co gardzo nieczęste- empatia. POLECAM GORĄCO!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 2 grudnia 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Gabinet dobrze wyposażony.Dobra organizacja pracy.Uprzejma obsługa.Kompetentni lekarze.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami