Ewa Bladowska, ginekolog Płock

Ewa Bladowska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

16

Adresy i cenniki

 • 8 stycznia 2012

  Ocena: Dobry

  polecam P. Bladowska

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 27 października 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem od niedawna pacjentką pani doktor. Jednakże z czystym sumieniem mogę polecić jako doskonałego lekarza, bardzo przyjaznego pacjentce. Z dużą wiedzą i trafnymi diagnozami. Z każdej wizyty wychodziłam w pełni doinformowana. Jest osobą dla której najważniejszy jest pacjent. Mnie szybko i trafnie zdiagnozowała, zaproponowała zabieg w szpitalu. Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Polecam serdecznie ! Jako osoba, niezwykle ciepła, serdeczna, z poczuciem humoru. Stara się wprowadzić taką atmosferę podczas wizyty, aby była ona dla pacjentki przyjemnym wspomnieniem:)

  zgłoś nadużycie
 • 18 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką pani dr już około roku, wcześniej chodziłam do kilku innych lekarzy, ale w moim przekonaniu ona jest najlepsza!!!!!!!! Nie owija w bawełnę, nie ukrywa nic przed pacjentką, a kiedy trzeba powie gorzkie słowa prawdy. Takich lekarzy trzeba szukać ze świecą. Do póki będzie przyjmowała do póty ja będę jej pacjentką!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 12 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  Odradzam, stanowczo odradzam. Uwielbia badać w sposób, żeby tylko uczynić krzywdę i ból, z czego ma niezmiernie ogromną radość. Nigdy wiecej nie pozwolę, by mnie dotknęła. Wątpliwa jest jej profesja, nie poznała się, badajac wyczuwalnego guza, dotykała go i naciskała wywołujac ból przeszywający do krzyża i krzyczała przy tym na mnie, gdy łzy mi płynęły z bólu, że symuluję. Odmówiłam przyjęcia na oddział. Bałam się później iść na inne badania do innego lekarza. Teraz guz jest 2 razy większy. Nie wiem co będzie ze mną. mozę wtedy gdyby mnie inaczej potraktowała miałabym większe szanse na normalnosć. Powinna być pozbawiona praw wykonywania zawodu.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 1 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Super Kobitka, prowadziła moja ciąże. Bardzo miła,delikatna,poświęca dużo czasu dla klientów,dokładnie odpowiada na wszystkie pytania.Gorąco polecam:)

  zgłoś nadużycie
 • 1 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Od 2 lat jestem pacjentką Dr Bladowskiej Dużo razem przeszłyśmy i zawsze mogłam na Dr liczyć jak na przyjaciółkę Podczas każdego pobytu w szpitalu ( a było ich nie mało) miałam zapewnioną przez Panią Doktor super opiekę i informacje na temat mojego stanu Jestem bardzo wdzięczna i gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 14 marca 2010

  Ocena: Neutralny

  Przyjmuje na Tysiąclecia koło banku, koło księgarni, koło baru-w tym samym budynku.

  zgłoś nadużycie
 • 9 marca 2010

  Ocena: Neutralny

  mam pytanko czy morze mi ktoś powiedzę gdzie ta pani w płocku przyjmuje z góry bdziekuję

  zgłoś nadużycie
 • 27 maja 2009

  Ocena: Dobry

  bardzo sympatyczny czlowiek, wizyty u pani Bladowskiej sa przyjemnoscia ze wzgledu na atmosfere, jaka stwarza w gabinecie. potrafi "zagadac" nieprzyjemne chwile zabiegu, co jest mile widziane u lekarza. jako jej pacjentka czuje sie w centrum jej zainteresowania i pod dobra opieka. odpowiada rzetelnie na zadane pytania i udziela informacji "nadprogramowych"

  zgłoś nadużycie
 • 2 kwietnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Bladowska jest lekarzem kompetentnym i odpowiedzialnym. Potwierdzam, że zawsze wszystko drobiazgowo i cierpliwie wytłumaczy. Jest wspaniałą osobą z ogromnym poczuciem humoru. Jestem pacjentką dr Bladowskiej od 12 lat i gorąco polecam!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online