lek.

Ewa Anna Kucz

Ginekolog, Seksuolog

206 opinii +dodaj

Umów wizytę 163 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjent... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną:

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Dr jest bardzo przemila kompetentna osoba. POlceam w 100%.Zna sie na swojej pracy. super lekarz.

 • bardzo dobry

  Wspaniała Pani doktor, wypyta, wybada, doradzi. Nie narzuca pacjentkom schematycznych metod działania - zawsze pyta o zdanie i radzi, co dla pacjentki jest najlepsze.

 • bardzo dobry

  Była to moja pierwsza wizyta u tej Pani Doktor i w 100% polecam . Bardzo kompetentna osoba , która zna się na tym co robi ponad to ma świetny kontakt z pacjentem ! ;)

 • bardzo dobry

  wspaniała Pani doktor, jestem osobą starszą więc wolałam iść do kobiety - lekarza, córka znalazła w internecie tą wspaniała Panią Doktor.Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim młodym , starszym, Super lekarz. Kolejna wizyta już umówiona .Wreszcie mam wspaniałego lekarza ginekologa.....No i jestem po kolejnej wizycie u wspaniałej Pani Dr.Ewy Anny Kucz , jak już wspominałam wspaniała lekarka.POLECAM Poznaniankom w każdym wieku .

 • bardzo dobry

  Bardzio mila Pani doktor, przyjazny mily gabinet. Jednak mialam problem troche zeby znalesc za pierwszym razem, ale jak juz sie wie gdzie jest mozna trafic bez problemu. Lekarz dobry kompetentny :)

 • bardzo dobry

  Sympatyczna Pani doktor, cierpliwa i delikatna, odpowiada na wszystkie pytania oraz robi wszystkie mozliwe badania. Polecam gorąco

 • dobry

  Pani doktor jest bardzo przyjemna! Ja sie czulam siwetnie. Jestem wegierka, i sa pewne rzeczy, co ja po polsku nie wiem jak sie mowi, a pani doktor bardzo fajnie mi wytlumaczyla, jak w przedszolu dla dzieci, zebym zrozumiala. Jestem zadowolona. Polecam :)

 • bardzo słaby

  Zgłosiłam się do Pani doktor po uzyskaniu pozytywnego wyniku na teście ciążowym, ponieważ wolny termin był z dnia na dzień. Chyba każda kobieta chce jak najszybciej dowiedzieć się, że wszystko jest w porządku i nic nie dolega jej, ani jej maleństwu. W moim przypadku określenie wieku zarodka nie było dla Pani doktor możliwe, przy czym dodała, że przy tak wczesnej ciąży "wszystko jeszcze może z tego wyjść" i mam przyjść za dwa tygodnie. Nie ukrywam, że mój entuzjazm drastycznie opadł, wręcz byłam przygnębiona i wystraszona tego, co okaże się na kolejnym badaniu. Po dwóch tygodniach usłyszałam, że jest pusty pęcherzyk ciążowy i to nie jest normalne (nadal nie usłyszałam wieku zarodka). Dodam, że obydwa badania były dla mnie bolesne, przy czym po drugim wyszłam z gabinetu rycząc jak bóbr. Zalecono mi dwukrotne badanie beta hcg, którego powtarzanie po pierwszym dobrym wyniku było zbędne. A najlepsze ze wszystkiego było to, że Pani doktor "na oko" stwierdziła u mnie grzybicę pochwy i zapisała leki NIEWSKAZANE kobietom w ciąży. Inny lekarz dwa dni później powiedział, że nie mam żadnej infekcji i bez problemu określił wiek zarodka. Zdecydowanie odradzam!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Ewa Anna Kucz ( 22 listopada 2015)

  Witam, we wczesnym okresie ciąży, a więc tuż po zatrzymaniu miesiączki i pozytywnym teście ciążowym, niemożliwym jest zdiagnozowanie "czy maleństwu nic nie dolega" We wczesnym okresie ciąży zobrazowanie na USG pęcherzyka ciążowego jest możliwe, natomiast zarodka zależy od wielu czynników i każdy dzień może przynieść zmiany. Wielkość pęcherzyka ciążowego miała Pani określony, zarodka nie, bo nie uwidaczniał się przy badaniu. Wielokrotne badanie beta HCG jest potrzebne, żeby zaobserwować wzrost lub spadek tego hormonu. Ma to znaczenie diagnostyczne. To co Pani określa "na oko" jest badaniem ginekologicznym we wziernikach i opiera się na objawach klinicznych oraz "oczach i rękach" specjalisty i jego doświadczeniu. Jeśli chodzi o wybór leków w ciąży, to proszę zwrócić uwagę, że wszystkie są niewskazane ( nie piszę o suplementach) ale czasami konieczne, właśnie dla dobrostanu kobiety i jej ciąży, czyli "maleństwa". Mam nadzieje, że to moje wyjaśnienie, a które uszło Pani uwadze na wizycie lekarskiej, jest teraz bardziej klarowne. Jeszcze raz apeluję o zadawanie pytań w trakcie wizyty. Zawsze staram się rozwiewać wątpliwości lub razem zastanawiać się nad najlepszym rozwiązaniem dla moich Pacjentek i Pacjentów Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  W porównaniu do innych nieszczęsnych ginekologów, u których bywałam - wreszcie czułam się jak pacjent, a nie jak przedmiot. Nie mam dużych wymagań ale lekarz powinien umieć spojrzeć człowiekowi w oczy i z uwagą wysłuchać, a do tej pory trafiałam na 'gburów' którzy znad swoich ważnych kajecików nawet nie rzucili na mnie okiem. Tutaj- wreszcie miłe zaskoczenie:) Rozmowa z Panią doktor bardzo przyjemna, przyjazna atmosfera, Pani w recepcji także przemiła:) Duży plus ode mnie :)

 • bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia. Była to moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie raz zawitam jeszcze do gabinetu lek. Kucz. Polecam wszystkim tak cudowną osobę!