lek.

Ewa Adamska

Laryngolog, Audiolog, foniatra

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy

 • Przychodnia Specjalistyczna

  Formińskiego 14
  08-110 Siedlce, mazowieckie

  134
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  8
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Prywatny Gabinet Laryngologiczny

  Traugutta 35
  08-110 Siedlce, mazowieckie

Informacje o lekarzu

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem pacjentka doktor Adamskiej i bardzo sobie cenie ta pania doktor. Bardzo polecam pania Ewe poniewaz jest bardzo mila ze az chce sie do niej chodzic...

 • słaby

  Jeśli chodzi o wizyty prywatne godna polecenia doktor, ale na fundusz zupełnie co innego, zupełnie inna kultura wizyty.Na wizycie prywatnej przegroda nosowa koniecznie do korekty, po wizycie na fundusz brak wskazań do leczenia i rada by udać się do alergologa, samo badanie szybkie i niedokładne,mimo silnego kataru nawet nie zajrzała mi Pani do uszu, a następnego dnia rano dostałam również zapalenia ucha. Przykro bo prywatnie chodziłam do Pani również z córką i mężem i sporo nas to kosztowało. Po wyjściu z przychodni publicznej czułam się jak gimnazjalistka, którą lekarz zignorował bo przyszła z bólem paznokcia.

 • bardzo dobry

  Byłam pacjentką doktor Adamskiej przez kilka lat.Jest bardzo dobrym lekarzem, który wyleczył mnie z choroby.Polecam.

 • bardzo słaby

  Zdecydowanie nie polecam , bardzo nieprzyjemna pani, brak wyjaśnień dot. stanu choroby. Na prośbę wyjaśnienia stanu choroby powiedziała ze nie ma czasu, na próbę umówienia się odpowiedziała ze nie wie kiedy będzie miała czas (!)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Ewa Adamska ( 22 lutego 2013)

  Bardzo dobrze pamiętam nasza rozmowę .Nie pytał mnie pan ostan swojego zdrowia bo tą kwestię miał pan dokładnie wyjaśnioną wcześniej , zaś termin wizyty kontrolnej miał pan wyznaczony i nie było potrzeby jej ustalać.W tej rozmowie chciał pan mnie zmusić do sfałszowania dokumentacji medycznej z pana pobytu na oddziale .Nie uzyskał pan na to mojej zgody .O pana postępowaniu powiadomiłam odpowiednie osoby .

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką doktor Adamskiej, leczyłam się u niej w poradni na ul.Formińskiego w Siedlcach. Pani doktor rzetelnie podeszła do mojej choroby i zleciła niezbędne badania oraz skierowała do szpitala na leczenie operacyjne. Dzięki doktor Adamskiej jestem wyleczony z rzadkiej i groźnej choroby.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny i przyjazny lekarz. Do pacjenta podchodzi fachowo, dobrze tłumaczy chorobę i leczenie. Uprzejma. Naprawdę godna polecenia!