Ewa Adamska, laryngolog Siedlce

Ewa Adamska

Poproś o włączenie kalendarza
5

Adresy

 • 9 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentka doktor Adamskiej i bardzo sobie cenie ta pania doktor. Bardzo polecam pania Ewe poniewaz jest bardzo mila ze az chce sie do niej chodzic...

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam pacjentką doktor Adamskiej przez kilka lat.Jest bardzo dobrym lekarzem, który wyleczył mnie z choroby.Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Zdecydowanie nie polecam , bardzo nieprzyjemna pani, brak wyjaśnień dot. stanu choroby. Na prośbę wyjaśnienia stanu choroby powiedziała ze nie ma czasu, na próbę umówienia się odpowiedziała ze nie wie kiedy będzie miała czas (!)

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Bardzo dobrze pamiętam nasza rozmowę .Nie pytał mnie pan ostan swojego zdrowia bo tą kwestię miał pan dokładnie wyjaśnioną wcześniej , zaś termin wizyty kontrolnej miał pan wyznaczony i nie było potrzeby jej ustalać.W tej rozmowie chciał pan mnie zmusić do sfałszowania dokumentacji medycznej z pana pobytu na oddziale .Nie uzyskał pan na to mojej zgody .O pana postępowaniu powiadomiłam odpowiednie osoby .

 • 2 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką doktor Adamskiej, leczyłam się u niej w poradni na ul.Formińskiego w Siedlcach. Pani doktor rzetelnie podeszła do mojej choroby i zleciła niezbędne badania oraz skierowała do szpitala na leczenie operacyjne. Dzięki doktor Adamskiej jestem wyleczony z rzadkiej i groźnej choroby.

  zgłoś nadużycie
 • 26 czerwca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo kompetentny i przyjazny lekarz. Do pacjenta podchodzi fachowo, dobrze tłumaczy chorobę i leczenie. Uprzejma. Naprawdę godna polecenia!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami