lek.

Emilia Musiał

Endokrynolog, Internista

7 opinii +dodaj

Umów wizytę 413 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lek. med. Emilia Musiał jest specjalistą w dziedzinie endokrynologii. Przy zapisywaniu się na wizytę do Placówki PROFEMED bardzo proszę o podanie daty urodzenia lub numeru PESE... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Lek. med. Emilia Musiał jest specjalistą w dziedzinie endokrynologii.

Przy zapisywaniu się na wizytę do Placówki PROFEMED bardzo proszę o podanie daty urodzenia lub numeru PESEL pacjenta.

Specjalizacje

 • Endokrynologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Pani doktor jest bardzo zainteresowana losem pacjenta. Dokładnie słucha, odpowiada na zadawane pytania.Jest kompetentna i całościowo podchodzi do problemu.

 • bardzo dobry

  Chodzę do tej pani od prawie 5 lat (Hashimoto). Jest bardzo dokładna, zawsze przygotowana do wizyty (wcześniej sprawdza wyniki), na wszystkie pytania spokojnie odpowiada, zleca regularnie badania, nie bagatelizuje żadnych objawów ani wyników poza normą. Robi dokładny wywiad i jeśli jest taka konieczność przyjmie pacjenta "poza kolejnością". Przy tym jest bardzo uprzejma i miła.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Lekarz ma wiedzę, nie spieszy się i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Mimo braku terminów w lux-med zapisuje na wizyty dodatkowe i każdego pacjenta zawsze przyjmuje. Polecam Panią doktor.

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona ze współpracy z Panią Doktor. Bardzo wynikliwy wywiad, zlecanie odpowiednich badań, ich analiza i ew. Zlecanie kolejnych. Żaden wynik "poza normą" nie pozostał bez reakcji Pani Doktor - zazwyczaj dostawałam dodatkowe badania, by wykluczyć wszystkie ewentualne schorzenia. Polecam :-)

 • bardzo dobry

  Po pierwszej wizycie mam wrażenie że bardzo uważnie podchodzi do pacjenta. Nic na skróty, szczegółowy wywiad, badania . Ja zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Pani doktor "nadzorowała" moją tarczycę gdy byłam w ciąży. Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Miła, kulturalna. Zawsze analizowała wyniki badań i adekwatnie do nich ustalała dawkę leków. Często przychodziłam do niej poza koleknością i zawsze nie było problemów z przyjęciem. Gdy będę w kolejnej ciąży, z pewnością oddam się w ręce pani doktor.

 • bardzo słaby

  Zdecydowanie nie polecam osobom z Hashimoto. Pani doktor ma naprawdę małe pojęcie o tej chorobie. Według niej (mimo że mam stwierdzoną niedoczynność) nie mogę mieć objawów, bo mam "za małą niedoczynność", a TSH, jeśli w tej chwili nie planuję dzieci, nie musi być obniżone. Szybkie męczenie się i nadmierna senność to depresja. A tarczyca nie może boleć - zapewne bolą mnie mięśnie szyi.