Emil Przepiórski, ortopeda Warszawa

Emil Przepiórski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

16
 • 15 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, który potrafi okazać empatię. Rzeczowy, sympatyczny. Do Pana doktora trafiłam sugerując się opiniami na tej stronie i się nie rozczarowałam.

  zgłoś nadużycie
 • 9 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Przez ponad dwa miesiące byłam osobą leżącą.Powodem były moje biodra.Z dnia na dzień ból był nie do wytrzymania.Na szczęście trafiłam na cudownego lekarza dr. Emila Przepiórskiego.Dzięki Niemu w grudniu 2013r. odbyła się pierwsza operacja biodra [ENDOPROTEZOPLASTYKA].Operacja była skomplikowana ale wszystko poszło bardzo dobrze.W styczniu [miesiąc póżniej] zostałam poddana drugiej operacji na drugie biodro,w grudniu lewe ,w styczniu prawe biodro.Operował mnie dr.Emil Przepiórski.Jest to bardzo dobry SPECJALISTA, LEKARZ O ZŁOTYM SERCU.Ma cierpliwosc wytłumaczyć choremu jak będzie przebiegać operacja oraz jak postępować po operacji.Jest zawsze uśmiechnięty,wyrozumiały i zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Zawdzięczam dr. Emilowi Przepiórskiemu powrót do zdrowia i jestem wdzięczna .że dzięki Jego pomocy znów mogę chodzić.Polecam każdemu dr.Emila Przepiórskiego. Jest lekarzem specjalistą,jakich brakuje w naszym kraju. GORĄCO POZDRAWIAM PANIE DOKTORZE! Zuzanna.

  zgłoś nadużycie
 • 3 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Ogromne podziękowania dla Pana Doktora! Wspaniały lekarz, polecam Go każdemu. To życzliwa, miła i sympatyczna osoba. Okazuje duże zaangażowanie i zainteresowanie pacjentem. W październiku byłam operowana przez Pana Przepiórskiego w szpitalu przy. ul. Spartańskiej, który profesjonalnie przeprowadził operację mojego kolana wstawiając endoprotezę. Wytłumaczył również jak należy postępować po operacji i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Dziś wracam powoli do zdrowia i jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorowi za udaną operację. To oddany swojej pracy i godny polecenia lekarz. Pozdrawiam Panie Doktorze, Elżbieta Gosławska.

  zgłoś nadużycie
 • 25 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Z największą satysfakcją pacjenta (po trudnej operacji endoprotezy kolana) polecam wszystkim Pana dr Emila Przepiórskiego jako lekarza chirurgii ortopedycznej, traumatologii narządów ruchu i człowieka o niebywałej rzetelności, nieprzeciętnych zdolnościach i umiejętnościach czego wyraz daje w praktycznym zastosowaniu. Myślę, że nie będzie przesadna opinia, iż Pan dr Emil Przepiórski należy do najwyższej klasy lekarzy w swoich specjalnościach nie tylko w Polsce.

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłem operowany w roku 2011 w szpitalu na Spartańskiej przez pana doktora - wszczepiał mi endoprotezę stawu biodrowego. To bardzo dobry, sympatyczny, życzliwy i miły lekarz. Przed operacją dokładnie wytłumaczył mnie i mojej rodzinie na czym polega operacja. Uspokoił mnie i moich najbliższych. Poinstruował także, jak trzeba przygotować mieszkanie na mój powrót ze szpitala, jak trzeba potem zachowywać się w domu. Po operacji przychodził i sprawdzał, czy wszystko jest w porządku. Po kilku miesiącach rehabilitacji zacząłem chodzić normalnie, bez bólu. Obecnie prowadzę normalny tryb życia, tak jak bym miał własne zdrowe biodro, pracuję nawet na działce. To bardzo kompetentny lekarz, każdemu bym go polecił.

  zgłoś nadużycie
 • 1 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor Emil Przepiórski to profesjonalista, pełen zaangażowania w wyleczenie pacjenta. Uważam, że Pan Emil Przepiórski to lekarz godny polecenia.

  zgłoś nadużycie
 • 26 lutego 2013

  Ocena: Słaby

  Nie wiem jak przeprowadza operację ale konsultacja po zleconym badaniu trwała 4 min. Więcej dowiedziałem się podczas badania USG niż w czasie konsultacji. Zdjęcia z usg nie były na tyle intrygujące żeby je oglądać, wystarczył tylko opis :-/

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 29 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Zgadzam się w 100 procentach, że to bardzo dobry lekarz. Przede wszystkim empatyczny, miły i bardzo życzliwy. Kompetentny i leczący nowocześnie. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2012

  Ocena: Neutralny

  byłem u niego 2 razy w lux medzie, za każdym razem sprawiał wrażenie że się śpieszy i że pacjent mu przeszkadza - taki ma chyba styl pracy. Ma teoretycznie 15 minut na pacjenta, po 7 minutach koniec wizyty. Sam z siebie nic nie powiedział, zero uśmiechu i zero zainteresowania pacjentem, wyjaśnienia co się dzieje z kolanem, zrobiłem rtg spojrzał na nie, zero komentarza. Byłem u innego ortopedy i wiem że można inaczej. U mnie była raczej prosta sprawa, ale przy tym tempie obsługi pacjenta nie wiem czy dobrze zdiagnozuje cięższe przypadki. Nie mam pojęcia kto napisał pozostałe komentarze, może byli u niego poza lux medem i tam była inna obsługa. Dla mnie nie jest to lekarz z gatunku "ten albo żaden inny". Jak ktoś musi to można się przejść do niego, w lux medzie chyba wszyscy ortopedzi są tacy sami.

  zgłoś nadużycie
 • 19 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor Przepiórski w marcu 2012 operował moje kolano.ENDOPROTEZOPLASTYKA.Przed operacją bardzo się bałem.Dzięki przyjaznej postawie pana doktora moje obawy rozwiały się.Operacja udała się.Pan doktor jest dobrym lekarzem. Polecam i życzę każdemu aby spotkał takiego lekarza na swojej drodze.Po operacji jest w stałym kontakcie z pacjentem.To dobry ,sympatyczny i oddany swojej pracy lekarz.Dziękuje panie doktorze za wsparcie i opiekę .

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online