Elżbieta Tokarz-Kupczyk, neurolog Poznań

Elżbieta Tokarz-Kupczyk

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

15

Adresy

 • Specjalistyczna praktyka neurologiczna

  Poznań, Marcelińska 6 lok. 1

  6039269 ... (zobacz więcej)

 • 19 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Jakiś czas temu byłem diagnozowany na oddziale u Pani doktor. O ile diagnoza była trafna to dalsze postępowanie nie znajduje moich słów potępienia. W słowniku ludzi kulturalnych brak słów, które pozwalają na opisanie sytuacji. W dniu wypisu dowiedziałem się, że choroba jest nieuleczalna ( z czym się zgadam) i w zasadzie nic z tym więcej nie można zrobić. Przez dłuższy czas myślałem, że tak jest faktycznie, do momentu kiedy przez zupełny przypadek trafiłem do innego neurologa, który chwycił się za głowę słysząc moją relację. Dziś jestem w szpitalu rehabilitacyjnym po pierwszej części terapii a przed kolejnymi etapami. Oczywiście o wyleczeniu nie ma mowy - ale nagle okazało się, że jest możliwość terapii, o której p. Tokarz zapomniała. Szkoda tylko straconego czasu i pogorszenia mojego stanu zdrowia bo pewnie nie uda się mi już powrócić do stanu w trakcie pobytu na oddziale dr. Tokarz.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 1 grudnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Takich lekarzy jak pani dr Elżbieta Tokarz-Kupczyk można szukać z przysłowiową świecą. Ogromna wiedza i fachowość, a do tego przenikliwość i szerokie spojrzenie na pacjenta. Dzięki dodatkowym badaniom, które zleciła pani Doktor udało się w końcu dotrzeć do przyczyny moich dolegliwości. Gdyby nie Jej determinacja i motywowanie mnie do zrobienia kilkunastu badań, dziś może nie było by mnie śród żywych. Dziękuję i szczerze polecam wszystkim cierpiącym na schorzenia neurologiczne.

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo konkretny i uprzejmy lekarz. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, wszystko tłumaczy w sposób jasny i obrazowy. Choć wizyta nie należała do najtańszych, nie żałuję tych pieniędzy. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 8 sierpnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Marek S. Jestem od 2001 roku pod opieką Pani dr Tokarz - Kupczyk i do tej pory , więc nie mniej nie więcej UFAM JEJ I JESTEM PEWIEN JEJ DIAGNOZ . Co na to inni ...? Nic mnie to nie obchodzi najważniejsze ,że to ja ufam jej...

  zgłoś nadużycie
 • 28 stycznia 2011

  Ocena: bardzo słaby

  Leczona byłam na oddział Pani doktor w 2005r. Zjawiłam się z wieloma badaniami i Pani doktor zleciła następne często inwazyjne badania. Diagnozy brak. Pojawiłam się po dwóch latach pozostając pod opieką neurologa przyjmującego w pobliżu miejsca zamieszkania, który bodajże raz w tygodniu bywał na oddziale Pani doktor. Zjawiłam się ponownie z wieloma badaniami od innych specjalistów. Pani doktor zleciła następne inwazyjne badania. Diagnozy brak. Nauczyłam się żyć z chorobą. Czy brałam leki czy nie stan był identyczny. Cóż chcieć? w końcu leczono mnie \"w ciemno\", bez diagnozy.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 24 września 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem pacjentem od1984 .

  zgłoś nadużycie
 • 8 czerwca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo Dobry lekarz neurolog zwłaszcza w leczeniu SM. Jeden z najlepszych w Wielkopolsce.

  zgłoś nadużycie
 • 16 grudnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Mało takich lekarzy spotkałam na swojej drodze,świetna w zawodzie ,dobry człowiek,życzliwa i skromna pomoże każdemu................

  zgłoś nadużycie
 • 8 grudnia 2009

  Ocena: bardzo słaby

  Bylam jej pacjentka na oddziale na którym pracuje. Ogólie dowiedzieć sie coś na temat swojej choroby- horror. Do tego bardzo zachecala do prywatnej wizyty kontrolnej u niej w prywatnym gabinecie (2 lata temu 150zł wizyta) na której uslyszałam że prawie umieram!!!!!! masakra. odeslala mnie do swojego przyjaciela profesora a jak poprosiłam o rachunek za wizyte to była oburzona. "po co to Pani?????" Jak widac nadal żyje i już nigdy nie skorzystam z porady Pani Doktor"

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 26 maja 2009

  Ocena: bardzo dobry

  konkretna kobieta,nie owija ludzi w bawełne a przede wszystkim zna się na tym co robi.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online