dr n. med.

Elżbieta Szymańska

Dermatolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Świetna lekarka, kompetentna i zdecydowana co do kierunku leczenia. Szybko rozpoznała moje choroby i podjęła odpowiednie leczenie i już widać efekty. Po tym co przeszłam w Por. Dermatologicznej na Leszno 17... lepiej nie mogłam trafić.

 • dobry

  Leczyłam się u pani doktor przez kilka lat i zawsze byłam bardzo zadowolona. Jest kompetentną lekarką z dużą wiedzą. Skutecznie wyleczyła mnie z uporczywego trądziku (a nie były to małe krostki typowe dla wieku dojrzewania, tylko ogromne podskórne torbiele, grubo po 20tce). Robiła mi też w gabinecie peelingi, wykonywała też inne zabiegi. Wizyty były zawsze bardzo miłe, a pani Doktor delikatna, uprzejma i uśmiechnięta. Niestety wizyty i zabiegi były drogie, podobnie jak leki, które przepisywała pani Doktor. Ale to jedyny minus - zresztą nie znam się na tym, więc nie wiem, czy w ogóle są jakieś tańsze odpowiedniki tych leków.

 • bardzo słaby

  Czuję się naciągnięta przez Panią Doktor na koszty! Źle rozpoznana choroba (grzybica-czyli chyba podstawa jeśli chodzi o problemy z paznokciami ? ! ). Niepotrzebnie przepisywane drogie leki ! Do tego antybiotyk - też jak się okazało zupełnie niepotrzebny ! Zalecana kolejne wizyty kontrolne - trwające nie dłużej niż 10 minut każda po 120 zł !. Jestem rozczarowana i zawiedziona. Uważam , że Pani Doktor jest nie do końca kompetentną osobą. Nie pomogła mi absolutnie. Dodam, że mój problem został ,,wyjaśniony,, przez innego lekarza, bez większych problemów a do tego w ramach funduszu !


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Świetna lekarka poznałam ją jak leżałam 3 dni w szpitalu i od razu mi rozpoznała chorobe.

 • bardzo dobry

  Najlepszy Dermatolog jakiego znam.Żaden profesor mi nie pomógł a Pani doktor wyleczyła mnie w try tygodnie.

 • neutralny

  Bardzo dobry specjalista

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Olga Warszawik-Hendzel - dermatolog, Andrzej Kamiński - dermatolog, Małgorzata Polkowska - dermatolog, Dorota Kwiatkowska - dermatolog, Grażyna Młotkowska - dermatolog, Magdalena Błaszczyk - dermatolog, Marjana Feduniv - dermatolog, Hanna Wolska - dermatolog, Czewsław Wysocki - dermatolog, Iwona Pniewska - dermatolog, Barbara Policha - dermatolog, Dr N. Wet. Kourou Dembele - dermatolog, Agnieszka Zegadło-Mylik - dermatolog, Hanna Polanowska - dermatolog, Marlena Elżbieta Nowakowska - dermatolog, Ewa Konca - dermatolog, Leszek Kalbarczyk - dermatolog, Monika Anna Kałowska - dermatolog, Dagmara Wachowiak-Ochmańska - dermatolog, Elżbieta Henryka Lipska - dermatolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Beata Matuschke

dermatolog,  lekarz medycyny estetycznej

Umów się