Elżbieta Morawiec-Szymonik, hematolog Częstochowa

Elżbieta Morawiec-Szymonik

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

12

Adresy

 • Hematologiczny Gabinet Lekarski.

  Częstochowa, al. Wolności 1/3

  (34) 36 ... (zobacz więcej)

 • Gabinet lekarski

  Częstochowa, Powstańców Warszawy 39

  34-3659 ... (zobacz więcej)

 • 19 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Rewelacyjna lekarka. Mojego męża wyleczyła z ziarnicy złośliwej gdzie nowotwór był juz mocno zaawansowany. Nigdy nie wzieła żadnych pieniędzy. Zawsze konkretna, dokładnie orientuje się na kazdego pacjenta, nie daje złudnych nadzieji ale też ani jej nie zabiera. po prostu stara się pomóc każdemu.Takiego lekarza jeszcze w zyciu nie spotkałam i z pewnoscią nie spotkam. Wspaniała Pani doktor lekarz z prawdziwego powołania. Polecam wszystkim.

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz z powołania, godny polecenia. Dba o każdego pacjenta z osobna, stara się o jak najlepsze metody leczenia, tak aby chory mógł wrócić do normalnego funkcjonowania oraz wspiera duchowo. Godna zaufania.

  zgłoś nadużycie
 • 23 czerwca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor od lat leczy moją mamę chorującą na białaczkę. Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, takim z powołania. Diagnozy i zalecenia Pani doktor zawsze w 100% trafne i skuteczne. Podejście do pacjenta bardzo indywidualne i wyrozumiałe. Pani dr jest bardzo sympatyczna i ciepła, fachowo udziela porad lekarskich, dba o wykonywanie regularnych badań, wyniki szczegółowo omawia, opowiada o tym jak trzeba będzie leczyć i jakich efektów można oczekiwać po leczeniu. Wszystko zawsze się sprawdza. Pani dr zawsze zwraca uwagę na różne prywatne wydarzenia w życiu pacjenta, aranżuje wizyty tak by były regularne ale też by odpowiadały pacjentowi. Mama część wizyt ma w Częstochowie, część w Bytomiu. Gdy do białaczki doszły inne poważne problemy zdrowotne,mama wylądowała w szpitalu gdzie Pani dr nie pracuje, jednak Pani dr nadal służyła radą, była wsparciem a stan zdrowia mamy konsultowała często z moim tatą.

  zgłoś nadużycie
 • 1 października 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor jest osobą bardzo miłą ,sympatyczną i ma podejście do pacjenta.Nie traktuje nikogo z góry.Jest to mądry i kompetentny lekarz godny polecenia.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 2 grudnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  znakomity lekarz. Polecam. Świetnie mnie zdiagnozowała, a przede wszystkim zachowała się jak człowiek. To lekarz z powołania.

  zgłoś nadużycie
 • 30 listopada 2008

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem; rzeczowa, bardzo miła, poświęca dużo czasu pacjentowi (a nie zbywa w sekundowych rozmowach, co niestety jest częstym zjawiskiem w publicznej służbie zdrowia). Korzystam z jej opieki właśnie w państwowej placówce (poradnia przy ul. Wolności). Jest także bardzo życzliwym człowiekiem, bez arogancji, zadufania. Chciałabym, aby więcej osób z tego srodowiska prezentowało taką postawę jak P. doktor(merytoryczną i ludzką) wobec swoich pacjentów.

  zgłoś nadużycie
 • 5 października 2008

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo mnie zabolała negatywna opinia na temat pani dr Morawiec. Jestem jej pacjentem od roku leczę się hematologicznie,mam chłonniaka złosliwego ,uważam iż pani dr. jest osobą bardzo ciepłą ,wrażliwą ,opiekuńczą ,serdeczną , ma indywidualne podejście i zaangażowanie ,nastawioną na pomoc i ratowanie życia , twierdzi iż chory pacjent musi mieć zapewnione najlepsze warunki leczenia. Jestem jej bardzo wdzięczny za wszystko co dla mnie zrobiła i robi nadal i śmiem twierdzić iż jest lekarzem w 100% oddanym pacjentowi . Jej czas i poświęcenie powinno stanowić przykład prawdziwego lekarza z powołania dla innych.Mogę zawsze o każdej porze kiedy się żle czuję zadzwonić i zapytać o radę , udzieli fachowej i wyczerpujacej odpowiedzi nigdy nie powie nie mam czasu. I kiedy w maju br. pani dr. zrezygnowała z pracy w poradni , w ktorej mnie leczyła , nie zawachałem się przenieść do jej głównej poradni ,chociaż mam gorszy dojazd. Polecam wszystkim lekarza z najwyższej półki. Przy całej wdzięczności słowo dziekuję to za mało .

  zgłoś nadużycie
 • 26 września 2008

  Ocena: dobry

  Dziwi mnie negatywny wpis na temat P.Dr Szymonik. Leczylem się u niej -jak i kilku członkow mojej rodziny, zawsze z bardzo dobrym efektem. Pani doktor osobiscie angażuje sie w problemy kazdego pacjenta, każdą sprawę doprowadza do końca, chociaż dziedzina medycyny jest takiego rodzaju, że nie zawsze lekarzowi uda się pacjenta wyleczyć. Ale nie miejmy żalu do lekarzy za to, ze jesteśmy śmertelni

  zgłoś nadużycie
 • 22 września 2008

  Ocena: dobry

  Ja na temat pani doktor mam inne zdanie. Leczę się u niej juz od 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Za wizyty nigdy nie płaciłem- przychodze na umówioną godzine do przychodni i zawsze jestem przez panią doktor mile przyjęty. Porady pani doktor pomogły mi.

  zgłoś nadużycie
 • 22 września 2008

  Ocena: bardzo dobry

  Powyższa opinia jest dla mnie niewiarygodna.Od wielu lat korzystam z porad Pani dr, cenię jej sumienność i profesjonalizm.Znam podobnie pozytywne opinie od innych pacjentów.Polecam znajomym.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Elżbieta Morawiec-Szymonik - hematolog