dr n. med.

Elżbieta Magnucka

Okulista

Umów wizytę 41 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki. Doktor nauk medycznych Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki.
Doktor nauk medycznych
Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach

Specjalizacje

 • Okulistyka

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Bardzo miła Pani Doktor, punktualna i profesjonalista w swoim fachu

 • bardzo dobry

  Punktualnie,profesjonalnie i miło!Pani DOKTOR uzdrawia już samym podejściem do pacjenta otaczając go swoją pozytywna aura!Reelacja,polecam nawet zdrowym!Pb.

 • bardzo dobry

  Portal prowadzi za rękę do celu: umożliwia także odwołanie wizyty. Lekarz przejmuje się pacjentem (5-latkiem), zleca dodatkowe badania, jest przy tym dociekliwy. Polecam.

 • bardzo dobry

  Generalnie polecam. Gabinet dobrze wwyposażony w samym centrum Katowic. Pani dr miła i profesjonalna. Jedyne co to czuć było presję czasu bo sporo pacjentów plus konieczność zakrapiania oczu w tym u dzieci trzykrotnie sprawiają że każda minuta staje się cenna

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista.Mam skomplikowaną wadę wzroku i nie każdy lekarz potrafi sobie poradzić z moim przypadkiem. Jestem z wizyty bardzo zadowolona i polecam Panią doktor innym.

 • bardzo dobry

  Profesjonalna i miła obsługa. Gorąco polecam!

 • bardzo dobry

  bardzo miła i profesjonalna obsługa, dobre warunki, wszystko sprawnie i w umówionym czasie, gorąco polecam

 • bardzo dobry

  Mila i kompetentna obsluga, profesjonalne badanie, Dziekuje i polecam. Dalej bede sie leczyla u Pani Doktor. Alexandra Rz.

 • bardzo dobry

  Bardzo dziękuję Pani Doktor! Dzięki Pani mogę na nowo odkrywać piękno jakie mnie otacza. Od 9 lipca znów widzę ! Przyznam, że już nie wierzyłem, że to kiedykolwiek jeszcze nastąpi. Z moją krótkowzrocznością (-14) było mi ciężko. Bardzo ciężko. Po wielu wizytach u różnych lekarzy specjalistów uwierzyłem, a może raczej pogodziłem się z tym, że lepiej nie będzie. W wieku 51 lat doszła jeszcze ślepota związana z wiekiem i strach, paniczny strach, że mogę nie widzieć wcale. Zacząłem szukać pomocy. Trafiłem na Panią. I to był chyba jakiś cud. Dała mi Pani cień nadziei, że mogę widzieć. Dzisiaj to nie nadzieja, a fakty. Ja widzę bez okularów! BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR! Żadne moje słowa nie są w stanie wyrazić tego co czuję. Życzę wszystkim, którzy szukają ratunku dla swoich oczu, aby trafili do Pani.By mogli się cieszyć takim szczęściem, jakim ja się cieszę dziś. Dziękuję. Tadeusz Janicki

 • bardzo dobry

  Witam, szukając lekarza okulisty poruszałam się jak we mgle. Jedynym wymiernikiem w podjęciu decyzji była dla mnie opinia inny państwa, gdyż nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z okulistami. Wiem, że negatywne opinie można wykasować jednakże nie miałam innego wyjścia i komuś musiałam zaufać - NIE ŻAŁUJĘ. Pani doktor jest rzeczowa, konkretna, miła, sympatyczna. Potrzebowaliśmy pilnej konsultacji i dla pani doktor nie było żadnego problemu nas "wcisnąć" w napięty grafik a przy tym pilnuje umówionych godzin pacjentów co jest rzadkością nawet w gabinetach prywatnych. Teraz czekamy na kolejną wizytę. Oby więcej takich lekarzy. Polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę