Okulista dr n. med.

Elżbieta Magnucka

44

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki.
  Doktor nauk medycznych
  Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Okulistyka
 • 16 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Fachowy, bardzo dobry lekarz. Kompetentna osoba, potrafi wyjaśnić i dobre podejście do pacjenta.Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 10 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna osoba, a najwazniejsze ze kompetenta. Zawsze udzieli rzeczowej informacji i dokladnej odpowiedzi na zadane pytanie. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 8 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam każdemu,tak ma być zawsze- zawsze powinien być tak przyjmowany pacjent. Wszystko jest w jak najlepszym porządku.

  zgłoś nadużycie
 • 6 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor jest niesamowicie komunikatywna. Podpisuję się pod wszystkimi innymi pochwałam i komplementami zamieszczonymi w innych opiniach.

  zgłoś nadużycie
 • 4 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wszystko w najlepszym porządku. Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta - jest miła, uprzejma i potrafi dobrze słuchać tego co pacjent ma do powiedzenia. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 30 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo miła ,sympatyczna ma bardzo dobre podejście do pacjętów tych dużych i tych najmniejszych nie zamieniłabym jej na innego lekarza. Jest rzeczowa i konkretna . To ona jako pierwsza i jedyna powiedziała że syn ma wade wzroku od urodzenia - krótkowzroczność. Dziękuję i polecam wszystkim którzy szukają bardzo dobrego lekarza - okulisty.

  zgłoś nadużycie
 • 12 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy lekarz, znowu widzę tak jak kiedyś. Dziękuję!

  zgłoś nadużycie
 • 25 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo gorąco polecam panią dr Magnucką. To niezwykle wybitna specjalistka w swojej dziedzinie a przy tym uśmiechnięta i bardzo sympatyczna. Potrafi podnieść na duchu i przywrócić nadzieję że znowu będzie dobrze a po wykonaniu zaleceń pani dr okazuje się że rzeczywiście tak jest. Nie widziałam już nic a po kilku wizytach u pani dr Magnuckiej i skomplikowanej operacji nawet czytam bez okularów:) TO ANIOŁ W LUDZKIEJ SKÓRZE

  zgłoś nadużycie
 • 17 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wczoraj byłam na wizycie u pani doktor i jestem zachwycona jej osobą.Córka,która ma 5lat(a to z nią byłam)powiedziała mi:"mamuś ja chcę chodzić do tej pani bo ona jest taka fajna".Wspaniałe podejście do małych dzieci i bardzo dobry specjalista.Polecam ten gabinet.:-)

  zgłoś nadużycie
 • 14 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Gorąco polecam Panią doktor! Właśnie wróciłam z wizyty u niej z moją nastoletnia córką i jestem bardzo, bardzo zadowolona z kompetencji, ale i podejścia do pacjentów (nastolatek to dość trudny przypadek sam w sobie). Pani doktor wszystko powoli wytłumaczyła, jaka jest wada, kiedy nosić okulary, kiedy nie i dała co najważniejsze jednoznaczne wskazówki. Na pewno będziemy już tylko korzystać z porad u Pani Doktor. Cieszę się, że znalazłam tę stronę, bo wybierając dr Magnucką kierowałam się opiniami z niej i jestem bardzo zadowolona. POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?