dr n. med.

Elżbieta Magnucka

Okulista

Umów wizytę 79 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki. Doktor nauk medycznych Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki.
Doktor nauk medycznych
Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach

Specjalizacje

 • Okulistyka

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wizyta odbyła sie bez problemu. Wszystko przebiegło pomyślnie. Profesjonalne podejście do pacjenta i trafne uwagi dotyczące przypadłości naszego dziecka. Polecamy bo warto.

 • dobry

  Wizyta umówiona przez internet. Świetny system powiadomień i przypomnień. Pani doktor wykazuje profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Udało nam się wstępnie zdiagnozować problem, pomimo tego, że poprzedni lekarze nie widzieli problemu i odbierali mnie jako hipochondryka. Dalsza diagnoza po obserwacji działania leków. Wizyta odbyła się o wyznaczonej godzinie.

 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Z pewnością w razie potrzeby wybiorę się ponownie na konsultację. Polecam.

 • bardzo dobry

  Tak jak moi poprzednicy mogę potwierdzić opinie o pani dr E.Magnuckiej. Udziela fachowych porad w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Jest bardzo miłą osobą z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Wizyta odbyła się o wyznaczonej godzinie, żadnego czekania. Wizyta umówiona przez internet. Świetny system powiadomień i przypomnień. Pani doktor profesjonalne a zarazem i ludzkie podejście do pacjenta. Moja mama jest bardzo zadowolona z wizyty. Szczegółowe konkretne badanie. Szybka diagnoza. Wypisana recepta. Mama nie musi przychodzić na kolejne konsultacje. Pani doktor poprosiła mnie również do gabinety żeby osobiście rozwiać moje obawy. Szczerze polecamy panią doktor Elżbietę Magnucką Janusz z Sosnowca

 • bardzo dobry

  Pacjentem był mój 2,5 letni syn. Pani Doktor bardzo miła, profesjonalna, z dobrym podejściem do dziecka. Polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest osobą bardzo ciepłą i życzliwą. W bardzo przystępny sposób tłumaczy dany problem. Jestem zadowolona z wizyty.

 • bardzo dobry

  Pani dr zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Cechuje ją kompetencja, profesjonalizm, konkretne podejście do sprawy. Pani dr Magnucka nie śpieszy się, wykonuje niezbędne badania i dodatkowo jest bardzą miła osobą. Polecam.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z konsultacji.Pani dr E.Magnucka jest osobą szczerą i takiej też udzieliła porady.Polecam osobom, które oczekują takiego właśnie podejścia do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Byliśmy pierwszy raz u pani doktor z synem 7 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Pani doktor ma super podejście do dzieci zresztą do wszystkich pacjentów. Jest miła, uprzejma, kompetentna w tym co robi. Zajęła się synem profesjonalne wykonała wszelkie badania bez względu na czas jaki musiała poświecić. Polecam wszystkim potrzebującym wizyty.

Najbliższe terminy:

kolejne dni