dr n. med.

Elżbieta Magnucka

Okulista

Umów wizytę 82 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki. Doktor nauk medycznych Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki.
Doktor nauk medycznych
Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach

Specjalizacje

 • Okulistyka

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wizyta u Pani Doktor gwarantuje profesjonalne, a zarazem indywidualne podejście do pacjenta. Jej ciepło, życzliwość oraz umiejętność prostego przekazania wiedzy pomagają starszym osobom w zrozumieniu skomplikowanych zagadnień medycznych. Spokój, opanowanie i poczucie humoru dr Magnuckiej zapewniają pacjentowi psychiczny komfort i bezpieczeństwo. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Umówiłam wizytę przez portal znany lekarz bez zarzutów polecam ta opcje, godzina umówiona i wchodzi się nie czekałam. Do Pani dr zapisałam się z polecenia i nie żałuje. Super specjalista, przemiła osoba podczas badania dokładnie tłumaczy co się dzieję z oczami, jaki jest ich stan oraz ew. leczenie. Polecam w 100%. Pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wizyta.

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm i duże doświadczenie widoczne także w miłym podejściu do pacjenta powodują, że można bez obaw oddać się w ręce Pani Doktor. Wspaniały specjalista z powołaniem. Gorąco polecam !!!

 • bardzo dobry

  Już po raz kolejny byłam na wizycie u pani doktor, tym razem ze sobą i jak zwykle jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, dużo czasu poświęconego i miła atmosfera. Po wizycie nie mam żadnych wątpliwości co do stanu mojego wzroku. Pani doktor ma we mnie i w mojej rodzinie już stałych pacjentów. Bardzo dziękuję.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią Doktor-niesamowita osoba, profesjonalna, rzeczowa i z ogromnym poczuciem humoru. A dzieci stres zostawiają w poczekalni. Bardzo dziękujemy.

 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejście do pacjenta,konkretna diagnoza ,miło i punktualnie ,zdecydowanie polecam Panią doktor .

 • bardzo dobry

  Polecam, bardzo dobre podejście do dzieci i duży profesjonalizm. Dokładnie tłumaczy w czy tkwi problem, czy w przyszłości można wadę usunąć ,kiedy i gdzie.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to bardzo dobry specjalista,ma bardzo fajne podejście do dzieci ,wszystko bardzo dobrze tłumaczy .Bardzo polecam

 • bardzo dobry

  Pani doktor rewelacja, rzadko można spotkać lekarza z takim podejściem do dziecka moja maleńka córeczka nie chciala wyjść z gabinetu . Bede polecać wszystkim

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani doktor dokładnie przebadała i wyjaśniła wszystkie moje obawy :-)

Najbliższe terminy:

kolejne dni