dr n. med.

Elżbieta Magnucka

Okulista

Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki. Doktor nauk medycznych Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki.
Doktor nauk medycznych
Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach

Specjalizacje

 • Okulistyka

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest profesjonalna w każdym calu, w odróżnieniu od lekarzy w SJZ gdzie nie mogli wykryć przez lata jaskry u mojego ojca (!?). Polecam jej opiekę wszystkim!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo przyjemna w obyciu. Wizyta przebiegła zupelnie bezproblemowo, o wszystko wypytała, przedstawiła diagnozę sugerując co będzie najlepszym działaniem w moim przypadku. Jestem pewna że ponownie również wybiorę wizytę u dr Magnuckiej, a lokalizacja gabinetu w samym centrum to dodatkowy istotny plus.

 • dobry

  Bardzo kontaktowa i miła Pani Doktor. Moje wątpliwości zostały rozwiane, Pani Doktor udzielała konkretnych i jasnych odpowiedzi na wszystkie pytania. Badanie pomimo tłoku w poczekalni dokładne i rzetelne. Polecam.

 • bardzo dobry

  Byłem wczoraj u pani Doktor i śmiało mogę polecić, bardzo profesjonalna, zrobiła wszystkie podstawowe badania powtarzając dwa razy, by się upewnić, dodatkowo przeprowadziła szczegółowy wywiad, cierpliwie odpowiadała na każde moje natrętne pytanie... :)

 • bardzo dobry

  Odwiedziłam wcześniej 2 okulistów, którzy nie zdiagnozowali u mnie problemu - leczyłam się od marca. W końcu trafiłam na Panią doktor przez portal - sugerowałam się dobrymi opiniami. Po pierwszej wizycie i szczegółowych badaniach wreszcie wiedziałam na czym stoję. Podczas wizyty w szpitalu mogłam liczyć na jej pomoc i wsparcie. Pani doktor poza ogromną wiedzą, profesjonalizmem i rzetelnością jest bardzo życzliwą i pomocną osobą. Gorąco polecam, ponieważ ciężko trafić na tak dobrego specjalistę.

 • dobry

  Bardzo miła Pani Doktor, punktualna i profesjonalista w swoim fachu

 • bardzo dobry

  Punktualnie,profesjonalnie i miło!Pani DOKTOR uzdrawia już samym podejściem do pacjenta otaczając go swoją pozytywna aura!Reelacja,polecam nawet zdrowym!Pb.

 • bardzo dobry

  Portal prowadzi za rękę do celu: umożliwia także odwołanie wizyty. Lekarz przejmuje się pacjentem (5-latkiem), zleca dodatkowe badania, jest przy tym dociekliwy. Polecam.

 • bardzo dobry

  Generalnie polecam. Gabinet dobrze wwyposażony w samym centrum Katowic. Pani dr miła i profesjonalna. Jedyne co to czuć było presję czasu bo sporo pacjentów plus konieczność zakrapiania oczu w tym u dzieci trzykrotnie sprawiają że każda minuta staje się cenna

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista.Mam skomplikowaną wadę wzroku i nie każdy lekarz potrafi sobie poradzić z moim przypadkiem. Jestem z wizyty bardzo zadowolona i polecam Panią doktor innym.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę