dr n. med.

Elżbieta Magnucka

Okulista

Umów wizytę 42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki. Doktor nauk medycznych Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki.
Doktor nauk medycznych
Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach

Specjalizacje

 • Okulistyka

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wizyta u Pani Doktor gwarantuje profesjonalne, a zarazem indywidualne podejście do pacjenta. Jej ciepło, życzliwość oraz umiejętność prostego przekazania wiedzy pomagają starszym osobom w zrozumieniu skomplikowanych zagadnień medycznych. Spokój, opanowanie i poczucie humoru dr Magnuckiej zapewniają pacjentowi psychiczny komfort i bezpieczeństwo. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Wszystko cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia. Z nastawieniem żeby pomóc oraz poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Ja synem jechałem do Pani Doktor aż spod Koszalina ale było warto, bardzo miłe zaskoczenie co w dzisiejszych czasach niestety rzadko spotykane. Serdecznie polecam. Pozdrowienia dla Pani Doktor ;).

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona. Polecam w stu procentach. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze,a co najważniejsze zostałam w pełni wyleczona.

 • bardzo dobry

  System powiadomień o wizycie to bardzo dobry pomysł. Pani doktor profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Nie ma zbędnego gadania o kwiatach itp. Na pytania dotyczące problemu pacjenta, odpowiada obszernie i rzeczowo. Ma wysoką kulturę osobistą. Polecam wizytę u tego okulisty.

 • bardzo dobry

  Wizyta odbyła sie bez problemu. Wszystko przebiegło pomyślnie. Profesjonalne podejście do pacjenta i trafne uwagi dotyczące przypadłości naszego dziecka. Polecamy bo warto.

 • dobry

  Wizyta umówiona przez internet. Świetny system powiadomień i przypomnień. Pani doktor wykazuje profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Udało nam się wstępnie zdiagnozować problem, pomimo tego, że poprzedni lekarze nie widzieli problemu i odbierali mnie jako hipochondryka. Dalsza diagnoza po obserwacji działania leków. Wizyta odbyła się o wyznaczonej godzinie.

 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Z pewnością w razie potrzeby wybiorę się ponownie na konsultację. Polecam.

 • bardzo dobry

  Tak jak moi poprzednicy mogę potwierdzić opinie o pani dr E.Magnuckiej. Udziela fachowych porad w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Jest bardzo miłą osobą z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Wizyta odbyła się o wyznaczonej godzinie, żadnego czekania. Wizyta umówiona przez internet. Świetny system powiadomień i przypomnień. Pani doktor profesjonalne a zarazem i ludzkie podejście do pacjenta. Moja mama jest bardzo zadowolona z wizyty. Szczegółowe konkretne badanie. Szybka diagnoza. Wypisana recepta. Mama nie musi przychodzić na kolejne konsultacje. Pani doktor poprosiła mnie również do gabinety żeby osobiście rozwiać moje obawy. Szczerze polecamy panią doktor Elżbietę Magnucką Janusz z Sosnowca

 • bardzo dobry

  Pacjentem był mój 2,5 letni syn. Pani Doktor bardzo miła, profesjonalna, z dobrym podejściem do dziecka. Polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę