dr n. med.

Elżbieta Magnucka

Okulista

Umów wizytę 63 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki. Doktor nauk medycznych Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki.
Doktor nauk medycznych
Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach

Specjalizacje

 • Okulistyka

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wizyta u Pani Doktor gwarantuje profesjonalne, a zarazem indywidualne podejście do pacjenta. Jej ciepło, życzliwość oraz umiejętność prostego przekazania wiedzy pomagają starszym osobom w zrozumieniu skomplikowanych zagadnień medycznych. Spokój, opanowanie i poczucie humoru dr Magnuckiej zapewniają pacjentowi psychiczny komfort i bezpieczeństwo. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Pani dr jest profesjonalnym specjalistą i miłą dla pacjenta. Polecam wszystkim chorym Panią dr, którym zależy na wielkim specjaliście.

 • bardzo dobry

  Wizyta umówiona przez internet odbyła się punktualnie. Profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta.Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Wszystko cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia. Z nastawieniem żeby pomóc oraz poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Ja synem jechałem do Pani Doktor aż spod Koszalina ale było warto, bardzo miłe zaskoczenie co w dzisiejszych czasach niestety rzadko spotykane. Serdecznie polecam. Pozdrowienia dla Pani Doktor ;).

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona. Polecam w stu procentach. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze,a co najważniejsze zostałam w pełni wyleczona.

 • bardzo dobry

  System powiadomień o wizycie to bardzo dobry pomysł. Pani doktor profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Nie ma zbędnego gadania o kwiatach itp. Na pytania dotyczące problemu pacjenta, odpowiada obszernie i rzeczowo. Ma wysoką kulturę osobistą. Polecam wizytę u tego okulisty.

 • bardzo dobry

  Wizyta odbyła sie bez problemu. Wszystko przebiegło pomyślnie. Profesjonalne podejście do pacjenta i trafne uwagi dotyczące przypadłości naszego dziecka. Polecamy bo warto.

 • dobry

  Wizyta umówiona przez internet. Świetny system powiadomień i przypomnień. Pani doktor wykazuje profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Udało nam się wstępnie zdiagnozować problem, pomimo tego, że poprzedni lekarze nie widzieli problemu i odbierali mnie jako hipochondryka. Dalsza diagnoza po obserwacji działania leków. Wizyta odbyła się o wyznaczonej godzinie.

 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Z pewnością w razie potrzeby wybiorę się ponownie na konsultację. Polecam.

 • bardzo dobry

  Tak jak moi poprzednicy mogę potwierdzić opinie o pani dr E.Magnuckiej. Udziela fachowych porad w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Jest bardzo miłą osobą z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę