Elżbieta Gołąbek, chirurg Wałbrzych
ChirurgOnkolog lek.

Elżbieta Gołąbek

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

13

Adresy

 • 2 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jak dla mnie super lekarz , od pierwszej wizyty Pani Doktor powiedziała mi ze nie mam sie czym przejmować ,bo to zmiana łagodna i po wycieciu jej zdanie sie potwierdziło . Konkretna osoba z Pani doktor :) podczas operacji miałam znieczulenie miejscowe i nawet nie wiem kiedy Pani doktor zaczęła mnie ciąć , bo jak zapytałam czy juz zaczyna to Pqni doktor odpowiedziała ze juz mnie zszywaja :))

  zgłoś nadużycie
 • 10 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Nie polecam dr E.Gołąbek!!!!Jak dla mnie to najgorszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze!!Nie wiem skąd tyle dobrych opinii???Pani doktor usuwała mi znamię niestety podczas zabiegu wszystko czułam i bardzo mnie to bolało, ponieważ znieczulenie było za słabe a miejsce bardzo czułe!Płakałam na stole i mówiłam Pani doktor,że mnie to boli i że znieczulenie nie działa ale powiedziała mi to co mojej poprzedniczce na tym forum: żebym nie histeryzowała!!Mam do uzunięcia kolejne znamiona ale po tym zabiegu boję sie isc do jakiegokolwiek lekarza!!Dodam jeszcze ze jako osoba jest również bardzo nieprzyjemna!!!STANOWCZO ODRADZAM!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 11 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Ufam Pani Doktor bezgranicznie. Jestem pod wrażeniem jej pracowitości i oddania pracy. Rzeczowa, konkretna, świetny fachowiec. Sympatyczna, ciepła i skromna. Omawia cały proces leczenia i cały czas dyskretnie czuwa nad pacjentem , śledzi wyniki badań, pomaga. Polecam każdemu, kto musi "iść pod nóż".

  zgłoś nadużycie
 • 10 października 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo przyjemna osoba, jest specjalistą w 100% , lekarzem z powołania. Takich lekarzy brakuję.

  zgłoś nadużycie
 • 10 grudnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny specjalista, oddana pacjentowi i zawodowi, który wykonuje.

  zgłoś nadużycie
 • 9 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  W pacjencie widzi człowieka, a nie tylko jego chorobę. Odpowiada na każde zadane pytanie - nawet jeśli jest ono banalne. Wyczerpująco pokieruje każym etapem leczenia i wykonywania badań diagnostycznych. Uważam,że jest to lekarz z powołania.

  zgłoś nadużycie
 • 20 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani dr E.Gołąbek jest wspaniałym specjalistą. Podczas wizyty postawiła bardzo szybką trafną diagnozę bez jakichkolwiek badań.Podczas przeprowadzonej operacji okazało się, że potwierdziła się przewidywana diagnoza.Jestem jej bardzo wdzięczna za bardzo szybką reakcję, natychmiastowe skierowanie do szpitala oraz operację. Śledziła mój przebieg choroby.Jestem jej bardzo za wszystko wdzięczna i życzę dalszych udanych operacji.Jest to osoba godna polecenia.Zofia Sikora ze Świebodzic

  zgłoś nadużycie
 • 27 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  najwspanialszylekarz pelen zaufania sympatyczna mila oddana

  zgłoś nadużycie
 • 20 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor przeprowadzała mi zabieg 18.12 i jedyne co mogę powiedzieć to to,że jest to swietny lekarz i wspaniały fachowiec.Opanowana spokojna i godna zaufania. Polecam wszystkim!

  zgłoś nadużycie
 • 12 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo konkretna.Opanowana.Świetny fachowiec

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami