lek.

Elżbieta Burna-Draśković

Psychiatra

Umów wizytę 39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN. Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychi... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychoterapii Vertus

  Cieszyńska 4/110, Mokotów
  02-716 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

Usługi

Konsultacja psychiatryczna 150 zł
Wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA
Wystawianie zaświadczeń lekarskich
Wypisywanie recept na leki(refundacja)

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN.
Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrii IPiN, ordynator Oddziału Dziennego Leczenia Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych w Szpitalu Nowowiejskim i kierownik Programu Metadonowego. Obecnie koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa Żoliborz, Ordynator Dziennego Oddziału Psychogeriatrycznego.

Specjalizuje się w: zaburzeniach afektywnych (CHAD, depresji), psychozach, zaburzeniach lękowych, problematyce uzależnień (leczenie pacjentów uzależnionych od opiatów, amfetaminy, THC, alkoholu i środków uspokajających i nasennych) i psychiatrii konsultacyjnej (zaburzenia psychiczne w chorobach somatycznych).

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Publikacje

 • Zaburzenia afektywne (CHAD, depresja)

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2013
 • Laur Pacjenta 2012

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Lekarze polecają tego specjalistę

8

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  W roku 2001 , p[o wielu operacjach, w tym nie udanych, nabawiłem sie depresji. Przez szereg lat byłem leczony wieloma różnymi lekami. W roku 2012 zmieniłem lekarza, znajdując w portalu ZNANY LEKARZ: dr Burna - Draśković. Pani doktor stwierdziła, że jestem źle leczony, odstawiła wszystkie dotychczasowe leki i zaaplikowała swój jeden. Już po tygodniu poczułem się lepiej, a dziś funkcjonuję bez depresji, zmniejszając stopniowo ten jeden lek. Szczerze olecam: lekarz bardzo dobry, uprzejmy i solidny. Stały kontakt z lekarzem : telefoniczny i sms-owy. I dodatkowo: bardzo miła kobieta !

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pani Doktor bo miałam problemy w pracy i nie mogłam sobie z tym poradzić. Kilka wizyt i wnikliwych rozmów pozwoliło mi uporać się problemem. Pani Doktor jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą ze świetnym podejściem do pacjenta, w pełni profesjonalna. Potrafi wysłuchać, dodać otuchy, rzeczowo argumentować przytaczane problemy. Bardzo serdecznie polecam!

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest osobą rzeczową i mądrą - bardzo polecam! Byłam raz ale mogę stwierdzić z pewnością, że nie jest to lekarz nastawiony na zdzieranie kasy z pacjentów - nie 'naciąga' na kolejne wizyty, a kontakt przez telefon czy e-mail jest bezpłatny :) bardzo dziękuję i aby więcej lekarzy miało takie podejście do pacjentów.

 • bardzo dobry

  Genialny lekarz, na prawdę słucha pacjenta, podchodzi do problemu z dużą dozą empatii i serdeczności. Szczegółowy wywiad, dobrze dobrane leki, przy tym podnosząc na duchu i dodając otuchy w trudnych chwilach. Bardzo polecam wszystkim, zwłaszcza tym którzy mają obawy przed wizytą u psychiatry.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 29 lipca 2015)

  Zawsze czuję się skrępowana czytając tak pozytywny komentarz,bardzo dziękuję Pani Ewo za miłe słowa,pozdrawiam serdecznie :)

 • bardzo dobry

  Pełny profesjonalizm, bogate doświadczenie, imponujący zasób wiedzy z innych dziedzin nie tylko ściśle związanych z wykonywaną specjalizacją - szczerze polecam i serdecznie pozdrawiam. Dominik P.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 9 lipca 2015)

  Witam Panie Dominiku Bardzo dziękuję za miłe słowa.Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za pozytywne załatwienie wszystkich Pana spraw.

 • bardzo dobry

  Odniosłem wrażenie jakbym jednocześnie był na wizycie i u psychiatry i u psychologa. Mogę polecić Panią doktor, prezentuje dość kompleksowe podejście do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Znakomity, skuteczny,słuchający pacjenta lekarz. Bardzo polecam osobom mającym złe doświadczenia z innymi lekarzami tej specjalizacji. Wyciągnęła mnie z naprawdę trudnej sytuacji, używając różnych metod (współpraca z rodziną) i do końca życia będę jej za to wdzięczna.

 • bardzo dobry

  Ciężko ubrać w słowa wdzięczność, jaką mam do Pani doktor za pomoc jaką mi okazała. Nie mam też odwagi opisywać tu problemu, który wydarzył się w moim życiu i wracać myślami do tych wspomnień. Mogę tylko napisać, że dzięki doktor Burnej znowu wróciła mi chęć do życia, za co będę Pani doktor ogromnie wdzięczny! Wystawiam najlepszą możliwą ocenę i polecam wszystkim tego lekarza!

 • dobry

  jestem dość zadowolona to moja pierwsza wizyta u psychiatry więc byłam zestresowana i nie mam porównania, ale czułam się dobrze, a pani doktor była bardzo sympatyczna i profesjonalna

 • bardzo dobry

  Pod opieką Pani Doktor Burnej jestem od ponad roku i naprawdę dzięki niej trafiłam z powrotem do żywych,jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie i jest przede wszystkim człowiekiem. Urszula

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę