Psychiatra lek.

Elżbieta Burna-Draśković

Poproś o włączenie kalendarza
65

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN.
  Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrii IPiN, ordynator Oddziału Dziennego Leczenia Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych w Szpitalu Nowowiejskim i kierownik Programu Metadonowego. Obecnie koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa Żoliborz, Ordynator Dziennego Oddziału Psychogeriatrycznego.

  Specjalizuje się w: zaburzeniach afektywnych (CHAD, depresji), psychozach, zaburzeniach lękowych, problematyce uzależnień (leczenie pacjentów uzależnionych od opiatów, amfetaminy, THC, alkoholu i środków uspokajających i nasennych) i psychiatrii konsultacyjnej (zaburzenia psychiczne w chorobach somatycznych).

Usługi

Choroby

Staże

 • Oddział Leczenia Chorób Afektywnych II Klinika Psychiatrii IPiN

Lekarze polecają tego specjalistę

 • Elżbieta Fajfrowska-Alali, ginekolog Warszawa
 • Wojciech Strzyżewski, ginekolog Warszawa
 • Katarzyna Jusiak, internista Warszawa
 • Hanna Puziow, psycholog Warszawa
 • Marian Siemkowicz, chirurg Warszawa
 • Ewa Walacik-Ufnal, psychiatra Warszawa
 • Wanda Karpińska, pulmonolog Warszawa
 • Elżbieta Zgnilec, laryngolog Warszawa
 • 18 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  W roku 2001 , p[o wielu operacjach, w tym nie udanych, nabawiłem sie depresji. Przez szereg lat byłem leczony wieloma różnymi lekami. W roku 2012 zmieniłem lekarza, znajdując w portalu ZNANY LEKARZ: dr Burna - Draśković. Pani doktor stwierdziła, że jestem źle leczony, odstawiła wszystkie dotychczasowe leki i zaaplikowała swój jeden. Już po tygodniu poczułem się lepiej, a dziś funkcjonuję bez depresji, zmniejszając stopniowo ten jeden lek. Szczerze olecam: lekarz bardzo dobry, uprzejmy i solidny. Stały kontakt z lekarzem : telefoniczny i sms-owy. I dodatkowo: bardzo miła kobieta !

  zgłoś nadużycie
 • 25 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Cudowny, wspaniały i rozumiejący pacjenta lekarz. Przymus napisania opinii na 100 znaków zmusza mnie do ciągu dalszego ale nie ma takiej potrzeby. Polecam p. Elżbietę Burnę wszystkim zagubionym.

  zgłoś nadużycie
 • 18 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Ja tez nie rozumiem fenomenu tej Pani. Moja choroba trwa od ponad półtora roku....w tym czasie odwiedzilam wielu lekarzy i naprawdę wizyta u Pani Burnej była jedną z gorszych wizyt.

  zgłoś nadużycie
 • 30 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Szukałam pomocy lekarskiej z powodu nagłego i bolesnego rozstania. Trafiłam do pani doktor w kompletnej rozsypce. Półtoragodzinna rozmowa (choć przewidywany czas trwania wizyty w WellMedzie to przecież 30 minut) pozwoliła mi spojrzeć na rozstanie, partnerkę i związek w innym świetle, ale też, przynajmniej częściowo pozbyć się poczucia winy. Choć nie obyło się bez pomocy farmakologicznej, to, wtórując innym użytkownikom, muszę podkreślić, że nie jest to lekarz, do którego idzie się „po receptę”. Rozmowa z osobą tak otwartą, pełną zrozumienia i empatii, ale przede wszystkim profesjonalistką w każdym calu, naprawdę może pomóc. Muszę przyznać, że ubolewam nad tym, że po dwóch wizytach pani doktor stwierdziła, że niepotrzebny mi już psychiatra. Choć jestem laikiem, wydaje mi się, że świetny z niej terapeuta.

  zgłoś nadużycie
 • 7 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  To moja pierwsza wizyta, nie wiem czy leki będą skuteczne, ale Pani Doktor jest bardzo fajna, miła i rzeczowa. W trakcie wizyty można spokojnie porozmawiać, udziela porad, uważnie słucha, nie popędza. Z gabinetu wyszłam podbudowana, z nadzieją że moja depresja w końcu zniknie. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 29 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry, rzeczowy lekarz, potrafiący pomóc pacjentowi. Polecam także placówke Wellmed. Bardzo komfortowe godziny przyjmowania pacjentów.

  zgłoś nadużycie
 • 12 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłem u znanego profesora psychiatrii w Warszawie i nie do końca mi pomógł. Ale Pani Doktor okazała się psychiatrą z najwyższej półki. W całej rozciągłości wytłumaczyła mi problem orzecznictwa psychiatrycznego w moim przypadku. Doskonale zna specyfikę chorób psychicznych. Pełna empatii i zrozumienia dla chorych psychicznie. Lekarz potrafiący bardzo cierpliwie słuchać i pomocnie doradzać. Jestem mega zadowolony :) (Pacjent z Torunia)

  zgłoś nadużycie
 • 9 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie znając nikogo w Warszawie, Doktor wybrałam po tzw. oczach, patrząc na zdjęcie w internecie. I się nie zawiodłam. Doktor jest prawdziwym człowiekiem, ma dużo empatii, jest cierpliwa i widać z zachowania, że nie jedno już widziała i słyszała, okazuje zainteresowanie i troskę o pacjenta. Do ludzi podchodzę z rezerwą, a przed Doktor się tzw. "otworzyłam" i nie zostałam ani skrytykowana, ani oceniona ani wyśmiana. Życzyłabym sobie spotykać w swoim życiu tylko takich lekarzy jaką okazała się Doktor. Dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 9 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo empatyczna osoba. Wyszłam z gabinetu podniesiona na duchu. Jednocześnie rozmowa z p. doktor dała mi do myślenia, w jaki sposób zmienić swoje życie, żeby nie dopuścić już więcej do sytuacji, w której się znalazłam. Dla mnie było to bardziej spotkanie z psychologiem niż psychiatrą.

  zgłoś nadużycie
 • 17 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  To pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolony. Dobre podejście do pacjenta i jego problemu. Główny cel leczenia to terapia, a farmakologia ma być wspomaganiem. Polecam

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online