lek.

Elżbieta Burna-Draśković

Psychiatra

Umów wizytę 41 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN. Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychi... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychoterapii Vertus

  Cieszyńska 4 lokal 110(parter), Mokotów
  02-716 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

Usługi

Wizyta domowa 300 - 350 zł
Przedłużenie recept na leki (refundacja) w przypadku pacjentów już leczonych
Wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA(w ramach wizyty)
Konsultacja psychiatryczna 150 zł
Wystawianie zaświadczeń lekarskich(w ramach wizyty)

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN.
Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrii IPiN, ordynator Oddziału Dziennego Leczenia Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych w Szpitalu Nowowiejskim i kierownik Programu Metadonowego. Obecnie koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa Żoliborz, Ordynator Dziennego Oddziału Psychogeriatrycznego.

Specjalizuje się w: zaburzeniach afektywnych (CHAD, depresji), psychozach, zaburzeniach lękowych, problematyce uzależnień (leczenie pacjentów uzależnionych od opiatów, amfetaminy, THC, alkoholu i środków uspokajających i nasennych) i psychiatrii konsultacyjnej (zaburzenia psychiczne w chorobach somatycznych).

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Publikacje

 • Zaburzenia afektywne (CHAD, depresja)

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2013
 • Laur Pacjenta 2012

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Lekarze polecają tego specjalistę

7

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  W roku 2001 , p[o wielu operacjach, w tym nie udanych, nabawiłem sie depresji. Przez szereg lat byłem leczony wieloma różnymi lekami. W roku 2012 zmieniłem lekarza, znajdując w portalu ZNANY LEKARZ: dr Burna - Draśković. Pani doktor stwierdziła, że jestem źle leczony, odstawiła wszystkie dotychczasowe leki i zaaplikowała swój jeden. Już po tygodniu poczułem się lepiej, a dziś funkcjonuję bez depresji, zmniejszając stopniowo ten jeden lek. Szczerze olecam: lekarz bardzo dobry, uprzejmy i solidny. Stały kontakt z lekarzem : telefoniczny i sms-owy. I dodatkowo: bardzo miła kobieta !

 • bardzo dobry

  Zauważyła i zwróciła uwagę na jeden aspekt, który mi umykał. Bardzo mi to pomogło. Będę kontynuowała wizyty. Wsparcie i zrozumienie tej wspaniałej kobiety jest nieocenione.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 16 listopada 2015)

  Bardzo dziękuję pani Joanno za pozytywną opinię :)pozdrawiam serdecznie

 • Opinia z dnia 12.10.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie. Dowiedz się więcej

 • słaby

  trafiłam do tej Pani z polecenia, poczułam się potraktowana z góry, jak dziecko, a nawet troszkę wyśmiana z problemu, który mi doskwiera. Na dzialanie przepisanych leków musze poczekać, na obecna chwile czuje sie otumaniona. bywałam u lepszych lekarzy.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 12 października 2015)

  Witam Panią,nie zdarzyła mi się jeszcze sytuacja że potraktowałam kogoś z góry -jak dziecko,nie zdarzyło mi się też wyśmiewać z pacjenta?-każdy problem pacjenta jest istotny.To że na działanie przepisanych leków zawsze w psychiatrii trzeba poczekać mówię w trakcie wizyty.Wszyscy moi pacjenci po wizytach mają ze mną stały kontakt telefoniczny w przypadku gdy leki źle działają,mają możliwość konsultacji lub zajrzenia do gabinetu miedzy pacjentami na wizytę niepłatną.Przykro mi że odebrała Pani takie wrażenie,przykro że łatwiej jest napisać negatywną opinię niż skorzystać z możliwości konsultacji.Jeśli trafiła Pani z polecenia to przypuszczam że osoba polecająca była zadowolona z wizyty i udzielonej wcześniej porady..Pomyślałam również że jeśli bywała Pani u ,,lepszych lekarzy" to czemu służą ponowne zmiany lekarza prowadzącego?czy Ci ,,lepsi lekarze" również nie odpowiadali Pani oczekiwaniom?Czy może warto byłoby przepracować różne rzeczy na terapii?Pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pani Doktor bo miałam problemy w pracy i nie mogłam sobie z tym poradzić. Kilka wizyt i wnikliwych rozmów pozwoliło mi uporać się problemem. Pani Doktor jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą ze świetnym podejściem do pacjenta, w pełni profesjonalna. Potrafi wysłuchać, dodać otuchy, rzeczowo argumentować przytaczane problemy. Bardzo serdecznie polecam!

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest osobą rzeczową i mądrą - bardzo polecam! Byłam raz ale mogę stwierdzić z pewnością, że nie jest to lekarz nastawiony na zdzieranie kasy z pacjentów - nie 'naciąga' na kolejne wizyty, a kontakt przez telefon czy e-mail jest bezpłatny :) bardzo dziękuję i aby więcej lekarzy miało takie podejście do pacjentów.

 • bardzo dobry

  Genialny lekarz, na prawdę słucha pacjenta, podchodzi do problemu z dużą dozą empatii i serdeczności. Szczegółowy wywiad, dobrze dobrane leki, przy tym podnosząc na duchu i dodając otuchy w trudnych chwilach. Bardzo polecam wszystkim, zwłaszcza tym którzy mają obawy przed wizytą u psychiatry.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 29 lipca 2015)

  Zawsze czuję się skrępowana czytając tak pozytywny komentarz,bardzo dziękuję Pani Ewo za miłe słowa,pozdrawiam serdecznie :)

 • bardzo dobry

  Pełny profesjonalizm, bogate doświadczenie, imponujący zasób wiedzy z innych dziedzin nie tylko ściśle związanych z wykonywaną specjalizacją - szczerze polecam i serdecznie pozdrawiam. Dominik P.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 9 lipca 2015)

  Witam Panie Dominiku Bardzo dziękuję za miłe słowa.Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za pozytywne załatwienie wszystkich Pana spraw.

 • bardzo dobry

  Odniosłem wrażenie jakbym jednocześnie był na wizycie i u psychiatry i u psychologa. Mogę polecić Panią doktor, prezentuje dość kompleksowe podejście do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Znakomity, skuteczny,słuchający pacjenta lekarz. Bardzo polecam osobom mającym złe doświadczenia z innymi lekarzami tej specjalizacji. Wyciągnęła mnie z naprawdę trudnej sytuacji, używając różnych metod (współpraca z rodziną) i do końca życia będę jej za to wdzięczna.