lek.

Elżbieta Burna-Draśković

Psychiatra

Umów wizytę 43 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN. Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychi... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja psychiatryczna 150 zł
Wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA
Wystawianie zaświadczeń lekarskich
Wypisywanie recept na leki(refundacja)

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN.
Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrii IPiN, ordynator Oddziału Dziennego Leczenia Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych w Szpitalu Nowowiejskim i kierownik Programu Metadonowego. Obecnie koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa Żoliborz, Ordynator Dziennego Oddziału Psychogeriatrycznego.

Specjalizuje się w: zaburzeniach afektywnych (CHAD, depresji), psychozach, zaburzeniach lękowych, problematyce uzależnień (leczenie pacjentów uzależnionych od opiatów, amfetaminy, THC, alkoholu i środków uspokajających i nasennych) i psychiatrii konsultacyjnej (zaburzenia psychiczne w chorobach somatycznych).

Specjalizacje

 • Psychiatria

Lekarze polecają tego specjalistę

8

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  W roku 2001 , p[o wielu operacjach, w tym nie udanych, nabawiłem sie depresji. Przez szereg lat byłem leczony wieloma różnymi lekami. W roku 2012 zmieniłem lekarza, znajdując w portalu ZNANY LEKARZ: dr Burna - Draśković. Pani doktor stwierdziła, że jestem źle leczony, odstawiła wszystkie dotychczasowe leki i zaaplikowała swój jeden. Już po tygodniu poczułem się lepiej, a dziś funkcjonuję bez depresji, zmniejszając stopniowo ten jeden lek. Szczerze olecam: lekarz bardzo dobry, uprzejmy i solidny. Stały kontakt z lekarzem : telefoniczny i sms-owy. I dodatkowo: bardzo miła kobieta !

 • bardzo dobry

  Odniosłem wrażenie jakbym jednocześnie był na wizycie i u psychiatry i u psychologa. Mogę polecić Panią doktor, prezentuje dość kompleksowe podejście do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Znakomity, skuteczny,słuchający pacjenta lekarz. Bardzo polecam osobom mającym złe doświadczenia z innymi lekarzami tej specjalizacji. Wyciągnęła mnie z naprawdę trudnej sytuacji, używając różnych metod (współpraca z rodziną) i do końca życia będę jej za to wdzięczna.

 • bardzo dobry

  Ciężko ubrać w słowa wdzięczność, jaką mam do Pani doktor za pomoc jaką mi okazała. Nie mam też odwagi opisywać tu problemu, który wydarzył się w moim życiu i wracać myślami do tych wspomnień. Mogę tylko napisać, że dzięki doktor Burnej znowu wróciła mi chęć do życia, za co będę Pani doktor ogromnie wdzięczny! Wystawiam najlepszą możliwą ocenę i polecam wszystkim tego lekarza!

 • dobry

  jestem dość zadowolona to moja pierwsza wizyta u psychiatry więc byłam zestresowana i nie mam porównania, ale czułam się dobrze, a pani doktor była bardzo sympatyczna i profesjonalna

 • bardzo dobry

  Pod opieką Pani Doktor Burnej jestem od ponad roku i naprawdę dzięki niej trafiłam z powrotem do żywych,jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie i jest przede wszystkim człowiekiem. Urszula

 • bardzo słaby

  Pani Doktor na większości wizyt była oschła, patrząc na inne zamieszczone tu opinie - może powinienem zrzucić to na złe dni, ale czy lekarz może sobie na takie pozwolić? Ostatnim razem problem polegał na wypisaniu leków potrzebnych mi na cały miesiąc, przez co musiałem te leki sobie "załatwiać" u innych lekarzy, co było dość uwłaczające i naraziło mnie na dodatkowe koszta. Żadnej pomocy na wizycie nie uzyskałem, oprócz recepty na 3 opakowania leków, podczas gdy potrzebowałem ich dużo więcej. Na szczęście następny lekarz, do którego trafiłem pomógł mi i pokierował odpowiednio moje leczenie w taki sposób, że się wyleczyłem. Moja choroba wymagała ścisłej kontroli dlatego następny lekarz, u którego poddałam się leczeniu poprosił, bym przychodził, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba (tu - u Pani doktor zawsze był z tym problem). Nie polecam osobom, które przychodzą z jakimkolwiek poważniejszym problemem.

 • bardzo dobry

  :) to moja druga wizyta u Pani Elżbiety, a może 20 z lekarzem w tej specjalizacji. Zdecydowanie polecam !

 • bardzo dobry

  Cudowny, wspaniały i rozumiejący pacjenta lekarz. Przymus napisania opinii na 100 znaków zmusza mnie do ciągu dalszego ale nie ma takiej potrzeby. Polecam p. Elżbietę Burnę wszystkim zagubionym.

 • bardzo słaby

  Ja tez nie rozumiem fenomenu tej Pani. Moja choroba trwa od ponad półtora roku....w tym czasie odwiedzilam wielu lekarzy i naprawdę wizyta u Pani Burnej była jedną z gorszych wizyt.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę