lek.

Elżbieta Burna-Draśković

Psychiatra

Umów wizytę 42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN. Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywny... więcej

Umów wizytę

 • Gabinet Psychoterapii Vertus

  Cieszyńska 4 lokal 110(parter), Mokotów
  02-716 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Wizyta domowa 300 - 350 zł
  Zwykła wizyta
  Wystawianie zaświadczeń lekarskich(w ramach wizyty)
  Konsultacja psychiatryczna 150 zł
  Przedłużenie recept na leki (refundacja) w przypadku pacjentów już leczonych
  Wystawianie zwolnień lekarskich zus zla(w ramach wizyty)
 • Gabinet Terapii PROGRESSUS

  Skrzetuskiego 2/róg Kmicica-wejście od Kmicica
  02-726 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Zwykła wizyta
  Recepty refundowane w ramach wizyty
  Wizyty domowe 300 - 350 zł
  Zaświadczenia lekarskie( ramach wizyty)

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN.
Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrii IPiN, ordynator Oddziału Dziennego Leczenia Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych w Szpitalu Nowowiejskim i kierownik Programu Metadonowego. Obecnie koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa Żoliborz, Ordynator Dziennego Oddziału Psychogeriatrycznego.

Specjalizuje się w: zaburzeniach afektywnych (CHAD, depresji), psychozach, zaburzeniach lękowych, problematyce uzależnień (leczenie pacjentów uzależnionych od opiatów, amfetaminy, THC, alkoholu i środków uspokajających i nasennych) i psychiatrii konsultacyjnej (zaburzenia psychiczne w chorobach somatycznych).

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Publikacje

 • Zaburzenia afektywne (CHAD, depresja)

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2013
 • Laur Pacjenta 2012

Znajomość języków

 • rosyjski
 • angielski

Lekarze polecają tego specjalistę

7

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  W roku 2001 , p[o wielu operacjach, w tym nie udanych, nabawiłem sie depresji. Przez szereg lat byłem leczony wieloma różnymi lekami. W roku 2012 zmieniłem lekarza, znajdując w portalu ZNANY LEKARZ: dr Burna - Draśković. Pani doktor stwierdziła, że jestem źle leczony, odstawiła wszystkie dotychczasowe leki i zaaplikowała swój jeden. Już po tygodniu poczułem się lepiej, a dziś funkcjonuję bez depresji, zmniejszając stopniowo ten jeden lek. Szczerze olecam: lekarz bardzo dobry, uprzejmy i solidny. Stały kontakt z lekarzem : telefoniczny i sms-owy. I dodatkowo: bardzo miła kobieta !

 • dobry

  Pani dr.postawiła mi wyjątkowo dobrą diagnozę w stosunku do mojej sytuacji zdrowotnej. Będę ją mogła wykorzystać szukając spokojnej pracy. Poza tym zapisała mi lek mogący już za kilka dni -tygodni przynieść oczekiwane skutki.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 21 stycznia 2016)

  Bardzo dziękuję za dobrą opinię.pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Pani Doktor pomagała mi na przełomie 2014 i 2015 roku. I pomogła :O) dzięki swojemu profesjonalizmowi, czyli przyjaznej atmosferze, wywiadowi i poświęconemu czasowi na wywiad, słuchaniu mnie, odpowiedziom na moje pytania, w tym informacjami o lekach. Zdecydowanie polecam Panią Elżbietę każdej osobie, która potrzebuje pomocy psychologicznej lub psychiatrycznej. Piotr K.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 15 stycznia 2016)

  Bardzo dziękuję Panie Piotrze za tak miłe słowa :)pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Pani doktor od razu mnie dobrze zdiagnozowała i dobrała odpowiednie leki. Bardzo szybko widziałam efekty ich działania. Poza tym w sytuacjach kiedy tego bardzo potrzebowałam mogłam skontaktować się z Panią Doktor co bardzo mi pomagało. Pani Doktor też nie jest osobą, która naciąga swoich pacjentów. Jest tylko tyle wizyt ile potrzeba. P. Elżbieta jest drugim psychiatra do, którego trafiłam i pokazała mi co to jest lekarz z powołania. Polecam Panią doktor przy depresjach poporodowych i jako wspaniałego lekarza.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 6 stycznia 2016)

  Bardzo dziękuję Pani Sylwio za pozytywną opinię i życzę Pani i Maleństwu samych szczęśliwych chwil w Nowym Roku :) pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  myślę że jest to jeden z niewielu lekarzy słuchających i zadających sensowne pytania, sensowne bo są konsekwencją rozmowy czyli analizy problemu

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 23 grudnia 2015)

  Miło to słyszeć Panie Pawle :) bardzo dziękuję.Pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Zauważyła i zwróciła uwagę na jeden aspekt, który mi umykał. Bardzo mi to pomogło. Będę kontynuowała wizyty. Wsparcie i zrozumienie tej wspaniałej kobiety jest nieocenione.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 16 listopada 2015)

  Bardzo dziękuję pani Joanno za pozytywną opinię :)pozdrawiam serdecznie

 • Opinia z dnia 12.10.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie. Dowiedz się więcej

 • słaby

  trafiłam do tej Pani z polecenia, poczułam się potraktowana z góry, jak dziecko, a nawet troszkę wyśmiana z problemu, który mi doskwiera. Na dzialanie przepisanych leków musze poczekać, na obecna chwile czuje sie otumaniona. bywałam u lepszych lekarzy.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 12 października 2015)

  Witam Panią,nie zdarzyła mi się jeszcze sytuacja że potraktowałam kogoś z góry -jak dziecko,nie zdarzyło mi się też wyśmiewać z pacjenta?-każdy problem pacjenta jest istotny.To że na działanie przepisanych leków zawsze w psychiatrii trzeba poczekać mówię w trakcie wizyty.Wszyscy moi pacjenci po wizytach mają ze mną stały kontakt telefoniczny w przypadku gdy leki źle działają,mają możliwość konsultacji lub zajrzenia do gabinetu miedzy pacjentami na wizytę niepłatną.Przykro mi że odebrała Pani takie wrażenie,przykro że łatwiej jest napisać negatywną opinię niż skorzystać z możliwości konsultacji.Jeśli trafiła Pani z polecenia to przypuszczam że osoba polecająca była zadowolona z wizyty i udzielonej wcześniej porady..Pomyślałam również że jeśli bywała Pani u ,,lepszych lekarzy" to czemu służą ponowne zmiany lekarza prowadzącego?czy Ci ,,lepsi lekarze" również nie odpowiadali Pani oczekiwaniom?Czy może warto byłoby przepracować różne rzeczy na terapii?Pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pani Doktor bo miałam problemy w pracy i nie mogłam sobie z tym poradzić. Kilka wizyt i wnikliwych rozmów pozwoliło mi uporać się problemem. Pani Doktor jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą ze świetnym podejściem do pacjenta, w pełni profesjonalna. Potrafi wysłuchać, dodać otuchy, rzeczowo argumentować przytaczane problemy. Bardzo serdecznie polecam!

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest osobą rzeczową i mądrą - bardzo polecam! Byłam raz ale mogę stwierdzić z pewnością, że nie jest to lekarz nastawiony na zdzieranie kasy z pacjentów - nie 'naciąga' na kolejne wizyty, a kontakt przez telefon czy e-mail jest bezpłatny :) bardzo dziękuję i aby więcej lekarzy miało takie podejście do pacjentów.

Najbliższe terminy:

kolejne dni