lek.

Elżbieta Burna-Draśković

Psychiatra

Umów wizytę

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN. Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychi... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN.
Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrii IPiN, ordynator Oddziału Dziennego Leczenia Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych w Szpitalu Nowowiejskim i kierownik Programu Metadonowego. Obecnie koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa Żoliborz, Ordynator Dziennego Oddziału Psychogeriatrycznego.

Specjalizuje się w: zaburzeniach afektywnych (CHAD, depresji), psychozach, zaburzeniach lękowych, problematyce uzależnień (leczenie pacjentów uzależnionych od opiatów, amfetaminy, THC, alkoholu i środków uspokajających i nasennych) i psychiatrii konsultacyjnej (zaburzenia psychiczne w chorobach somatycznych).

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • Zaburzenia afektywne (CHAD, depresja)

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2013
 • Laur Pacjenta 2012

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Oddział Leczenia Chorób Afektywnych II Klinika Psychiatrii IPiN

Certyfikaty

 • Elżbieta Burna-Draśković, psychiatra w mieście Warszawa - Certyfikaty

Lekarze polecają tego specjalistę

8

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  W roku 2001 , p[o wielu operacjach, w tym nie udanych, nabawiłem sie depresji. Przez szereg lat byłem leczony wieloma różnymi lekami. W roku 2012 zmieniłem lekarza, znajdując w portalu ZNANY LEKARZ: dr Burna - Draśković. Pani doktor stwierdziła, że jestem źle leczony, odstawiła wszystkie dotychczasowe leki i zaaplikowała swój jeden. Już po tygodniu poczułem się lepiej, a dziś funkcjonuję bez depresji, zmniejszając stopniowo ten jeden lek. Szczerze olecam: lekarz bardzo dobry, uprzejmy i solidny. Stały kontakt z lekarzem : telefoniczny i sms-owy. I dodatkowo: bardzo miła kobieta !

 • dobry

  jestem dość zadowolona to moja pierwsza wizyta u psychiatry więc byłam zestresowana i nie mam porównania, ale czułam się dobrze, a pani doktor była bardzo sympatyczna i profesjonalna

 • bardzo dobry

  Pod opieką Pani Doktor Burnej jestem od ponad roku i naprawdę dzięki niej trafiłam z powrotem do żywych,jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie i jest przede wszystkim człowiekiem. Urszula

 • bardzo słaby

  Pani Doktor na większości wizyt była oschła, patrząc na inne zamieszczone tu opinie - może powinienem zrzucić to na złe dni, ale czy lekarz może sobie na takie pozwolić? Ostatnim razem problem polegał na wypisaniu leków potrzebnych mi na cały miesiąc, przez co musiałem te leki sobie "załatwiać" u innych lekarzy, co było dość uwłaczające i naraziło mnie na dodatkowe koszta. Żadnej pomocy na wizycie nie uzyskałem, oprócz recepty na 3 opakowania leków, podczas gdy potrzebowałem ich dużo więcej. Na szczęście następny lekarz, do którego trafiłem pomógł mi i pokierował odpowiednio moje leczenie w taki sposób, że się wyleczyłem. Moja choroba wymagała ścisłej kontroli dlatego następny lekarz, u którego poddałam się leczeniu poprosił, bym przychodził, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba (tu - u Pani doktor zawsze był z tym problem). Nie polecam osobom, które przychodzą z jakimkolwiek poważniejszym problemem.

 • bardzo dobry

  :) to moja druga wizyta u Pani Elżbiety, a może 20 z lekarzem w tej specjalizacji. Zdecydowanie polecam !

 • bardzo dobry

  Cudowny, wspaniały i rozumiejący pacjenta lekarz. Przymus napisania opinii na 100 znaków zmusza mnie do ciągu dalszego ale nie ma takiej potrzeby. Polecam p. Elżbietę Burnę wszystkim zagubionym.

 • bardzo słaby

  Ja tez nie rozumiem fenomenu tej Pani. Moja choroba trwa od ponad półtora roku....w tym czasie odwiedzilam wielu lekarzy i naprawdę wizyta u Pani Burnej była jedną z gorszych wizyt.

 • bardzo dobry

  Szukałam pomocy lekarskiej z powodu nagłego i bolesnego rozstania. Trafiłam do pani doktor w kompletnej rozsypce. Półtoragodzinna rozmowa (choć przewidywany czas trwania wizyty w WellMedzie to przecież 30 minut) pozwoliła mi spojrzeć na rozstanie, partnerkę i związek w innym świetle, ale też, przynajmniej częściowo pozbyć się poczucia winy. Choć nie obyło się bez pomocy farmakologicznej, to, wtórując innym użytkownikom, muszę podkreślić, że nie jest to lekarz, do którego idzie się „po receptę”. Rozmowa z osobą tak otwartą, pełną zrozumienia i empatii, ale przede wszystkim profesjonalistką w każdym calu, naprawdę może pomóc. Muszę przyznać, że ubolewam nad tym, że po dwóch wizytach pani doktor stwierdziła, że niepotrzebny mi już psychiatra. Choć jestem laikiem, wydaje mi się, że świetny z niej terapeuta.

 • bardzo dobry

  To moja pierwsza wizyta, nie wiem czy leki będą skuteczne, ale Pani Doktor jest bardzo fajna, miła i rzeczowa. W trakcie wizyty można spokojnie porozmawiać, udziela porad, uważnie słucha, nie popędza. Z gabinetu wyszłam podbudowana, z nadzieją że moja depresja w końcu zniknie. Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, rzeczowy lekarz, potrafiący pomóc pacjentowi. Polecam także placówke Wellmed. Bardzo komfortowe godziny przyjmowania pacjentów.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę