lek.

Elżbieta Burna-Draśković

Psychiatra

Umów wizytę 56 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN. Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychi... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja psychiatryczna 150 zł
Wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA
Wystawianie zaświadczeń lekarskich
Wypisywanie recept na leki(refundacja)

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN.
Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrii IPiN, ordynator Oddziału Dziennego Leczenia Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych w Szpitalu Nowowiejskim i kierownik Programu Metadonowego. Obecnie koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa Żoliborz, Ordynator Dziennego Oddziału Psychogeriatrycznego.

Specjalizuje się w: zaburzeniach afektywnych (CHAD, depresji), psychozach, zaburzeniach lękowych, problematyce uzależnień (leczenie pacjentów uzależnionych od opiatów, amfetaminy, THC, alkoholu i środków uspokajających i nasennych) i psychiatrii konsultacyjnej (zaburzenia psychiczne w chorobach somatycznych).

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Publikacje

 • Zaburzenia afektywne (CHAD, depresja)

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2013
 • Laur Pacjenta 2012

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Lekarze polecają tego specjalistę

8

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  W roku 2001 , p[o wielu operacjach, w tym nie udanych, nabawiłem sie depresji. Przez szereg lat byłem leczony wieloma różnymi lekami. W roku 2012 zmieniłem lekarza, znajdując w portalu ZNANY LEKARZ: dr Burna - Draśković. Pani doktor stwierdziła, że jestem źle leczony, odstawiła wszystkie dotychczasowe leki i zaaplikowała swój jeden. Już po tygodniu poczułem się lepiej, a dziś funkcjonuję bez depresji, zmniejszając stopniowo ten jeden lek. Szczerze olecam: lekarz bardzo dobry, uprzejmy i solidny. Stały kontakt z lekarzem : telefoniczny i sms-owy. I dodatkowo: bardzo miła kobieta !

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest osobą rzeczową i mądrą - bardzo polecam! Byłam raz ale mogę stwierdzić z pewnością, że nie jest to lekarz nastawiony na zdzieranie kasy z pacjentów - nie 'naciąga' na kolejne wizyty, a kontakt przez telefon czy e-mail jest bezpłatny :) bardzo dziękuję i aby więcej lekarzy miało takie podejście do pacjentów.

 • bardzo dobry

  Genialny lekarz, na prawdę słucha pacjenta, podchodzi do problemu z dużą dozą empatii i serdeczności. Szczegółowy wywiad, dobrze dobrane leki, przy tym podnosząc na duchu i dodając otuchy w trudnych chwilach. Bardzo polecam wszystkim, zwłaszcza tym którzy mają obawy przed wizytą u psychiatry.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 29 lipca 2015)

  Zawsze czuję się skrępowana czytając tak pozytywny komentarz,bardzo dziękuję Pani Ewo za miłe słowa,pozdrawiam serdecznie :)

 • bardzo dobry

  Pełny profesjonalizm, bogate doświadczenie, imponujący zasób wiedzy z innych dziedzin nie tylko ściśle związanych z wykonywaną specjalizacją - szczerze polecam i serdecznie pozdrawiam. Dominik P.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 9 lipca 2015)

  Witam Panie Dominiku Bardzo dziękuję za miłe słowa.Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za pozytywne załatwienie wszystkich Pana spraw.

 • bardzo dobry

  Odniosłem wrażenie jakbym jednocześnie był na wizycie i u psychiatry i u psychologa. Mogę polecić Panią doktor, prezentuje dość kompleksowe podejście do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Znakomity, skuteczny,słuchający pacjenta lekarz. Bardzo polecam osobom mającym złe doświadczenia z innymi lekarzami tej specjalizacji. Wyciągnęła mnie z naprawdę trudnej sytuacji, używając różnych metod (współpraca z rodziną) i do końca życia będę jej za to wdzięczna.

 • bardzo dobry

  Ciężko ubrać w słowa wdzięczność, jaką mam do Pani doktor za pomoc jaką mi okazała. Nie mam też odwagi opisywać tu problemu, który wydarzył się w moim życiu i wracać myślami do tych wspomnień. Mogę tylko napisać, że dzięki doktor Burnej znowu wróciła mi chęć do życia, za co będę Pani doktor ogromnie wdzięczny! Wystawiam najlepszą możliwą ocenę i polecam wszystkim tego lekarza!

 • dobry

  jestem dość zadowolona to moja pierwsza wizyta u psychiatry więc byłam zestresowana i nie mam porównania, ale czułam się dobrze, a pani doktor była bardzo sympatyczna i profesjonalna

 • bardzo dobry

  Pod opieką Pani Doktor Burnej jestem od ponad roku i naprawdę dzięki niej trafiłam z powrotem do żywych,jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie i jest przede wszystkim człowiekiem. Urszula

 • bardzo słaby

  Pani Doktor na większości wizyt była oschła, patrząc na inne zamieszczone tu opinie - może powinienem zrzucić to na złe dni, ale czy lekarz może sobie na takie pozwolić? Ostatnim razem problem polegał na wypisaniu leków potrzebnych mi na cały miesiąc, przez co musiałem te leki sobie "załatwiać" u innych lekarzy, co było dość uwłaczające i naraziło mnie na dodatkowe koszta. Żadnej pomocy na wizycie nie uzyskałem, oprócz recepty na 3 opakowania leków, podczas gdy potrzebowałem ich dużo więcej. Na szczęście następny lekarz, do którego trafiłem pomógł mi i pokierował odpowiednio moje leczenie w taki sposób, że się wyleczyłem. Moja choroba wymagała ścisłej kontroli dlatego następny lekarz, u którego poddałam się leczeniu poprosił, bym przychodził, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba (tu - u Pani doktor zawsze był z tym problem). Nie polecam osobom, które przychodzą z jakimkolwiek poważniejszym problemem.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 12 czerwca 2015)

  Witam ,bardzo dziękuje za zamieszczona opinię,niestety dość trudno dyskutować mi z taką oceną,bo niestety sie Państwo nie przedstawiacie,nie zdarzyło sie żeby na kolejnych wizytach pacjent nie dostawał zapasu leków na następne 3 miesiące,mogło sie to zdarzyć jedynie wtedy gdy pacjent nadużywa leków uspokajających i nasennych i próby leczenia i odstawiania tej grupy leków spełzają na niczym,bo pacjent zamiast stosować sie do zaleceń,próbuje wymuszać coraz to wyższe dawki lub zdobywa leki inna drogą i nie ma nad tym żadnej kontroli.Nie bardzo rozumiem tez stwierdzenia ,,kiedy zajdzie taka potrzeba"'to pacjent zazwyczaj decyduje o terminie wizyty jeśli ma taka potrzebę ,staram sie ustawiać terminy dogodnie dla pacjentów ,nie nadużywając tez tej kwestii,umawiam się często pomiędzy na krótkie konsultacje ,natomiast nierealne sa wizyty 3razy w tygodniu kosztem czasu innych pacjentów kiedy nie ma wyraźnego pogorszenia.pozdrawiam serdecznie i bardzo się cieszę że znalazł pan lekarza który zaspokoił pana oczekiwania

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę