Elżbieta Bańkowska, ginekolog Warszawa
Ginekolog dr n. med.

Elżbieta Bańkowska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

45

Adresy

 • 27 listopada 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Do dr Bańskowskiej chodzę od 4 lat, na początku naszej "znajomości" moja ocena byłaby słaba ale teraz kiedy prowadzi moją ciążę jestem z niej bardzo zadowolona. Jest bardzo konkretna, wszystko tłumaczy ... oczywiście jak ktoś czegoś nie wie to trzeba pytać, ale wtedy zawsze udziela odpowiedzi. Polecam ją wszystkim znajomym.

  zgłoś nadużycie
 • 14 maja 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Bardzo niegrzeczna, opryskliwa kobieta. Poszłam do niej, bo moja ginekolog z centrum Medicover poszła na emeryturę. Pani Bańkowska potraktowała mnie jak intruza, mimo że zgaszona lampka przy drzwiach i godzina mojej wizyty wskazywały, że mogę grzecznie zapukać i spytać czy mogę wejść. Pani Bańkowska mimo że siedziała sama przed komputerem, krzycząc wyprosiła mnie. Potem było tylko gorzej, przepytywała mnie z dokładnych dat, mimo że wsystko było w mojej karcie (Pani powiedziała, że nie ma czasu się w to zagłębiać). Mimo że mam wskazania do kontrolnego usg (torbiele), nie chciała go zlecić (mam kartę szpitalną więc nie była to jakaś prośba-fanaberia). Bardzo, bardzo nie polecam!!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 9 maja 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Bardzo źle oceniam wizytę u tej kobiety, bo nie mogę nazwać jej lekarzem - odmówiła mi leczenia ponieważ wielce obraziła się że w między czasie poszłam do innego lekarza który przepisał mi złe leki - jakby to była moja wina że do niej czeka się 3 miesiące na wizytę. Powiedziała że dlasze leczenie mam kontynuować poza Medicover - mimo to że mama tam abonament. Skandal !!!! Oczywiście napisałam skargę, nie można tak traktować drugiego człowieka.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 29 kwietnia 2014

  Ocena: dobry

  Byłam u dr. Elżbiety Bańkowskiej 2 razy; 1-szy raz w przychodni Signal Iduny i był to koszmar. Pani doktor podczas wywiadu cały czas patrzyła w monitor, była oschła, pozwalała sobie na brzydkie komentarze, typu "kelner raz"- co miało np. oznaczać że wymuszam coś na niej itp. Potem szybko i sprawnie mnie zbadała, pobrała cytologię z wynikiem której (było tam nazwisko lekarza zlecającego) przez przypadek trafiłam ponownie do dr. Bańkowskiej w innej prywatnej przychodni. Po prostu tam p.dr. nazywała się Małgorzata Bańkowska . I tu miłe zaskoczenie, Pani dr. wyraziła zdziwienie że jej nazwisko widnieje na moim wyniku, a przecież ona by mnie pamiętała. Na wstępie też p. dr. nie poznałam , w tej przychodni jest zupełnie innym lekarzem, jest uśmiechnięta, delikatna, zaangażowana w problem pacjentki czyli tak jak by sobie życzyła każda kobieta. Bardzo długo żałowałam że musiałam ponownie zmienić przychodnie.

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2014

  Ocena: dobry

  wizyta przebiegła sprawnie. Lekarz konkretny, zapytał o wszystkie objawy/problemy. Jestem zaadowolona. Badanie przebiegło bezboleśnie, szybko. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 11 grudnia 2013

  Ocena: bardzo słaby

  Witam serdecznie. Jestem w 16 tc, do dr Bankowskiej trafiłam zaraz na początku ciąży, gdy 3 dni spóżniał mi się okres. Zrobiłam testy, ale potrzebowałam potwierdzenia w postaci badań. Lekarza (w Medicover, gdzie mam pakiet) wybrałam przypadkowo- pierwszy wolny termin. Dr Bańkowska od progu przywitałam mnie wymownym grymasem, nie chciała ze mną w ogóle rozmawiać na temat ciąży, dopóki nie zrobiłam badań z krwi potwiedzających na 100% mój stan. Wyśmiała mnie gdy wspomniałam o usg. Głupia byłam, że na kolejną wizytę znów poszłam do dr Bańkowskiej. Z racji tego, że miałam ciążę zagrożoną, łykałam tonę horonów, była to moja 1 ciąża, a wiedza znikoma, oczekiwałam fachowej opieki, empatycznego podejścia do pacjenta i wyczerpujących wyjaśnień na zadawane przeze mnie pytania. Co w zamian otrzymalam?- wyzwiska, że na pewno! !(mimo bardzo złego samopoczucia i ciągłego przeziębienia) nie dostanę od niej zwolnienia, że w dole to boli mnie macica bo się powiększa, a brzuch na górze to nie wie..może przez gazy, że każdy by chciał być na zwolnieniu, a tym samym na garnuszku państwa, ona też, że nie będzie w ogóle ze mną zaraz rozmawiała i że radzi poszukac innego lekarza prowadzącego. Popłakałam się w gabinecie. Dostałam zwolnienie na 2 tygodnie z zastrzeżeniem- to pierwsze i ostatnie zwolnienie jakie pani ode mnie dostała!.. Miałam na dr Bankowską pisać skargę, ale przez chorobę 2 tygodnie nie wychodziłam z łóżka, później emocje opadły i stwierdziłam, że szkoda moich nerwów. Zmieniłam lekarza, ale o dr Bańkowskiej nie zapomnę do końca życia.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 29 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam, pani dr poprowadziła moja ciążę rewelacyjnie mimo, ze od początku miałam problemy. Miałam wrażenie że zawsze moge na nia liczyć i tak też było. Jesli zdecyduję się kiedykolwiek na drugie dziecko nie wyobrażam sobie aby mieć innego lekarza prowadzącego niż dr Bańkowska. Konkretna, zawsze miła i ogólnie rewelacja.

  zgłoś nadużycie
 • 29 lutego 2012

  Ocena: dobry

  Po przeczytaniu negatywnych komentarzy wybrałam się do pani dr z pewnymi obawami. Niepotrzebnie. Badanie przeprowadzone zostało delikatnie, a pani dr jest konkretną i uprzejmą osobą.

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Jest świetnym specjalistą i umie leczyć!! Świetny Endokrynolog!!

  zgłoś nadużycie
 • 9 sierpnia 2011

  Ocena: bardzo słaby

  Zostałam skierowana przez mojego ginekologa do pani doktor jako ginekologa-endokrynologa w Medicover, gdzie mam pakiet. Staramy się z mężem o dziecko, ale do endokrynologa dostałam skierowanie ze względu na to, że wydłużył mi się cykl i pojawił się u mnie brzydko wyglądający trądzik. Pani doktor po moim krótkim wstępie powiedziała, że nie wystawi mi na tej wizycie żadnego skierowania na badania hormonalne, bo jestem umówiona na typ wizyty prowadzenie ciąży, a nie na wizyte endokrynologiczna. Wytłumaczyłam jej, że nie było możliwości zapisać się do niej jako endokrynologa, że nie jest moim problemem fakt, ze nie jestem w ciąży, ale od pół roku niepokoją mnie zmiany skórne i nieregularne cykle (dotąd mialam jak w zegarku co 28 dni) - powiedziała, że prawdopodobnie rozwija się u mnie jakiś zespół endokrynologiczny, ale ona nie może nic powiedzieć bez badań. Zaleciła natomiast częstszy sex, kwas foliowy i mierzenie temperatury, a żeby się do niej dostać jako endokrynologa - kontakt z niejaką Panią Bożenką. Poczułam się jakbym poszła do księdza, nie do profesjonalnego specjalisty. Od znajomych słyszałam, że zna się na rzeczy, ale mnie brak cierpliwości na takie zbywanie...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online