Efurhievwe Benjamin, okulista Wrocław

Efurhievwe Benjamin

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

7

Adresy

 • 29 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Jestem bardzo niezadowolona z usług tego lekarza. Wypisał mi receptę na okulary, kupiłam szkła, okazało się, że są nieprawidłowo dobrane i zwyczajnie nie widzę w nich dobrze. Wróciłam do niego, wypisał kolejną receptę i za nowe szkła również musiałam zapłacić. Nie przeprosił mnie za zaistniałą sytuację, nie przyznał, że popełnił błąd. Straciłam przez niego mnóstwo czasu i sporo pieniędzy.Zdecydowanie nie polecam

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 28 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Okulista z prawdziwego zdarzenia. Miałem problemy z właściwym doborem mocy okularów. Wizyty u kilku innych medyków dały efekt taki, że bolały mnie oczy, a okazało się, że w jednym oku mam za mocne szkło, a w drugim prawie dobre, ale nie takie jak być powinno. Dopiero cierpliwość Pana Doktora Benjamina dała to, co być powinno, czyli dobre widzenie i niebolące oczy. Każdego potrzebującego kieruję do Dra Benjamina. Polecam gorąco.

  zgłoś nadużycie
 • 4 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry okulista, sympatyczny człowiek. Podczas rejestracji w przychodni można zauważyć,że do niego jest najwięcej chętnych.

  zgłoś nadużycie
 • 19 października 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Fantastyczny okulista, wie co robi, dzięki niemu dobrze widzę dzisiaj, po tym jak na klinikach zarazili mnie wirusem. Świetny specjalista, dokładny i rzetelny. Wie, że trzeba umyć ręce przed badaniem, założyć rękawiczki, co jest rzadkością wśród naszych lekarzy. Cała moja rodzina się u niego leczy.

  zgłoś nadużycie
 • 14 sierpnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Benjamin parę ładnych lat temu wyleczył stan zapalny moich oczu, z powodu którego nie mogłam przez cały rok nosic szkieł kontaktowych nad czym bardzo ubolewałam. Snułam się od okulisty do okulisty, którzy nie potrafili mnie wyleczyc. W końcu znalazłam się u dr Benjamina i szybko moje oczy powróciły do zdrowia. Reasumując polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 23 marca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Benjamin jest świetnym specjalistą, stosuje nowocaesne metody i ma nowoczesną aparaturę, jest także bardzo sympatyczny i życzliwy.

  zgłoś nadużycie
 • 5 lutego 2009

  Ocena: Dobry

  Bardzo dobry okulista, sympatyczny człowiek. Moja cała rodzina się u niego leczy, przyjmuje bardzo dużo pacjentów, którzy są zadowoleni z jego usług.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online