dr

Dorota Wieczorek

Laryngolog

Umów wizytę 151 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Kierownik Swissmed PSM w Gdyni ul. Armii Krajowej 35, tel więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Kolejne płukania zatok 60 zł
Usuwanie brodawek 200 zł
Badanie słuchu 40 zł
Badania bakteriologiczne
Wizyta w tym zabiegi takie jak płukanie zatok, uszu, punkcje zatok 120 zł
Zabieg leczenia chrapania i bezdechów sennych 1 000 zł
Usuwanie zmian skórnych 200 zł
Płukanie uszu

Informacje o lekarzu

O mnie

Kierownik Swissmed PSM w Gdyni ul. Armii Krajowej 35, tel

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia , zawsze trafna diagnoza i leczenie , poza tym przemila i sympatyczna osoba zawsze usmiechnieta i zyczliwa . Polecam szczerze Renata Handzlik

 • bardzo dobry

  Od jakiegoś czasu miałem problem z chrapaniem, bezdechem, a rano po przebudzeniu z odruchem wymiotnym, którego sprawcą był bardzo wyciągnięty jak się okazało (od chrapania właśnie) języczek przy podniebieniu. 25 sierpnia Pani Dorota Wieczorek bez operacyjnie, przy użyciu fal radiowych wykonała u mnie zabieg plastyki podniebienia, który polegał na podniesieniu podniebienia i zmniejszenia migdałów oraz usunęła (bez kropli krwi) wspomniany języczek. Wszystko odbyło się w znieczuleniu miejscowym w czasie jednego zabiegu, który trwał nie dłużej niż 25 minut. Podczas planowania zabiegu Pani doktor Wieczorek szczegółowo poinformowała mnie o wszystkim, co jako pacjent powinienem wiedzieć o przygotowaniu do zabiegu, jego przebiegu oraz tego co będzie się działo po nim. Dzisiaj inaczej – lepiej śpię, oddycham i nie mam odruchów wymiotnych. Wszystkim z podobnymi problemami zdrowotnymi, zdecydowanie polecam panią Dorotę Wieczorek jako lekarza wykonującego zabieg oraz stosowaną przez nią metodę. Pozdrawiam Antoni Ciemoszewski

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Dorota Wieczorek ( 19 listopada 2014)

  Dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc i jest Pan teraz bardziej wypoczęty. Pozdrawiam Pana Dorota Wieczorek

 • bardzo dobry

  Szukałem rozwiązania mojego problemu z bezdechem i chrapaniem. Zgłosiłem się do pani doktor Wieczorek, która zaproponowała prawie bezinwazyjną metodę plastyki podniebienia. Polegało to na przepływie fal radiowych miedzy elektrodami. Od razu zgodziłem się na tę metodę, bo wcześniej słyszałem od ludzi, którzy przechodzili zabiegi chirurgicznych podcinań podniebienia a co za tym idzie długiej i bolesnej rekonwalescencji. Sam zabieg wykonany przez panią doktor Wieczorek trwał ok.20 minut. Stany bezdechu ustąpiły a chrapanie jeszcze występuje lecz z dużo mniejszym nasileniem. Polecam tę metodę wszystkim szukających rozwiązań z bezdechem i chrapaniem. Zbigniew K. z Gdyni

 • bardzo dobry

  Zgłosiłam się do pani Doroty Wieczorek z wstydliwa rzeczą jak na mój wiek ( 20 lat)- chrapaniem. Zabieg jaki u mnie przeprowadzono to laserowa korekta podniebienia, już po 2 tygodniach po zabiegu zauważyłam że chrapanie zmalało. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona a sama Pani Dorota przesympatyczna kobieta, uśmiechnięta, wesoła więcej takich lekarzy!! Polecam współpracę.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Dorota Wieczorek ( 23 listopada 2015)

  Dziękuję bardzo za opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam DW

 • bardzo dobry

  U tak wspaniałego Lekarza jeszcze nie byłem. Profesjonalny i skuteczny specjalista, a przy tym niezwykle sympatyczna i kontaktowa Osoba. Dziękuję.

 • dobry

  Wystawię ocenę bardzo dobrą jak się wyleczę.Polecam szybko , sprawnie, profesjonalnie( rejestracja wizyt internetowo pozwala na zaoszczędzenie czasu)

 • bardzo dobry

  Bardzo pozytywnie oceniam wizytę u Pani Doktor Doroty Wieczorek. Zabieg zmniejszenia migdałów i zamknięcia krypt za pomocą fal radiowych został przeprowadzony profesjonalnie, rzeczowo, delikatnie i w miłej atmosferze. Jeżeli koś ma taką dolegliwość to polecam wizytę w prywatnym gabinecie w Sea Towers u przemiłej Pani Doktor. Wielkie podziękowania z mojej strony również dla znakomitego Specjalisty otolaryngologa Pani Dr Wieczorek.

 • bardzo dobry

  Super lekarka. godna polecenia i zaufania. Uśmiechnięta. Super podejście do dzieci. Polecam Iwona

 • bardzo dobry

  Według mnie najlepszy larygnolog w Trójmieście,Chodzę regularnie i jest to jedyny lekarz który potrafi pomóc w moim schorzeniu. Polecam zapis innym pacjentom.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Dorota Wieczorek ( 14 października 2015)

  Bardzo dziękuję. Dorota Wieczorek

 • dobry

  Jestem zadowolona z wizyty. Terminowa, dobry kontakt z pacjentem. Wizyta miała charakter prewencyjny wiec nie mogę określić umiejętności diagnostycznych ale jeżeli pojawi się konkretny problem skorzystam ponownie. Odwiedziłam kilku laryngologow w Trójmieście na przestrzeni 7 lat i ten wybór był słuszny - mogę polecić.

Najbliższe terminy:

kolejne dni