dr

Dorota Wieczorek

Laryngolog

Umów wizytę 119 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Kierownik Swissmed PSM w Gdyni ul. Armii Krajowej 35, tel więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Kolejne płukania zatok 60 zł
Usuwanie brodawek 200 zł
Badanie słuchu 40 zł
Badania bakteriologiczne
Wizyta w tym zabiegi takie jak płukanie zatok, uszu, punkcje zatok 120 zł
Zabieg leczenia chrapania i bezdechów sennych 1 000 zł
Usuwanie zmian skórnych 200 zł
Płukanie uszu

Informacje o lekarzu

O mnie

Kierownik Swissmed PSM w Gdyni ul. Armii Krajowej 35, tel

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia , zawsze trafna diagnoza i leczenie , poza tym przemila i sympatyczna osoba zawsze usmiechnieta i zyczliwa . Polecam szczerze Renata Handzlik

 • bardzo dobry

  Od jakiegoś czasu miałem problem z chrapaniem, bezdechem, a rano po przebudzeniu z odruchem wymiotnym, którego sprawcą był bardzo wyciągnięty jak się okazało (od chrapania właśnie) języczek przy podniebieniu. 25 sierpnia Pani Dorota Wieczorek bez operacyjnie, przy użyciu fal radiowych wykonała u mnie zabieg plastyki podniebienia, który polegał na podniesieniu podniebienia i zmniejszenia migdałów oraz usunęła (bez kropli krwi) wspomniany języczek. Wszystko odbyło się w znieczuleniu miejscowym w czasie jednego zabiegu, który trwał nie dłużej niż 25 minut. Podczas planowania zabiegu Pani doktor Wieczorek szczegółowo poinformowała mnie o wszystkim, co jako pacjent powinienem wiedzieć o przygotowaniu do zabiegu, jego przebiegu oraz tego co będzie się działo po nim. Dzisiaj inaczej – lepiej śpię, oddycham i nie mam odruchów wymiotnych. Wszystkim z podobnymi problemami zdrowotnymi, zdecydowanie polecam panią Dorotę Wieczorek jako lekarza wykonującego zabieg oraz stosowaną przez nią metodę. Pozdrawiam Antoni Ciemoszewski

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Dorota Wieczorek ( 19 listopada 2014)

  Dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc i jest Pan teraz bardziej wypoczęty. Pozdrawiam Pana Dorota Wieczorek

 • bardzo dobry

  Szukałem rozwiązania mojego problemu z bezdechem i chrapaniem. Zgłosiłem się do pani doktor Wieczorek, która zaproponowała prawie bezinwazyjną metodę plastyki podniebienia. Polegało to na przepływie fal radiowych miedzy elektrodami. Od razu zgodziłem się na tę metodę, bo wcześniej słyszałem od ludzi, którzy przechodzili zabiegi chirurgicznych podcinań podniebienia a co za tym idzie długiej i bolesnej rekonwalescencji. Sam zabieg wykonany przez panią doktor Wieczorek trwał ok.20 minut. Stany bezdechu ustąpiły a chrapanie jeszcze występuje lecz z dużo mniejszym nasileniem. Polecam tę metodę wszystkim szukających rozwiązań z bezdechem i chrapaniem. Zbigniew K. z Gdyni

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna doktor. Objaśniała wszystko, co będzie robić, tym samym pacjent wiedział, co go czeka. Polecam :)

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest rewelacyjna,moje dziecko lepiej oddycha,nie chrapie,zapewne obejdzie sie bez operacji:),szkoda ze nie ma wiecej takich lekarzy, polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo kulturalna i profesjonalna osoba, ale na w pełni miarodajną ocenę trafności diagnozy jeszcze za wcześnie. Tym nie mniej już po pierwszym dniu przyjmowania leków odczuwam pewną poprawę :).

 • bardzo dobry

  Profesjonalistka, wspaniała, przesympatyczna Pani Doktor a do tego zawsze z uśmiechem na ustach. Trafiłam do dr zupełnie przypadkowo. Przestałam słyszeć na jedno ucho - myślałam, że to korek. A tu niespodzianka! Test na słuch wykazał 60% utraty słuchu. Prawdopodobnie pękło naczynko. Pani dr wytłumaczyła mi, że jest kilka dni czasu żeby to odwrócić. Trafna, rzeczowa i szybka diagnoza - odpowiednie leki. Już na drugi dzień na kontroli test wykazał poprawę. Po 5 dniach mój słuch mieścił się w normie. Dziś już wszystko ok. Dziękuję pięknie Pani Doktor jest Pani niesamowita :) Pozdrawiam :) Z całego serca polecam wszystkim tego lekarza specjalistę !

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Dorota Wieczorek ( 20 lipca 2015)

  Bardzo się cieszę, że udało się przywrócić słuch. W nagłej głuchocie mamy tylko 14 dni na interwencję, później zazwyczaj nie ma reakcji na leki. Dlatego bardzo ważne jest by jak najwcześniej zgłosić się do laryngologa. Sukces jest naszym wspólnym dziełem :-)

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest przemiłą osobą i bardzo kompetentną. Szybka diagnoza - już po pierwszej aplikacji leku do nosa przez panią doktor w gabinecie poczułam ulgę. Będę polecała Panią Doktor wszystkim moim znajomym, polecam w 100%.

 • bardzo dobry

  Profesjonalne i nowoczesne podejście do leczenia,Wzięty wymaz a nie jak to się zdarza u lekarzy którzy zakończyli edukację medyczną w 1949 próba leczenia witaminą C

 • bardzo dobry

  Wspaniała kobieta i pani doktor! Szybko i trafnie postawiła diagnozę, delikatnie przeprowadziła badania. Doradziła i wszystko wytłumaczyła, tak jak być powinno. Gorąco polecam!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Dorota Wieczorek ( 6 lipca 2015)

  Dziekuję bardzo za opinię!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę