lek.

Dominik Maślanka

Psychiatra

Poproś o włączenie kalendarza

Lekarz, specjalista psychiatra z 14 letnim stażem lekarskim. Starszy asystent w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku, od wielu lat prowadzi gabinet lekarski. więcej

Adresy

Usługi

Konsultacje, porady, leczenie

Informacje o lekarzu

O mnie

Lekarz, specjalista psychiatra z 14 letnim stażem lekarskim. Starszy asystent w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku, od wielu lat prowadzi gabinet lekarski.

Choroby

 • Wszelkie choroby psychiczne osób dorosłych

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  super specjalista polecam umiejący wysłuchać pacjentów i pomagać zawsze podejmuje trafne decyzje i skuteczne

 • bardzo dobry

  zgadzam sie z powyższymi opiniami,zaangażowany,słucha .Komunikatywny, zaangażowany, bardzo otwarty i przyjemny w "obejściu".

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny Lekarz, polecam z czystym sumieniem. Mily, sympatyczny, przede wszystkim mocno zaangarzowany.Nie szprychuje lekami na sile, rozmawia, tlumaczy, podpowiada rozwiazania. Wiecej takich lekarzy!

 • bardzo dobry

  Nie zbywa, nie ocenia, nie traktuje pacjenta przedmiotowo, interesuje sie jego problemami. Nie szpikuje lekami, zaleca inne rozwiązania terapeutyczne, jeżeli jest to lepsze dla pacjenta.Komunikatywny, zaangażowany, bardzo otwarty i przyjemny w "obejściu".

 • bardzo dobry

  świetny lekarz....ma podejscie do pacjenta...interesuje sie jego problemami...leczyłam u niego nerwice lękową i depresje,które były już skrajne...doktor przepisałmi leki, byłam przez rok pod jego kontrolą....pomogło,pozbyłam sie całkowicie tych chorób, ale co najwazniejsze lekarz nie tylko podaje leki i odsyła do domu,przede wszystkim interesuje się tym co w naszym zyciu powoduje te choroby...rozmawia o tym, przekonuje,ze warto cos zmienic w swoim zyciu....ja dzieki rozmową z tym lekarzem odeszłam od męża...początkowo myślałam,ze nie dam rady sama z dziecmi...a jednak dałam....zostałam sama i sobie poradziłam...minęły prawie 3 lata, po raz drugi wychodze za mąż i jestem szczesliwa.po depresji i nerwicy dalej ani śladu.i to dzięki temu lekarzowi.wizyty niedrogie.goraco polecam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją