Dariusz Radziszewski

Urolog, Chirurg, Seksuolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz z prawdziwym powołaniem, wybitny specjalista!! Jest bardzo uczciwym człowiekiem. Szczerze polecam!

 • dobry

  Rewelacyjny specjalista, a przy tym całkiem sympatyczny facet. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

 • dobry

  Dobry specjalista. Polecam

 • słaby

  Widocznie pan doktor jest miły, przyjacielski i uroczy, kiedy pacjent przychodzi na prywatną wizytę. Byłam ze skierowaniem z NFZ u pana doktora i był niemiły, a wręcz opryskliwy. Nie zrobił ze mną wywiadu, tylko cały czas coś klepał w komputerze. Pomyślałam, że zapytam o interesujące mnie sprawy jak skończy, zeby nie przeszkadzac, ale wtedy pan doktor spojrzał na mnie wymownie i powiedział, że miał dla mnie tylko 10 minut. Jeszcze żaden lekarz tak mnie nie potraktował. Nie neguję jego fachowości, jednak w obyciu jest bardzo surowy i niewiele można się od niego dowiedziec. Traktuje pacjenta jak głupola. Mój szwagier też chodzi do niego za darmochę i jest podobnego zdania.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Jestem pod jego opieką od 15 lat! Doskonały specjalista, uroczy, przyjacielski dla pacjentów.Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Bardzo go polecam wszystkim mężczyznom chorym na prostatę!!!

 • dobry

  Bardzo sympatyczny lekarz, odpowie na wszystkie pytania, na miejscu robi USG - w Komorowicach( ja miałam w cenie wizyty) i co najwżniejsze nie jest typem "naciągacza"

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Ryszard Szwabowicz - urolog, Paweł Pawlaczek - urolog, Tadeusz Krzemiński - urolog, Ryszard Jarzmus - urolog, Stanisław Kretowicz - urolog, Zofia Salska - urolog, Andrzej Strusiński - urolog, Zbigniew Jeleń - urolog