lek.

Dariusz Majkowski

Internista

Umów wizytę 726 odwiedzin w ciągu 30 dni

lekarz specjalista chorób wewnętrznych wizyty domowe w Warszawie i okolicy tel: więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Nigdy nie spotkałem ani ja ani nikt z mojej rodziny lekarza z taką pasją zaangażowanego w opiekę nad pacjentem. U Pana Doktora leczy się moja rodzina i każdy ma taką samą opinię. Moja mama w wieku 73 lat po wyprowadzeniu jej z różnych dolegliwości przez doktora Majkowskiego twierdzi że nigdy w życiu lepiej się nie czuła - na pewno też wpływ ma ogromne poczucie bezpieczeństwa pod opieka doktora Majkowskiego. Mnie ostatnio dopadła grypa i po raz kolejny doktor wykazał się ograomnym zaangażowaniem poświęcając nawet chwile w czasie wolnym aby skonsultować moje badania krwi czy w momencie kiedy dostałem gorączki. Co ciekawe leczymy się w jednej z sieci prywatnych przychodni a nie prywatnie a opiekę mamy na najwyższym poziomie. Każdemy polecam tego lekarza, prawdziwy lekarz z powołania i zgadzam się z opiniami że jest to ewenement wśród lekarzy.

 • bardzo dobry

  Polecam, specjalista, wnikliwy lekarz, polecił dodatkowe,wnikliwe badania Człowiek z kulturą. Jeśli masz dość lekarzy którzy próbują odsunąc od siebie i uznac twoje dolegliwości za wymysł, to wybierz się do niego. Potraktowała poważnie moje dolegliwości. Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, ciepły, przytomny lekarz. W zalewie tej masy nieudaczników, mieniących się przez chyba przypadek lekarzami, dr Majkowski jest JEDYNYM lekarzem od chyba 10 lat, który spojrzał na moje wyniki badan w sposó kompleksowy, jedynym który wykazał się chęcią skierowania na badania specjalisty, nie machnął ręką, nie olał tematu. Plus wiele innych rzeczy, o których ze względu na specyfikę schorzenia nie mogę pisać. To jest wlasnie LEKARZ, a nie konował. Juz wiem gdzie zawsze pójdę do lekarza, jesli będzie taka koniecznosc. Bóg zapłać za takich lekarzy, zyczę wszystkim by spotykali takich wlasnie lekarzy na swojej drodze!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry doktor i uprzejmy czlowiek. Nie bagatelizuje objawow. Dopilnowal zeby wszystkie badania odbyly sie szybko. Polecam zdecydowanie

 • bardzo dobry

  Prawdziwy fachowiec. Prosiłam o zinterpretowanie wyników diagnostycznych, doktor przeprowadził bardzo wnikliwy wywiad, wypisał skierowania na dodatkowe badania w celu potwierdzenia diagnozy. Olbrzymia wiedza, bardzo wysoka kultura osobista. W końcu po wielu próbach udało mi się znaleźć fantastycznego fachowca internistę. Bardzo polecam!

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo sympatyczny, zadał mi mnóstwo pytań, przebadał dwa razy. Biorę 1 dzień lek który Pan doktor mi przepisał i widzę małą poprawę.

 • bardzo dobry

  Lekarz, który uratował mi życie. Dotąd zlecał badania i analizował wyniki, aż okazało się, że mam guza żołądka. Właśnie minął rok od operacji i wszyscy powtarzają mi, że miałam ogromne szczęście, że zostało to wykryte w tak wczesnym stadium i rokowania są bardzo optymistyczne. Oaza spokoju, ciepła, wrażliwości na los pacjenta, a przy tym - kopalnia wiedzy.

 • bardzo dobry

  Byłam u Doktora Majkowskiego i jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie bagatelizuje objawów, nie mówi że to co dolega to zwykłe przeziębienie i samo przejdzie tylko dokładnie słucha i zapisuje wszystko starając się jak najlepiej zdiagnozować pacjenta. W dodatku jest przy tym tak miły i sympatyczny,że może to głupio zabrzmi , ale człowiek już w gabinecie czuje się lepiej. A wszystko to w ramach pakietu w LUXMEDZIE. Zawsze sądziłam,że traktują tam ludzi ,,taśmowo, jednak po wizycie u Doktora stwierdziłam,że istnieją jeszcze lekarze, którzy naprawdę starają się i chcą pomóc.Uważnie i z uśmiechem słucha pacjenta,wszystko co powiedziałam o przeziębieniu pamiętał. Tak dokładnie badana byłam może tylko przez dwóch lekarzy, a odwiedzam ich często gdyż bardzo łatwo się przeziębiam.Wizyta u tego doktora to napewno nie jest stracony czas i nerwy jak to się niestety bardzo często w przypadku innych lekarzy zdarza.

 • bardzo dobry

  Facet jest niesamowity. Trudno mi oceniać jego wiedzę, bo nie jestem lekarzem:) mogę jednak ocenić efekty wizyt (jeśli już muszę iść do lekarza czekam na wizytę u Pana Dariusza). Za każdym razem zapisana przez niego terapia czy leki działają. Dodatkowo jest bardzo miły i kontaktowy. Polecam go wszystkim znajomym, korzystającym z usług Luxmedu.

 • słaby

  Jestem bardzo zdziwiony komentarzami poniżej ale może po prostu tylko ja miałem pecha. Do pana doktora trafiłem po wizycie u kardiologa. Wcześniej leżałem w szpitalu na serce. Pani kardiolog powiedziała, że nie może wystawić mi zwolnienia, gdyż wystawia jedynie w szpitalu ale poleciła, żebym udał się po zwolnienie do internisty. Pan doktor Majkowski nie chciał jednak wypisać zwolnienia, gdyż podobno pani kardiolog wpisała w systemie "bez zwolnienia" (skoro nie dała to mogła chyba tak napisać). Podczas szybszego chodzenia zatyka mnie, czasem w ogóle nie mogę złapać powietrza. Pani internistka, która skierowała mnie do szpitala powiedziała, że jest to bardzo niebezpieczne, jednakże chyba nie dla pana doktora. Gdyby naprawdę zależało mu na pacjencie wystawiłby zwolnienie choćby na 3 dni do dnia, kiedy mógłby skonsultować się z panią kardiolog (niestety, tego dnia byłem jej ostatnim pacjentem i poszła już do domu). Na szczęście są inni lekarze...

Najbliższe terminy:

kolejne dni