Dariusz Majkowski, internista Warszawa
Internista lek.

Dariusz Majkowski

Poproś o włączenie kalendarza
49

Adresy

O mnie

 • lekarz specjalista chorób wewnętrznych
  wizyty domowe w Warszawie i okolicy
  tel: 501 548 104
 • 24 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam, specjalista, wnikliwy lekarz, polecił dodatkowe,wnikliwe badania Człowiek z kulturą. Jeśli masz dość lekarzy którzy próbują odsunąc od siebie i uznac twoje dolegliwości za wymysł, to wybierz się do niego. Potraktowała poważnie moje dolegliwości. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 16 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry, ciepły, przytomny lekarz. W zalewie tej masy nieudaczników, mieniących się przez chyba przypadek lekarzami, dr Majkowski jest JEDYNYM lekarzem od chyba 10 lat, który spojrzał na moje wyniki badan w sposó kompleksowy, jedynym który wykazał się chęcią skierowania na badania specjalisty, nie machnął ręką, nie olał tematu. Plus wiele innych rzeczy, o których ze względu na specyfikę schorzenia nie mogę pisać. To jest wlasnie LEKARZ, a nie konował. Juz wiem gdzie zawsze pójdę do lekarza, jesli będzie taka koniecznosc. Bóg zapłać za takich lekarzy, zyczę wszystkim by spotykali takich wlasnie lekarzy na swojej drodze!

  zgłoś nadużycie
 • 10 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Prawdziwy fachowiec. Prosiłam o zinterpretowanie wyników diagnostycznych, doktor przeprowadził bardzo wnikliwy wywiad, wypisał skierowania na dodatkowe badania w celu potwierdzenia diagnozy. Olbrzymia wiedza, bardzo wysoka kultura osobista. W końcu po wielu próbach udało mi się znaleźć fantastycznego fachowca internistę. Bardzo polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 15 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz bardzo sympatyczny, zadał mi mnóstwo pytań, przebadał dwa razy. Biorę 1 dzień lek który Pan doktor mi przepisał i widzę małą poprawę.

  zgłoś nadużycie
 • 27 czerwca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz, który uratował mi życie. Dotąd zlecał badania i analizował wyniki, aż okazało się, że mam guza żołądka. Właśnie minął rok od operacji i wszyscy powtarzają mi, że miałam ogromne szczęście, że zostało to wykryte w tak wczesnym stadium i rokowania są bardzo optymistyczne. Oaza spokoju, ciepła, wrażliwości na los pacjenta, a przy tym - kopalnia wiedzy.

  zgłoś nadużycie
 • 21 grudnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Byłam u Doktora Majkowskiego i jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie bagatelizuje objawów, nie mówi że to co dolega to zwykłe przeziębienie i samo przejdzie tylko dokładnie słucha i zapisuje wszystko starając się jak najlepiej zdiagnozować pacjenta. W dodatku jest przy tym tak miły i sympatyczny,że może to głupio zabrzmi , ale człowiek już w gabinecie czuje się lepiej. A wszystko to w ramach pakietu w LUXMEDZIE. Zawsze sądziłam,że traktują tam ludzi ,,taśmowo, jednak po wizycie u Doktora stwierdziłam,że istnieją jeszcze lekarze, którzy naprawdę starają się i chcą pomóc.Uważnie i z uśmiechem słucha pacjenta,wszystko co powiedziałam o przeziębieniu pamiętał. Tak dokładnie badana byłam może tylko przez dwóch lekarzy, a odwiedzam ich często gdyż bardzo łatwo się przeziębiam.Wizyta u tego doktora to napewno nie jest stracony czas i nerwy jak to się niestety bardzo często w przypadku innych lekarzy zdarza.

  zgłoś nadużycie
 • 13 grudnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Facet jest niesamowity. Trudno mi oceniać jego wiedzę, bo nie jestem lekarzem:) mogę jednak ocenić efekty wizyt (jeśli już muszę iść do lekarza czekam na wizytę u Pana Dariusza). Za każdym razem zapisana przez niego terapia czy leki działają. Dodatkowo jest bardzo miły i kontaktowy. Polecam go wszystkim znajomym, korzystającym z usług Luxmedu.

  zgłoś nadużycie
 • 7 grudnia 2012

  Ocena: słaby

  Jestem bardzo zdziwiony komentarzami poniżej ale może po prostu tylko ja miałem pecha. Do pana doktora trafiłem po wizycie u kardiologa. Wcześniej leżałem w szpitalu na serce. Pani kardiolog powiedziała, że nie może wystawić mi zwolnienia, gdyż wystawia jedynie w szpitalu ale poleciła, żebym udał się po zwolnienie do internisty. Pan doktor Majkowski nie chciał jednak wypisać zwolnienia, gdyż podobno pani kardiolog wpisała w systemie "bez zwolnienia" (skoro nie dała to mogła chyba tak napisać). Podczas szybszego chodzenia zatyka mnie, czasem w ogóle nie mogę złapać powietrza. Pani internistka, która skierowała mnie do szpitala powiedziała, że jest to bardzo niebezpieczne, jednakże chyba nie dla pana doktora. Gdyby naprawdę zależało mu na pacjencie wystawiłby zwolnienie choćby na 3 dni do dnia, kiedy mógłby skonsultować się z panią kardiolog (niestety, tego dnia byłem jej ostatnim pacjentem i poszła już do domu). Na szczęście są inni lekarze...

  zgłoś nadużycie
 • 1 listopada 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Dariusz Majkowski jest moim zdaniem ewenementem wśród lekarzy. Odnoszę wrażenie, że prace swoją traktuje, jako służbę ludziom, jakkolwiek by to górnolotnie nie brzmiało. Pan Majkowski potraktował mnie z szacunkiem, zrozumieniem i przede wszystkim - pomógł. Tak wiele i tak niewiele. Jest to lekarz myślący dynamicznie, analitycznie, słuchający pacjenta i wyciągający wnioski. Mam nadzieję, że w Polsce i na świecie takich lekarzy będzie przybywać. Są zawody, które wymagają powołania, Pan Majkowski, jako medyk takowe posiada bez dwóch zdań.

  zgłoś nadużycie
 • 21 sierpnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Do dr. Majkowskiego trafiłam po raz pierwszy, gdy mój lekarz rodzinny przed wykonaniem badania odmówił podania jakichkolwiek leków z racji wczesnego etapu ciąży. Dr. Majkowski bardzo dokładnie przeprowadził badanie i poinformował mnie, które lekarstwa są bezpieczne, a których należy unikać, a także precyzyjnie określił w jakiej sytuacji powinnam się do niego zwrócić ponownie na kurację antybiotykową. Zarówno przy tej jak i następnych wizytach byłam pod wrażeniem jego profesjonalizmu, sposobu postępowania z pacjentem (gdy zaszła nagła potrzeba doktor dwukrotnie do mnie zadzwonił, by skonsultować leczenie) i etyki lekarskiej. W odróżnieniu od wielu lekarzy w placówkach prywatnych dr. Majkowski nie jest nastawiony komercyjnie (za drugą wizytę w ramach kontynuacji leczenia zapłaciłam tylko 50 zł., a gdy groziło mi odwodnienie zamiast pobierać opłatę za wizytę lekarz telefonicznie odesłał mnie na ostry dyżur, bym nie czekała na umówione spotkanie). Gorąco polecam!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online