Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Mój gabinet zajmuje się. Ginekologią Położnictwem Endokrynologią Leczeniem niepłodności więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Mój gabinet zajmuje się.

Ginekologią
Położnictwem
Endokrynologią
Leczeniem niepłodności

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania konkretny, rzeczowy potrafi wyjaśnić problem nie komplikuje sztucznie problemów i za to ocena bardzo dobra potrafi pokierować pacjenta.

 • bardzo słaby

  Byłam u tego lekarza raz. Cała wizyta trwała może 5 min szybko musiałam mu powiedzieć o co chodzi, nic nie wyjaśnił do tego był dość nie przyjemny. Skasował 100zł moim zdaniem za nic. Nie polecam.

 • bardzo dobry

  Prowadził moją niełatwą ciążę, robił mi cc. Konkretny, trochę małomówny, ale widać, że wie co robi. Wie kiedy podnieść na duchu, a kiedy rozładować atmosferę żartem. Do tego odbiera telefon lub oddzwania - zawsze, co w ciąży dawało mi poczucie bezpieczeństwa. To ginekolog do którego chodzę bez stresu. A podczas badania zapominam o zawstydzeniu. Jeżeli zdecyduję się na drugą ciążę to tylko u dra Ładynskiego.

 • bardzo dobry

  Polecam każdej kobiecie, która ma problemy z chorobą tarczycy bądź zajściem w ciążę!Pan doktor jest rzeczowy i konkretnie mówi, co się dzieje. Dzięki jego pomocy mam teraz śliczną i zdrową córeczkę.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry ginekolog! Dość długo (ponad rok) staraliśmy się z mężem o dziecko niestety bezskutecznie. Gdy trafiłam do gabinetu doktora od razu zlecił wszystkie potrzebne badania zarówno dla mnie jak i dla męża. Wyszło, że mam podwyższoną prolaktynę - dostałam tabletki. Dalej monitorowaliśmy owulację okazało się, że pęcherzyki nie pękały. Przeszłam swoje drożność jajowodów (HSG), zastrzyki, tabletki jednak jak się później okazało było warto! Po kilku miesiącach leczenia u Pana doktora zaszłam w upragnioną ciąże :) Teraz tulę 4 tygodniowego synka w ramionach i szczerze polecam leczenie u Pana Ładyńskiego jak dla mnie najlepszy ginekolog leczenia niepłodności w Elblągu :)

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania konkretny, rzeczowy potrafi wyjaśnić problem nie komplikuje sztucznie problemów i za to ocena bardzo dobra potrafi pokierować pacjenta.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz!!! Bardzo troskliwy, nie lekceważy żadnych niepokojących objawów. Poza tym bardzo pomocny, zawsze odbiera telefon a jak nie może odebrać to oddzwania. Bezpośredni, otwarty i z poczuciem humoru.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Skuteczne leczenie. Polecam :),Wie co robi,konkretny i do tego elastyczny kontakt z pacjętką,dziękuje Panie Doktorze

 • bardzo słaby

  Nie polecam!!!!!Robi USG i nie widzi wielu rzeczy,moze doprowadzic kobiete do utraty zycia i nic sobie z tego nie robi!!!!najgorszy lekarz jakiego znam!

 • słaby

  Przez większość wizyty odbierał telefony-chyba raczej prywatne. Cytologię zostawił dla siebie. Sprawia wrażenie,że jest tu tylko dla pieniędzy. jakoś tak dziwnie traktuje pacjenta, czułam się nieważna. Byłam u niego 3 razy i tylko dlatego że za każdym razem miałam zapalenie pochwy i nie mogłam czekać tylko on miał od razu wolny termin. Jednak już po pierwszej wizycie pomyślałam to co pomyślałam.