dr n. med.

Dariusz Jeżewski

Neurochirurg

Poproś o włączenie kalendarza

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dr Jeżewski operował mnie w grudniu 2013. Życzliwy, serdeczny, wyrozumiały. Po raz pierwszy spotkałam lekarza, który nie był zdziwiony i uwierzył, że naprawdę chorowałam. Dzięki niemu chodzę samodzielnie i w miarę możliwości radzę sobie w życiu codziennym. Wszyscy lekarze i pielęgniarki oddziału dr Jeżewskiego zasługują na medal olimpijski. Wdzięczna pacjentka Jadwiga Sutt z Koszalina

 • bardzo dobry

  Jestem po operacji guza oponiaka skroniowa prawa. Operacje przeprowadził Dr.Dariusz Jeżewski, 5 stycznia 2015roku byłem operowany a już po 8 dniach od operacji opuściłem szpital w super stanie. Dr.Dariusz Jeżewski jest niesamowitym fachowcem,cały czas jestem pod indywidualną opieką doktora, jestem bardzo wdzięczny Dr.Jeżewskiemu za profesjonalnie przeprowadzoną operacje! Dziękuję Serdecznie! Nie można nie wspomniec o zespole oddziału Neurochirurgii Uni Lubelskiej pełeni profesjonalna opieka,24 godziny na dobe nie pozwolili żeby bolało,wspaniali ludzie! Dziękuję Wszystkim z poważaniem Mariusz Bartkiewicz

 • bardzo dobry

  W imieniu mojej ciotki Małgorzaty chciała bym podziękować doktorowi Jeżewskiemu i całemu jego zespołowi za udana operację.

 • bardzo dobry

  .Jestem po operacji tętniaka jamistego którą przeprowadził bardzo dobry neurochirurg. Dziękuje w imieniu swoim i rodziny za wszystko co dla mnie zrobił wraz ze swoim zespołem. Chcę nadmienić że Pan dr. Jeżewski interesuje się swoimi pacjętami przed jak i również po operacji. Jestem mu bardzo wdzięczny za to że żyje. Dziękuje.

 • bardzo dobry

  super specjalista godny 100%zaufania.operowal nasza 13 letnia corke.Corka miala zmiane kostna w czaszcze,ktora doktor wycial i zastapil implantem.Byla to prosta operacja biorac pod uwage to jakie operacja przeprowadzaja ci lekarze ale i tak jestesmy mu bardzo wdzieczni.Dr Jezewski interesuje sie pacjetem zarowno przed jak i po operacji. Trzeba tez wspomniec ze opieka na oddziale neurochirurgii na Unii Lubelskiej to pelen profesjonalizm.pielegniarki sa bardzo przyjazne i ciagle usmiechniete. Atmosfera tam jest wspaniala!!!

 • bardzo dobry

  W 2006r. Robił mi dwie poważne operacje - guzy czerniaka złośliwego. Guzy były ogromne. Żyję do dziś dnia i nie mam żadnych ubytków na zdrowiu ! Pan Jeżewski jest w swoim fachu artystą ! Uratował mi życie - dosłownie. Wszyscy mówili, że umrę lada dzień, a On podtrzymał mnie na duchu i nigdy nie twierdził, że umrę, dokonał chirurgicznego i onkologicznego cudu ! Wdzięczna pacjentka - Agnieszka Węgrzyn

 • bardzo dobry

  Słowa gorących podziękowań Panu Doktorowi Dariuszowi Jeżewskiemu za to, że w trudnej dla mnie chwili, miałam szczęście być Pana Doktora pacjentką składa Barbara Głowacka. Brakuje mi słów, żeby wyrazić swoją wdzięczność za świetnie przeprowadzoną operację (guz mózgu) i za to, że pozostałam w bardzo dobrej kondycji. Pana profesjonalizm zawodowy, a także dobroć i troska o pacjenta jest wzorem do naśladowania. Panie Doktorze, życzę Panu wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze na świecie!!!!!! Dziękuję, dziękuję, dziękuję…………….

 • bardzo dobry

  Uratował moją mamę. Wielki szacunek dla tego człowieka i najlepszego specjalisty. pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek i lekarz . Znajduje czas dla pacjenta przed i po operacji (jestem tego przykładem) . Jestem wdzięczny Panie doktorze i brak mi słów, aby Panu należycie podziękować . Były pacjent Andrzej Konieczny.

 • bardzo dobry

  Jestem po operacji guza mózgu. Brak słów by opisać wdzięczność i zadowolenie. Istniało ryzyko niedowładów, tymczasem doktor usunął fachowo całego guza i nie wystąpiły żadne skutki uboczne operacji. Interesował się zarówno przed jak i po operacji wypytując wielokrotnie o mój stan. Zawsze będę mieć doktora w pamięci i nigdy nie będę w stanie mu się odwdzięczyć za to co zrobił.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją