dr n. med.

Dariusz Jeżewski

Neurochirurg

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dr Jeżewski operował mnie w grudniu 2013. Życzliwy, serdeczny, wyrozumiały. Po raz pierwszy spotkałam lekarza, który nie był zdziwiony i uwierzył, że naprawdę chorowałam. Dzięki niemu chodzę samodzielnie i w miarę możliwości radzę sobie w życiu codziennym. Wszyscy lekarze i pielęgniarki oddziału dr Jeżewskiego zasługują na medal olimpijski. Wdzięczna pacjentka Jadwiga Sutt z Koszalina

 • bardzo dobry

  W imieniu mojej ciotki Małgorzaty chciała bym podziękować doktorowi Jeżewskiemu i całemu jego zespołowi za udana operację.

 • bardzo dobry

  .Jestem po operacji tętniaka jamistego którą przeprowadził bardzo dobry neurochirurg. Dziękuje w imieniu swoim i rodziny za wszystko co dla mnie zrobił wraz ze swoim zespołem. Chcę nadmienić że Pan dr. Jeżewski interesuje się swoimi pacjętami przed jak i również po operacji. Jestem mu bardzo wdzięczny za to że żyje. Dziękuje.

 • bardzo dobry

  super specjalista godny 100%zaufania.operowal nasza 13 letnia corke.Corka miala zmiane kostna w czaszcze,ktora doktor wycial i zastapil implantem.Byla to prosta operacja biorac pod uwage to jakie operacja przeprowadzaja ci lekarze ale i tak jestesmy mu bardzo wdzieczni.Dr Jezewski interesuje sie pacjetem zarowno przed jak i po operacji. Trzeba tez wspomniec ze opieka na oddziale neurochirurgii na Unii Lubelskiej to pelen profesjonalizm.pielegniarki sa bardzo przyjazne i ciagle usmiechniete. Atmosfera tam jest wspaniala!!!

 • bardzo dobry

  W 2006r. Robił mi dwie poważne operacje - guzy czerniaka złośliwego. Guzy były ogromne. Żyję do dziś dnia i nie mam żadnych ubytków na zdrowiu ! Pan Jeżewski jest w swoim fachu artystą ! Uratował mi życie - dosłownie. Wszyscy mówili, że umrę lada dzień, a On podtrzymał mnie na duchu i nigdy nie twierdził, że umrę, dokonał chirurgicznego i onkologicznego cudu ! Wdzięczna pacjentka - Agnieszka Węgrzyn

 • bardzo dobry

  Słowa gorących podziękowań Panu Doktorowi Dariuszowi Jeżewskiemu za to, że w trudnej dla mnie chwili, miałam szczęście być Pana Doktora pacjentką składa Barbara Głowacka. Brakuje mi słów, żeby wyrazić swoją wdzięczność za świetnie przeprowadzoną operację (guz mózgu) i za to, że pozostałam w bardzo dobrej kondycji. Pana profesjonalizm zawodowy, a także dobroć i troska o pacjenta jest wzorem do naśladowania. Panie Doktorze, życzę Panu wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze na świecie!!!!!! Dziękuję, dziękuję, dziękuję…………….

 • bardzo dobry

  Uratował moją mamę. Wielki szacunek dla tego człowieka i najlepszego specjalisty. pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek i lekarz . Znajduje czas dla pacjenta przed i po operacji (jestem tego przykładem) . Jestem wdzięczny Panie doktorze i brak mi słów, aby Panu należycie podziękować . Były pacjent Andrzej Konieczny.

 • bardzo dobry

  Jestem po operacji guza mózgu. Brak słów by opisać wdzięczność i zadowolenie. Istniało ryzyko niedowładów, tymczasem doktor usunął fachowo całego guza i nie wystąpiły żadne skutki uboczne operacji. Interesował się zarówno przed jak i po operacji wypytując wielokrotnie o mój stan. Zawsze będę mieć doktora w pamięci i nigdy nie będę w stanie mu się odwdzięczyć za to co zrobił.

 • bardzo dobry

  Pan dr. jest świetnym specjalistą! Konkretny. Poświęca dużo czasu pacjentom(w miarę swoich możłiwości i dostępnego czasu). Jest kompetentny w swoim postępowaniu. Jestem po operacji wszczepieni pompy baklofenowej dzięki której mogę żyć jak zdrowy człowiek bez bólu i cierpienia. Pan dr jest wyśmienitym neurochirurgiem. Polecam!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Marek Bogdan Lickendorf - neurochirurg, Zennar Kheder - neurochirurg, Maria Bruździak - neurochirurg, Robert Narolewski - neurochirurg, Andrzej Laskowski - neurochirurg, Jan Ślósarek - neurochirurg, Leszek Sagan - neurochirurg, Paweł Małasiak - neurochirurg, Elżbieta Remigolska - neurochirurg, Sławomir Janik - neurochirurg, Robert Kaczor - neurochirurg, Leszek Herbowski - neurochirurg, Krzysztof Rzewuski - neurochirurg, Elżbieta Anna Włodarczyk - neurochirurg, Wojciech Janicki - neurochirurg, Ireneusz Kojder - neurochirurg