Dariusz Grochowski, ginekolog Chełm

Dariusz Grochowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

17

Adresy

 • 13 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  był lekarzem pomagającym mi przy porodzie w szpitalu-polecam:) Polecam również cały personel pracujący na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym, bo tyle dobrego tam zaznałam przy porodzie..można się tam było poczuć jak w 5 gwiazdkowym SPA...:)

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Gorąco polecam Dr.Grochowskiego całym sercem jest znakomitym lekarzem!!! Doktora znalazłam w internecie, przeglądałam opinie na forum, były bardzo dobre, podjełam decyzję i się umówiłam na wizytę. Wizyta przebiegła super nigdy u żadnego ginekologa nie czułam się tak spokojna jak u Dr.Grochowskiego, odpowiadał na pytania objaśniał tłumaczył co i jak, tym bardziej że poszłam do doktora z poważnym problemem . Poprzedni lekarz by mnie wykończył tabletkami które i tak nic nie pomagały a ja się czułam żle. Co prawda to poważna choroba trudno z nią walczyć ale zażywam teraz odpowiedni lek do tej choroby więc może będzie dobrze-muszę w to wierzyć.. Doktor jest Bardzo dobrym lekarzem ciesze się że na niego natrafiłam. Można zawsze do niego zadzwonić. Po operacji w szpitalu przychodził się pytać jak się czuję, mówił co zostało zrobione i jak będzie przebiegać dalsze leczenie. Jeszcze raz gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 13 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam bardzo Pana Doktora! Bardzo miły, uprzejmy, solidny. Nie śpieszy się, jest delikatny, a przy tym ma poczucie humoru. Od razu widać że jest bardzo dobrym i skromnym człowiekiem. Badanie przebiegało w przyjemnej atmosferze, nic nie bolało, nie wgapiał się. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i nie żałuję, że wybrałam akurat Pana Doktora. Na pewno jeszcze do Niego wrócę

  zgłoś nadużycie
 • 20 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Na wizyte zdycydowałam sie na podstawie wpisów, szukałam dobrego lekarza.Szczerze i gorąco polecam tego lekarza! Wizyta u pana Doktora to naprawdę przyjemność, pełen profesjonalizm i wysoka kultura, otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Pomimo pełnej poczekalni nie odczułam pośpiechu ale miałam wrażenie że przesympatyczny pan Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu.

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  U pana Krzysztofa bylam na pierwszej swojej wizycie u ginekologa. Jestem bardzo zadowolona z profesjonaizmu i pogody ducha pana Szpejankowskiego. Caly czas mowil co robi, kiedy moze zabolec, odpowiedzial na wszystkie nurtujace mnie pytania. Goraco polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 13 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Na Pana doktora trafiłam będąc w ciąży, właśnie dzięki tej stronie. Bardzo długo zastanawiałam się komu powierzyć prowadzenie ciąży. Z podjętej decyzji jestem bardzo zadowolona tym bardziej ,że nie musiałam chodzić prywatnie bowiem lekarz przyjmuje w przychodni państwowej. Lekarz najwyższej klasy, miły, kulturalny, kompetentny w 100%. Szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 20 maja 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Chodzę do niego ze sprawami kobiecymi a wcześniej i w ciąży i nawet mi na myśl nie przyszło żeby na niego cos złego powiedzieć lub zmienić na innego.Mnie też szył po porodzie i nic nie bolało ani sie nie pruło, zresztą wystarczy zapytać położną na trakcie , one wiedzą wszystko a nie czytać sfrustrowaną i zakompleksioną konkurencję.

  zgłoś nadużycie
 • 6 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry doktór, chodziłam do niego od zawsze i do gabinetu i do przychodni i zawsze był bardzo miły, wysłuchał , zbadał , zawsze mi pomógł a nie wytrząsał sie jak inni. Wiem od innych pacjentek z kolejki z poczekalni że jest bardzo lubiany i zawsze na niego czekają kiedy ma dyżur w przychodni czy w szpitalu. Inni doktorzy chełmiaki to same mruki i chamiaki.

  zgłoś nadużycie
 • 14 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo słaby

  Jest to lekarz który zszywał mnie po porodzie , niestety wszystkie szwy były źle założone, po trzech dniach trzeba było zszywać raz jeszcze ból który przez niego wycierpiałam powoduje że mam najgorszą z możliwych ocen dla tego pożal sie lekarza

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 6 listopada 2009

  Ocena: Dobry

  człowiek do ktorego ma sie zaufanie............

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online