lek.

Dariusz Belka

Ginekolog

Umów wizytę 39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

WIEDZA,KOMUNIKATYWNOŚĆ,RZETELNOŚĆ,OTWARTOŚĆ NA PROBLEMY PACJENTEK. więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

WIEDZA,KOMUNIKATYWNOŚĆ,RZETELNOŚĆ,OTWARTOŚĆ NA PROBLEMY PACJENTEK.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

 • Prowadzenie ciąży

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam, jestem pacjentkom pana Belki od około pół roku, znalazłam Pana doktora właśnie dzięki tej stronie i w zupełności zgadzam się że jest to bardzo dobry lekarz. Doktor prowadzi moja ciąże- jest to pierwsza ciąża i czuję się bezpieczna pod Jego opieką, rozwiał wiele moich obaw i potrafi odpowiedzieć na każde nurtujące mnie pytanie. Na wizytę chodzę z moim mężem jemu również potrafi wytłumaczyć i przedstawić przebieg badania ;-), Pan Belka jest bardzo delikatny i ma wspaniałe podejście do kobiet. z czystym sumieniem polecam każdej kobiecie.

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz. Bardzo dokładny, podchodzący indywidualnie do pacjenta, spokojnie wszystko wytłumaczy. Pełen profesjonalizm. Polecam.

 • bardzo dobry

  Lekarz przy samym wejściu do gabinetu wita Cie uśmiechem. Bardzo miły kompetentny, na pewno nie był ostatni raz u Pana Doktora.

 • bardzo dobry

  Najlepszy specjalista na jakiego do tej pory trafiłam. Świetne podejście, wszystko wytłumaczył, nie czułam się nawet przez moment skrępowana. Najważniejsze że umiał pomóc. Polecam !

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam do tej pory :) Pan Doktor bardzo miły, cierpliwy, wszystko spokojnie tłumaczy, nie lekceważy tak jak robili to lekarze, u których bywałam. Atmosfera świetna, bez stresu i skrępowania. Z pewnością nie pójdę już do żadnego innego ginekologa. Polecam wszystkim :)

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie najsymaptyczniejszy ginekolog jakiego miałam okazję spotkać. Bardzo miła atmosfera podczas wizyty a Pan dr konkretnie odpowiada na pytania. Po raz pierwszy nie czułam skrępowania i na prawdę na luzie podeszłam do samego badania a to wszystko dzięki podejściu do pacjentki. Polecam tego lekarza każdej kobiecie w każdym wieku.

 • bardzo dobry

  pierwsza wizyta ginekologiczna i trafiona w sedno. Lekarz cudowny, cierpliwy, wszystko tłumaczy, dużo się pyta. Dokładnie się zastanawia nad każdym pytaniem, otwarty i przyjacielski. Nie chcę iść nawet do innego lekarza. Polecam na 100%!

 • bardzo dobry

  Dzięki tej stronie znalazłam w końcu swojego lekarza - kompenentny, potrafi rozmawiać z pacjentką. Miałam wątpliwości, które pan doktor rozwiał. Jestem zadowolona i z pewnością wrócę :)

 • bardzo dobry

  Całkowicie popieram poprzednie opienie.Pierwszy raz byłam u ginekologa płci męskiej i była to najprzyjemniejsza wizyta podczas której nie czułam się skrępowana. Doktor cierpliwie słucha, udziela fachowych wskazówek.Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Trafiłam do dr Belki dzięki tej stronie. Zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat pracy Pana doktora. Jest bardzo profesjonalny,konkretny a zarazem sympatyczny. Badanie bardzo dokładne i delikatne. Uzyskałam dogłębne odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Prócz trafnej diagnozy i dobrze dobranych leków otrzymałam wiele cennych informacji i wskazówek, które są niezwykle pomocne . Byłam pierwszy raz u Pana doktora i postanowiłam, że zostanę na stałe jego pacjentką. Polecam.