lek.

Dariusz Belka

Ginekolog

Umów wizytę 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

WIEDZA,KOMUNIKATYWNOŚĆ,RZETELNOŚĆ,OTWARTOŚĆ NA PROBLEMY PACJENTEK.WIZYTY WYJAZDOWE wrocław -antykoncepcja "po"gabinet Wrocław wejherowska kompleksowa dignostyka i leczenie,regulacja cyklu miesiączkowe... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Cytologia 50 zł
Wizyta ginekologiczna z USG 140 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

WIEDZA,KOMUNIKATYWNOŚĆ,RZETELNOŚĆ,OTWARTOŚĆ NA PROBLEMY PACJENTEK.WIZYTY WYJAZDOWE wrocław -antykoncepcja "po"gabinet Wrocław wejherowska kompleksowa dignostyka i leczenie,regulacja cyklu miesiączkowego
OLEŚNICA MASTERMED ul kopernika 12
wyjazdy- OLEŚNICA,WROCŁAW!!!!

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam, jestem pacjentkom pana Belki od około pół roku, znalazłam Pana doktora właśnie dzięki tej stronie i w zupełności zgadzam się że jest to bardzo dobry lekarz. Doktor prowadzi moja ciąże- jest to pierwsza ciąża i czuję się bezpieczna pod Jego opieką, rozwiał wiele moich obaw i potrafi odpowiedzieć na każde nurtujące mnie pytanie. Na wizytę chodzę z moim mężem jemu również potrafi wytłumaczyć i przedstawić przebieg badania ;-), Pan Belka jest bardzo delikatny i ma wspaniałe podejście do kobiet. z czystym sumieniem polecam każdej kobiecie.

 • bardzo dobry

  pierwsza wizyta ginekologiczna i trafiona w sedno. Lekarz cudowny, cierpliwy, wszystko tłumaczy, dużo się pyta. Dokładnie się zastanawia nad każdym pytaniem, otwarty i przyjacielski. Nie chcę iść nawet do innego lekarza. Polecam na 100%!

 • bardzo dobry

  Dzięki tej stronie znalazłam w końcu swojego lekarza - kompenentny, potrafi rozmawiać z pacjentką. Miałam wątpliwości, które pan doktor rozwiał. Jestem zadowolona i z pewnością wrócę :)

 • bardzo dobry

  Całkowicie popieram poprzednie opienie.Pierwszy raz byłam u ginekologa płci męskiej i była to najprzyjemniejsza wizyta podczas której nie czułam się skrępowana. Doktor cierpliwie słucha, udziela fachowych wskazówek.Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Trafiłam do dr Belki dzięki tej stronie. Zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat pracy Pana doktora. Jest bardzo profesjonalny,konkretny a zarazem sympatyczny. Badanie bardzo dokładne i delikatne. Uzyskałam dogłębne odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Prócz trafnej diagnozy i dobrze dobranych leków otrzymałam wiele cennych informacji i wskazówek, które są niezwykle pomocne . Byłam pierwszy raz u Pana doktora i postanowiłam, że zostanę na stałe jego pacjentką. Polecam.

 • bardzo dobry

  Witam, bardzo rzadko wystawiam opinie, ale tym razem warto poświęcić czas. Byłam pierwszy razu Pana doktora i na pewno do niego wrócę. Prawdziwy lekarz z powołania, potrafi wysłuchać i wyjaśnić wszelkie obawy, taktowny i kompetentny. Odwiedziłam już wielu lekarzy i do tej pory żaden nie podszedł do mnie tak fachowo jak Pan doktor. Polecam !

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim kobietom wizytę w gabinecie Pana Doktora. Żałuję,że wcześniej nie trafiłam do dr.Belki.

 • bardzo dobry

  Witam. Trafiłam do dr Belki dzięki tej stronie. Do tej pory leczyłam się u kobiety ginekolog, ale z powodu jej nieobecnosci zmuszona byłam udać się do mężczyzny ;-)) I muszę przyznać, że trafiłam do najlepszego ginekologa u jakiego kiedykolwiek byłam!!! W życiu nie byłam tak szczegółowo przebadana, nikt nie odpowiedział mi tal na nurtujące mnie pytania jak dr Belka.Jeśli któras z pań podobnie jak ja czuje się skrępowana faktem, że lekarz jest mężczyzną to niech uwierzą mi na słowo---- lepszego dr nie znajdziecie. Gdybym mogła przyznałabym mu 10 gwazdek. Ania M.

 • bardzo dobry

  Do Pana dr Belki trafiłam z diagnozą ciąży i byłam prowadzona do samego rozwiązania. Pan dr zawsze wszystko szczegółowo wyjaśniał, zlecał robienie badań, ważył, mierzył ciśnienie, wszystko wzorowo. Stąd były zawsze poślizgi i opóźnienia, bo nikogo z gabinetu nie wyganiał i nie poganiał. Żałuję, że nie pracuje już w Luxmedzie, bo wczoraj wyszedł mi test pozytywny i z chęcią bym się oddała pod opiekę Pana dr po raz drugi.

 • bardzo dobry

  Chciałam już wcześniej wystawić pozytywną opinię,ale jakoś zabrakło czasu. Pacjentką jestem od tamtego roku i muszę przyznać,że nie zawiodłam się ani razu! Doktor jest bardzo profesjonalny,a przy tym sympatyczny i cierpliwy. Odpowie na każde pytanie,rozwieje wszelkie wątpliwości na różne tematy. Jako,że miałam nadżerkę dość sporej wielkości dr Belka stwierdził po wykonaniu cytologii ,że trzeba ją usunąć. Przyznam ,że bardzo bałam się zabiegu,ale teraz już wiem,że strach ma wielkie oczy :) Dzięki idealnemu podejściu Pana Doktora nie bolało podczas zabiegu i nie boli po zabiegu (a miałam go wczoraj). Polecam z czystym sumieniem każdej kobiecie,która ma złe doświadczenia z poprzednimi ginekologami i szuka profesjonalisty,który w dodatku dobrze traktuje swoje pacjentki.

Najbliższe terminy:

kolejne dni