lek.

Dariusz Adamczyk

Neurolog, Pediatra

194 opinii +dodaj

Umów wizytę 145 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

lek. Dariusz Adamczyk - neurolog, pediatra więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

lek. Dariusz Adamczyk - neurolog, pediatra

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Rewelacyjny człowiek i znakomity lekarz:-) Byłam z synkiem pierwszy raz, pan doktor ma świetne podejście do dzieci i ogólnie wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze wysłuchał mnie wytłumaczył mi spokojnie wszystko oby więcej było takich życzliwych spokojnych specjalistów. Na szczęście my juz nie musimy umawiać wizyty ale z całego serca polecam Pana Doktora Katarzyna

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny człowiek. Dzięki Panu Doktorowi moje dziecko dostało szanse na życie, na prawidłowy rozwój psycho-ruchowy. Wizyta u Niego nie polega tylko na przepisaniu recepty. Poświęca swój cenny czas każdemu. Odważył się odstawić leki mojemu półtorarocznemu synowi. Zmodyfikował leczenie i efekty widać. Każdego dnia dziękuję, że trafiłam na dra Adamczyka i dzięki niemu i tylko dzięki niemu mój dwulatek nadgania zaległości rozwojowe i jest spora szansa na to, że dogoni...:)

 • bardzo dobry

  ZNAKOMITY TO MALO POWIEDZIANE... JESTEM MAMA 4 MC CHŁOPCA PO OPERACJI SERDUSZKA I OPRÓCZ KARDIOCHIRURGA KTÓRY GO OPEROWAŁ A MIAŁAM Z WIELOMA LEKARZAMI DOCZYNIENIA DR ADAMCZYK TO ANIOŁ... ZAINTERESOWANIE DZIECKIEM OBŁĘDNE :) WYBADAŁ, POGADAŁ, ZABAWIŁ... WYTŁUMACZYŁ I PRZEDE WSZYSTKIM ROZUMIE RODZICA I JEGO OBAWY...POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE POTRZEBA NAS PRZYJĄŁ W DZIEŃ KIEDY NIE PRZYJMOWAŁ W GABINECIE... UŚMIECHNIĘTY I MIŁY... WIZYTA U TAKIEGO LEKARZA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ DLA RODZICA I SAMEGO DZIECIĄTKA :) DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE ZA DOBRE WIEŚCI :)

 • bardzo dobry

  Doktor Adamczyk to wspaniały człowiek i świetny profesjonalista o zakresie wiedzy wykraczającym poza ogólno przyjęte standardy dotyczące każdej specjalizacji. Poświęca dużo czasu na wysłuchanie tego, co pacjent chce opowiedzieć o swoim problemie. Postawił bardzo trafną diagnozę i okazało się, że nie ma dalszych wskazań do leczenia. Szczerze polecam Pana Doktora .

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam tego lekarza świetne podejście do dzieci, miły,rzeczowy, naprawde bardzo dobry specjalista.

 • bardzo dobry

  znakomity lekarz ,świetne podejście do pacjenta,perfekcyjne stawianie diagnozy, znamy sie od kilkunastu lat i zaraża wielkim optymizmem a to jest bardzo pomocne!!! polecam to lekarz z pasją!!

 • bardzo dobry

  Bardzo miły, spokojny i rzeczowy lekarz. Widać że kocha dzieci. Moja cora rozrabiala w gabinecie, a on tylko ją obserwował i uśmiechał sie, zdawałam mnóstwo pytań na które odpowiadał obszernie, byłam bardzo zadowolona z wizyty, troszkę musieliśmy czekać w kolejce, ale to tylko przez to, że lekarz ten poświęca dziecku tyle czasu ile to wymaga i ile rodzice potrzebują na zadawanie pytań.POLECAM!!

 • bardzo dobry

  Ok.Dzięki lekarzowi dowiedziałem się że przez 9 lat brałem tabletki przeciwko padaczce a teraz biorę na zmiany powstałe w wyniku wypadku na głowę. Uważam że to dobry lekarz i polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam super lekarz widać że lubi dzieci a dzieci jego, nie zależy mu na zarobieniu jak największej kasy tylko na pacjencie

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam z córką!! Byłyśmy na sprawdzeniu.Dziecko bardzo boi się lekarzy od pobytu w szpitalu. Pan doktor widząc jej przerażenie nie dotknął jej. Przez wywiad lekarski i pokazywaniu na sobie jak córka powinna reagować dowiedziałam się więcej niż u innych lekarzy. Lekarz bardzo sympatyczny, można z nim nawet pożartować :) Wyszlysmy z córką z gabinetu pozytywnie nastawione na cały dzień!!!

Najbliższe terminy:

kolejne dni