lek.

Dariusz Adamczyk

Neurolog, Pediatra

Umów wizytę 94 umówione wizyty w ciągu 30 dni

lek. Dariusz Adamczyk - neurolog, pediatra więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

lek. Dariusz Adamczyk - neurolog, pediatra

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Rewelacyjny człowiek. Dzięki Panu Doktorowi moje dziecko dostało szanse na życie, na prawidłowy rozwój psycho-ruchowy. Wizyta u Niego nie polega tylko na przepisaniu recepty. Poświęca swój cenny czas każdemu. Odważył się odstawić leki mojemu półtorarocznemu synowi. Zmodyfikował leczenie i efekty widać. Każdego dnia dziękuję, że trafiłam na dra Adamczyka i dzięki niemu i tylko dzięki niemu mój dwulatek nadgania zaległości rozwojowe i jest spora szansa na to, że dogoni...:)

 • bardzo dobry

  ZNAKOMITY TO MALO POWIEDZIANE... JESTEM MAMA 4 MC CHŁOPCA PO OPERACJI SERDUSZKA I OPRÓCZ KARDIOCHIRURGA KTÓRY GO OPEROWAŁ A MIAŁAM Z WIELOMA LEKARZAMI DOCZYNIENIA DR ADAMCZYK TO ANIOŁ... ZAINTERESOWANIE DZIECKIEM OBŁĘDNE :) WYBADAŁ, POGADAŁ, ZABAWIŁ... WYTŁUMACZYŁ I PRZEDE WSZYSTKIM ROZUMIE RODZICA I JEGO OBAWY...POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE POTRZEBA NAS PRZYJĄŁ W DZIEŃ KIEDY NIE PRZYJMOWAŁ W GABINECIE... UŚMIECHNIĘTY I MIŁY... WIZYTA U TAKIEGO LEKARZA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ DLA RODZICA I SAMEGO DZIECIĄTKA :) DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE ZA DOBRE WIEŚCI :)

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Super podejście do dziecka jak i do rodziców. Wszystko dokładnie tłumaczy i uspokaja przewrażliwionych rodziców. Polecam z całego serca.

 • bardzo dobry

  Byłam u doktora z 3 miesięczną córeczką. Wspaniałe podejście do dzieciaczków, bardzo miła i profesjonalna wizyta. Lekarz naprawdę godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry kontakt z niemowlakiem, dziecko wręcz jak zaczarowane. Konkretny lekarz - widać ze wykonuje swój zawód z pasja. Godny polecenia

 • neutralny

  Spodziewałam się czegoś więcej. Tyle ile powiedziałam, że mi się nie podoba albo niepokoi to zostało zbadane ale nic ponad to. Więcej razy nie skorzystam z usług i odradzę znajomym.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Miły, przystępny i rzeczowy. Dokładnie bada pacjenta. Na szczęście mnie sprowadza najczęściej do pionu (ja-matka hipochondryczka:/). A przede wszystkim dobry człowiek.

 • neutralny

  Witam Serdecznie rodziców małych pacjentów Proszę Przeczytajcie Mój Wpis!!!!!!! Byłam z moim dzieckiem u Pana doktora dwa miesiące temu powód mocny nawracający bół główy, rzeczywiście podejście do dzieci świetne, przebieg wizyty w miłej atmosferze dziecko zostąło wybadane i padła diagnoza migrena dziecięca ! Diagnoza bez żadnego badania specjalistycznego bez rezonansu bez tomografu wyszłam z receptą na bardzo silne leki poudarowe ! Postanowiłam mimo wszystko podać je dziecku niepomogły wróciłam znów do lekarza po miesiącu więc lekarz zaproponował kolejną receptę z porcją leków pod kontem migreny ale cały czas miałam wrażenie że to nie tak powinno przebiegać poprosiłam o badanie REZONANS doktor zapytał dlaczego chcę to badanie na siłę robic dziecku? czy ze strachu i powiedział że przecież dziecko badał i jest wszystko neurologicznie ok! Lecz jak boli oko to sie do niego zagląda jak boli brzych to sie robi USG postanowiłam zasięgnąć konsultacji innego neurologa i tam od razu na pierwszej wizycie zaproponowano mi poprostu badanie głowy dzis moje dziecko miło rezonans i sie okazało że ma torbiel podpajeczynkową teraz pytanie czy miła atmofera i podejście do dzieci to wszystko? wiem wielu dzieciom Pan doktor pomógł lecz ja mam inne doświadczenie Rodzice zbadajcie dobrze swoje dzieci konsultacja innego specjalisty nie zaszkodzi jak widać nikt nie jest nieomylny

 • słaby

  Jestem rozczarowana wizytą;Pan doktor był wyraźnie poirytowany faktem, iż zgłosiłam się z synem posiadając przy sobie wyniki badań.Powiedział także do mojego 14 letniego syna, iż wygląda jakby miał ostrą białaczkę, mimo iż akurat te wyniki badań są dobre i nie z takim problemem się do niego zgłosiliśmy.

 • bardzo dobry

  To była nasza pierwsza wizyta u tego lekarza i jesteśmy mile zaskoczeni. Pan doktor od razu złapał znakomity kontakt z nasza córką, szczegółowo ja przebadał i stwierdził, że mamy zdrowe wspaniałe bardzo zdolne dziecko.

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę