Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Rewelacyjny człowiek. Dzięki Panu Doktorowi moje dziecko dostało szanse na życie, na prawidłowy rozwój psycho-ruchowy. Wizyta u Niego nie polega tylko na przepisaniu recepty. Poświęca swój cenny czas każdemu. Odważył się odstawić leki mojemu półtorarocznemu synowi. Zmodyfikował leczenie i efekty widać. Każdego dnia dziękuję, że trafiłam na dra Adamczyka i dzięki niemu i tylko dzięki niemu mój dwulatek nadgania zaległości rozwojowe i jest spora szansa na to, że dogoni...:)

 • bardzo dobry

  ZNAKOMITY TO MALO POWIEDZIANE... JESTEM MAMA 4 MC CHŁOPCA PO OPERACJI SERDUSZKA I OPRÓCZ KARDIOCHIRURGA KTÓRY GO OPEROWAŁ A MIAŁAM Z WIELOMA LEKARZAMI DOCZYNIENIA DR ADAMCZYK TO ANIOŁ... ZAINTERESOWANIE DZIECKIEM OBŁĘDNE :) WYBADAŁ, POGADAŁ, ZABAWIŁ... WYTŁUMACZYŁ I PRZEDE WSZYSTKIM ROZUMIE RODZICA I JEGO OBAWY...POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE POTRZEBA NAS PRZYJĄŁ W DZIEŃ KIEDY NIE PRZYJMOWAŁ W GABINECIE... UŚMIECHNIĘTY I MIŁY... WIZYTA U TAKIEGO LEKARZA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ DLA RODZICA I SAMEGO DZIECIĄTKA :) DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE ZA DOBRE WIEŚCI :)

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz,miły, uśmiechnięty i przede wszystkim ma bardzo dobre podejście do dzieci tych malutkich i tych troszkę większych.Wszystko wytłumaczy i rozwiewa każde wątpliwości.Polecam serdecznie każdemu.

 • bardzo dobry

  Bardzo mily i sympatyczny lekarz, rzadko spotyka sie takich na prawde. polecam bardzo pomogl mi z uciazliwymi bolami glowy

 • bardzo dobry

  Takich lekarzy powinno być więcej: kompetentnych, mądrych, życzliwych. Takich, jak lek. Dariusz Adamczyk. Fantastyczny człowiek i nieprzeciętny specjalista. Byłam o tym przekonana kilka lat temu, kiedy doktor zdiagnozował mojego syna jak i teraz, podczas ostatniej wizyty. Świetny neurolog - SERDECZNIE POLECAM!

 • bardzo dobry

  uwazam ze lekarz jest godny polecenia, ma wspaniałe podejscie do dzieci. miły i kontaktowy człowiek.

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora. Miły, rzeczowy, konkretny:) Widać że ma znakomite podejście do malutkich dzieciaków.

 • bardzo dobry

  Lekarz na 5-tke :) Bardzo rzetelny , wyczerpująco odpowiada na zadane pytanie i przede wszystkim ma podejście do dziecka :).

 • bardzo dobry

  Super, miły lekarz, konkretny , podejscie do dzieci fajne, córcia wyszła z uśmiechem na ustach trzeba się przekonać by uwierzyć ze jeszcze są tacy lekarze

 • bardzo dobry

  Rzeczowy. Bardzo sympatyczny. nie czuje się bariery lekarz - rodzic. Zrozumiale tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę