lek.

Dariusz Adamczyk

Neurolog, Pediatra

Umów wizytę 141 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Rewelacyjny człowiek. Dzięki Panu Doktorowi moje dziecko dostało szanse na życie, na prawidłowy rozwój psycho-ruchowy. Wizyta u Niego nie polega tylko na przepisaniu recepty. Poświęca swój cenny czas każdemu. Odważył się odstawić leki mojemu półtorarocznemu synowi. Zmodyfikował leczenie i efekty widać. Każdego dnia dziękuję, że trafiłam na dra Adamczyka i dzięki niemu i tylko dzięki niemu mój dwulatek nadgania zaległości rozwojowe i jest spora szansa na to, że dogoni...:)

 • bardzo dobry

  ZNAKOMITY TO MALO POWIEDZIANE... JESTEM MAMA 4 MC CHŁOPCA PO OPERACJI SERDUSZKA I OPRÓCZ KARDIOCHIRURGA KTÓRY GO OPEROWAŁ A MIAŁAM Z WIELOMA LEKARZAMI DOCZYNIENIA DR ADAMCZYK TO ANIOŁ... ZAINTERESOWANIE DZIECKIEM OBŁĘDNE :) WYBADAŁ, POGADAŁ, ZABAWIŁ... WYTŁUMACZYŁ I PRZEDE WSZYSTKIM ROZUMIE RODZICA I JEGO OBAWY...POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE POTRZEBA NAS PRZYJĄŁ W DZIEŃ KIEDY NIE PRZYJMOWAŁ W GABINECIE... UŚMIECHNIĘTY I MIŁY... WIZYTA U TAKIEGO LEKARZA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ DLA RODZICA I SAMEGO DZIECIĄTKA :) DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE ZA DOBRE WIEŚCI :)

 • bardzo dobry

  To była nasza pierwsza wizyta u tego lekarza i jesteśmy mile zaskoczeni. Pan doktor od razu złapał znakomity kontakt z nasza córką, szczegółowo ja przebadał i stwierdził, że mamy zdrowe wspaniałe bardzo zdolne dziecko.

 • bardzo dobry

  Lekarz konkretny i rzetelny, świetne podejście do pacjenta (nawet tego bardzo małego). Pan doktor jest "przeciwnikiem" panikowania, co zdarza się często młodym rodzicom, potrafi szybko uspokoić zestresowanych rodziców.

 • bardzo dobry

  Konkretny lekarz z zdrowym podejściem do pacjenta, Diagnoza w naszym przypadku trafna polecam pana doktora

 • bardzo dobry

  Niezwykle sympatyczny i kompetentny lekarz. Jego podejście do dzieci i zdenerwowanych rodziców powinno być wzorem dla innych. Poszliśmy na wizytę z obawą, że z naszym dzieckiem jest coś "nie tak", a uzyskaliśmy informację, że mamy wyjątkowe szczęście być rodzicami ponadprzeciętnie inteligentnego chłopca. Gdyby wszyscy lekarze byli tak przystępni i rzeczowi, świat byłby piękniejszy.

 • bardzo dobry

  Super lekarz ! Godny polecenia, świetne podejście do maluchów nawet 4 tygodniowe niemowlę to wyczuło i było bardzo pogodne podczas wizyty. Polecam

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Do dzieci podchodzi z czułością i jest naprawdę specjalistą w swojej dziedzinie. Polecam wszystkim, którzy mają najmniejsze wątpliwości.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, na wszystkie nasze pytania lekarz odpowiedział cierpliwie i wyczerpująco i ewidentnie było widać, że wie o czym mówi. Czytał w naszej córeczce jak w otwartej księdze i wszystkie jego komentarze odnośnie jej zachowań i osobowości zgadzały się z naszymi obserwacjami a przecież dopiero co ją poznał. :)

 • bardzo dobry

  Bardzo miły lekarz. Świetny kontakt z dziećmi, nasza 7 tygodniowa córeczka była przy nim grzeczna jak nigdy! Godny polecenia.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę