lek.

Dariusz Adamczyk

Neurolog, Pediatra

Umów wizytę 120 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Rewelacyjny człowiek. Dzięki Panu Doktorowi moje dziecko dostało szanse na życie, na prawidłowy rozwój psycho-ruchowy. Wizyta u Niego nie polega tylko na przepisaniu recepty. Poświęca swój cenny czas każdemu. Odważył się odstawić leki mojemu półtorarocznemu synowi. Zmodyfikował leczenie i efekty widać. Każdego dnia dziękuję, że trafiłam na dra Adamczyka i dzięki niemu i tylko dzięki niemu mój dwulatek nadgania zaległości rozwojowe i jest spora szansa na to, że dogoni...:)

 • bardzo dobry

  ZNAKOMITY TO MALO POWIEDZIANE... JESTEM MAMA 4 MC CHŁOPCA PO OPERACJI SERDUSZKA I OPRÓCZ KARDIOCHIRURGA KTÓRY GO OPEROWAŁ A MIAŁAM Z WIELOMA LEKARZAMI DOCZYNIENIA DR ADAMCZYK TO ANIOŁ... ZAINTERESOWANIE DZIECKIEM OBŁĘDNE :) WYBADAŁ, POGADAŁ, ZABAWIŁ... WYTŁUMACZYŁ I PRZEDE WSZYSTKIM ROZUMIE RODZICA I JEGO OBAWY...POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE POTRZEBA NAS PRZYJĄŁ W DZIEŃ KIEDY NIE PRZYJMOWAŁ W GABINECIE... UŚMIECHNIĘTY I MIŁY... WIZYTA U TAKIEGO LEKARZA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ DLA RODZICA I SAMEGO DZIECIĄTKA :) DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE ZA DOBRE WIEŚCI :)

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Do dzieci podchodzi z czułością i jest naprawdę specjalistą w swojej dziedzinie. Polecam wszystkim, którzy mają najmniejsze wątpliwości.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, na wszystkie nasze pytania lekarz odpowiedział cierpliwie i wyczerpująco i ewidentnie było widać, że wie o czym mówi. Czytał w naszej córeczce jak w otwartej księdze i wszystkie jego komentarze odnośnie jej zachowań i osobowości zgadzały się z naszymi obserwacjami a przecież dopiero co ją poznał. :)

 • bardzo dobry

  Bardzo miły lekarz. Świetny kontakt z dziećmi, nasza 7 tygodniowa córeczka była przy nim grzeczna jak nigdy! Godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Byliśmy na wizycie pierwszy raz ale jesteśmy naprawdę zadowoleni , przede wszystkim z dokładnego badania naszego synka . Naprawde się uspokoiliśmy po tej wizycie i mamy wrazenie ze jesteśmy pod dobra opieka.

 • bardzo dobry

  Pan doktor bardzo miły, kontaktowy, konkretny, wszystko jasno wytłumaczył i co najważniejsze ma podejście do dzieci. Jest naprawdę godny polecenia.

 • dobry

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem, szybka i konkretna diagnoza. Pomimo tego, że lekarz widział córkę pierwszy raz po chwili badania powiedział mi bardzo dużo o Jej przyzwyczajeniach, żywieniu, dolegliwościach. Doradził co należy zrobić i jak się zachowywać kiedy nadchodzą bóle. Dokładnie opowiedział o chorobie córki. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • bardzo dobry

  Świetne podejście do pacjenta. Bardzo miły i przyjemny w rozmowie . Gorąco polecam, jest bardzo dobrym specjalistą. Syn był zachwycony. Więcej takich lekarzy, a świat będzie lepszy.

 • dobry

  Lekarz przystępny, ma dobry kontakt z dziećmi. Szybka diagnoza bez owijania w bawełnę. Poprzedni lekarze wymyślali choroby których nie było aby wyciągać kasę. Po wizycie u dr Adamczyka okazało się, że dalsze konsultacje są nie potrzebne.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę