Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Rewelacyjny człowiek. Dzięki Panu Doktorowi moje dziecko dostało szanse na życie, na prawidłowy rozwój psycho-ruchowy. Wizyta u Niego nie polega tylko na przepisaniu recepty. Poświęca swój cenny czas każdemu. Odważył się odstawić leki mojemu półtorarocznemu synowi. Zmodyfikował leczenie i efekty widać. Każdego dnia dziękuję, że trafiłam na dra Adamczyka i dzięki niemu i tylko dzięki niemu mój dwulatek nadgania zaległości rozwojowe i jest spora szansa na to, że dogoni...:)

 • bardzo dobry

  ZNAKOMITY TO MALO POWIEDZIANE... JESTEM MAMA 4 MC CHŁOPCA PO OPERACJI SERDUSZKA I OPRÓCZ KARDIOCHIRURGA KTÓRY GO OPEROWAŁ A MIAŁAM Z WIELOMA LEKARZAMI DOCZYNIENIA DR ADAMCZYK TO ANIOŁ... ZAINTERESOWANIE DZIECKIEM OBŁĘDNE :) WYBADAŁ, POGADAŁ, ZABAWIŁ... WYTŁUMACZYŁ I PRZEDE WSZYSTKIM ROZUMIE RODZICA I JEGO OBAWY...POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE POTRZEBA NAS PRZYJĄŁ W DZIEŃ KIEDY NIE PRZYJMOWAŁ W GABINECIE... UŚMIECHNIĘTY I MIŁY... WIZYTA U TAKIEGO LEKARZA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ DLA RODZICA I SAMEGO DZIECIĄTKA :) DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE ZA DOBRE WIEŚCI :)

 • bardzo dobry

  Mily, konkretny, z fachowym podejściem do malych dzieci. Mam nadzieje ze jego porady się sprawdza- ale to sie okaże na następnej wizycie. Ogólnie polecam

 • bardzo dobry

  Dobry, miły i przede wszytkim odpowiedzialny lekarz, podjerzewano u córki obniżone napięcie mięśniowe. Doktor całkiem to wykluczył, może małomówny ale jakie to ma znaczenie.

 • bardzo dobry

  Miałam okazję poznać Pana doktora. Człowiek bardzo spokojny, miły i cierpliwy. Przyjechaliśmy z podejrzeniem neurologicznym ale naszczescie to nie w tym był problem. Doktor wszystko nam wyjaśnił. Napewno polece znajomym tego specjaliste:-)

 • bardzo dobry

  Super Lekarz polecam każdemu jak nie wierzysz umów się na wizytę-Znakomity specjalista,dobry człowiek jakich mało w społeczeństwie.

 • bardzo dobry

  Bardzo fachowe podejście. Super do dzieci. Gorąco polecam. Na pewno warto skorzystać z profesjonalnej porady. Terminowość umawiania też na 5.

 • bardzo dobry

  Rzeczowy, konkretny ze świetnym podejściem do młodego pacjenta. Bardzo miły . Godny polecenia

 • bardzo dobry

  Mogę się tylko podpiąć pod opiniami innych rodziców,że Dr. Dariusz Adamczyk to wspaniały i znający się na rzeczy lekarz. Umie trafiać do nastolatków :-). Anna Sowińska

 • dobry

  Lekarz i wizyta w porządku, Jedyny mankament to godzinne opóźnienie w stosunku do zaplanowanej godziny wizyty.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę