lek.

Dariusz Adamczyk

Neurolog, Pediatra

Umów wizytę

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Rewelacyjny człowiek. Dzięki Panu Doktorowi moje dziecko dostało szanse na życie, na prawidłowy rozwój psycho-ruchowy. Wizyta u Niego nie polega tylko na przepisaniu recepty. Poświęca swój cenny czas każdemu. Odważył się odstawić leki mojemu półtorarocznemu synowi. Zmodyfikował leczenie i efekty widać. Każdego dnia dziękuję, że trafiłam na dra Adamczyka i dzięki niemu i tylko dzięki niemu mój dwulatek nadgania zaległości rozwojowe i jest spora szansa na to, że dogoni...:)

 • bardzo dobry

  ZNAKOMITY TO MALO POWIEDZIANE... JESTEM MAMA 4 MC CHŁOPCA PO OPERACJI SERDUSZKA I OPRÓCZ KARDIOCHIRURGA KTÓRY GO OPEROWAŁ A MIAŁAM Z WIELOMA LEKARZAMI DOCZYNIENIA DR ADAMCZYK TO ANIOŁ... ZAINTERESOWANIE DZIECKIEM OBŁĘDNE :) WYBADAŁ, POGADAŁ, ZABAWIŁ... WYTŁUMACZYŁ I PRZEDE WSZYSTKIM ROZUMIE RODZICA I JEGO OBAWY...POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE POTRZEBA NAS PRZYJĄŁ W DZIEŃ KIEDY NIE PRZYJMOWAŁ W GABINECIE... UŚMIECHNIĘTY I MIŁY... WIZYTA U TAKIEGO LEKARZA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ DLA RODZICA I SAMEGO DZIECIĄTKA :) DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE ZA DOBRE WIEŚCI :)

 • bardzo dobry

  Świetne podejście do pacjenta :) Bardzo miły i przyjemny w rozmowie . Goraco polecam bardzo dobry specjalista

 • bardzo dobry

  Fantastyczny człowiek! Podczas wielu wizyt u różnych specjalistów nie dowiedzialam sie tyle o własnym dziecku, co podczas jednego spotkania z dr Adamczykiem. Polecam :)

 • bardzo słaby

  Zgłosiłam się do dr Adamczyka z synkiem w wieku 17 mies, ponieważ nie chodził i miał podejrzenie słabego napięcia mięśniowego. Pan doktor stwierdził, że wszystko jest w porządku, i że każde dziecko rozwija się inaczej jedno wolniej drugie szybciej (dodam, że dziecku wszystko wolniej przychodziło). Po 4 mies ponownie zgłosiliśmy się do doktora z utratą przytomności podczas silnego płaczu (zaniesienie, afektywny bezdech), i doktor również stwierdził, że wszystko jest dobrze, że dzieci mają czasem cierpią na afektywny bezdech i że u niektóre dzieci tak mdleją nawet kilka razy dziennie... doktor wiedział, że rozwój psychoruchowy synka jest spowolniony, a przy utracie przytomności nie skierował dziecka na żadne badanie nawet podstawowe eeg mózgu!! Dalsze utraty przytomności przy płaczu były niepokojące, dziecko zaczęło się do tego zamyślać (utraty świadomości). Zmieniłam lekarza. Bardzo jestem zawiedziona postawą doktora, dlatego że teraz po 8 miesiącach stwierdzono u mojego syna padaczkę, gdyby doktor inaczej podchodził do swoich pacjentów mój syn byłby już leczony 8 mies, a jego rozwój mógłby się poprawić się wcześniej, a tak dziecko dopiero zaczęło leczenie, stoi praktycznie od roku w miejscu, ma 2,5 roku a jest na etapie 15 miesięcznego dziecka. Nie polecam tego doktora..

 • bardzo dobry

  Sympatyczny i konkretny wyjaśnił mi parę spraw o których nie miałam zielonego pojęcia myślę że dzięki temu moje maleństwo będzie się dobrze rozwijało polecam

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz spotkałam się z tak, życzliwym, sympatycznym, rzeczowym doktorem, który ma wyjątkowe podejście do małych dzieci. Widać ze Pan doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania szczególnie w swej specjalizacji.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz u którego byłem z moją córcią. Polecony przez znajomych i nie zawiodłem się. Punktualność, fachowość i niesamowite podejście do dzieci.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Adamczyk jest fantastycznym człowiekiem bo ma podejście do dzieci.Świetny specjalista !!!

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz,miły, uśmiechnięty i przede wszystkim ma bardzo dobre podejście do dzieci tych malutkich i tych troszkę większych.Wszystko wytłumaczy i rozwiewa każde wątpliwości.Polecam serdecznie każdemu.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę