Dariusz Adamczyk, neurolog Kielce
NeurologPediatra lek.

Dariusz Adamczyk

122

Adresy

Usługi

 • Zwykła wizyta
 • 9 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Rewelacyjny człowiek. Dzięki Panu Doktorowi moje dziecko dostało szanse na życie, na prawidłowy rozwój psycho-ruchowy. Wizyta u Niego nie polega tylko na przepisaniu recepty. Poświęca swój cenny czas każdemu. Odważył się odstawić leki mojemu półtorarocznemu synowi. Zmodyfikował leczenie i efekty widać. Każdego dnia dziękuję, że trafiłam na dra Adamczyka i dzięki niemu i tylko dzięki niemu mój dwulatek nadgania zaległości rozwojowe i jest spora szansa na to, że dogoni...:)

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  ZNAKOMITY TO MALO POWIEDZIANE... JESTEM MAMA 4 MC CHŁOPCA PO OPERACJI SERDUSZKA I OPRÓCZ KARDIOCHIRURGA KTÓRY GO OPEROWAŁ A MIAŁAM Z WIELOMA LEKARZAMI DOCZYNIENIA DR ADAMCZYK TO ANIOŁ... ZAINTERESOWANIE DZIECKIEM OBŁĘDNE :) WYBADAŁ, POGADAŁ, ZABAWIŁ... WYTŁUMACZYŁ I PRZEDE WSZYSTKIM ROZUMIE RODZICA I JEGO OBAWY...POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE POTRZEBA NAS PRZYJĄŁ W DZIEŃ KIEDY NIE PRZYJMOWAŁ W GABINECIE... UŚMIECHNIĘTY I MIŁY... WIZYTA U TAKIEGO LEKARZA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ DLA RODZICA I SAMEGO DZIECIĄTKA :) DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE ZA DOBRE WIEŚCI :)

  zgłoś nadużycie
 • 29 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor bardzo rzeczowy i miły. Zbadał i ocenił zdrowie naszego półtoramiesięcznego synka. Polecam każdemu . :-)

  zgłoś nadużycie
 • 27 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz rewelacyjny. Nigdy jeszcze moja córka nie została tak dokładnie zbadana. Mimo stresu wizyta przebiegła w atmosferze miłej, wręcz roześmianej :) Udałyśmy się do Doktora z przewlekłym bólem głowy. Córka męczyła się od dłuższego czasu. Wyniki badań laboratoryjnych były dobre a stan się nie poprawiał. Teraz rozpoczęłyśmy kurację i wszystko wskazuje na to,że diagnoza była właściwa. Szczerze polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 21 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz i niezwykły człowiek. Rzadko zdarza się ktoś z takim podejściem do dzieci i wiedzą. Zdecydowanie polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 18 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Umówienie oraz wizyta przebiegły sprawnie. Dziecko zbadane zostało bardzo dokładnie. Doktor odpowiedział na wszystkie nasze pytania i rozwiał wszelkie wątpliwości. Polecam świetny lekarz.

  zgłoś nadużycie
 • 12 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz kompetentny, wizyta przebiegła bardzo sprawnie, dokładnie przebadał dziecko. Jestesmy zadowoleni.

  zgłoś nadużycie
 • 3 października 2014

  Ocena: Dobry

  Miła wizyta.Lekarz ma bardzo dobre podejście do dzieci. Jestem zadowolona z wizyty.Polecam Pana Doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 3 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor szczegolowo przebadal nasze Malenstwo, ma swietny kontakt z takimi maluchami. Bardzo trafnie potrafil okreslic typ osobowosci, zachowania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

  zgłoś nadużycie
 • 28 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt u Pana Dariusza Adamczyka, z jego podejścia do dziecka, którym się opiekujemy. Jeśli będziemy mieli takie okazje, to będziemy go polecać innym ludziom.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja