lek.

Dariusz Adamczyk

Neurolog, Pediatra

Umów wizytę 136 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

lek. Dariusz Adamczyk - neurolog, pediatra więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

lek. Dariusz Adamczyk - neurolog, pediatra

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Rewelacyjny człowiek. Dzięki Panu Doktorowi moje dziecko dostało szanse na życie, na prawidłowy rozwój psycho-ruchowy. Wizyta u Niego nie polega tylko na przepisaniu recepty. Poświęca swój cenny czas każdemu. Odważył się odstawić leki mojemu półtorarocznemu synowi. Zmodyfikował leczenie i efekty widać. Każdego dnia dziękuję, że trafiłam na dra Adamczyka i dzięki niemu i tylko dzięki niemu mój dwulatek nadgania zaległości rozwojowe i jest spora szansa na to, że dogoni...:)

 • bardzo dobry

  ZNAKOMITY TO MALO POWIEDZIANE... JESTEM MAMA 4 MC CHŁOPCA PO OPERACJI SERDUSZKA I OPRÓCZ KARDIOCHIRURGA KTÓRY GO OPEROWAŁ A MIAŁAM Z WIELOMA LEKARZAMI DOCZYNIENIA DR ADAMCZYK TO ANIOŁ... ZAINTERESOWANIE DZIECKIEM OBŁĘDNE :) WYBADAŁ, POGADAŁ, ZABAWIŁ... WYTŁUMACZYŁ I PRZEDE WSZYSTKIM ROZUMIE RODZICA I JEGO OBAWY...POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE POTRZEBA NAS PRZYJĄŁ W DZIEŃ KIEDY NIE PRZYJMOWAŁ W GABINECIE... UŚMIECHNIĘTY I MIŁY... WIZYTA U TAKIEGO LEKARZA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ DLA RODZICA I SAMEGO DZIECIĄTKA :) DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE ZA DOBRE WIEŚCI :)

 • bardzo dobry

  Jest to lekarz, z powołania, służący pomocą , dobrą radą, bardzo rzetelny, z ogromna wiedzą, kochający swoja pracę. Bardzo polecam ja dostałam namiary od koleżanki .

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny człowiek z dobrym podejściem do dzieci. W przypadku mojego syna dalsze wizyty okazały się zbędne, ale syn i tak pytał kiedy znów idziemy do Pana doktora :) W kwestii wiedzy medycznej nie bardzo mogę się wypowiedzieć, bo problem z jakim się zgłosiliśmy był dość błahy - mnie Pan dr przekonał, że wszystko jest ok, uzasadnił dlaczego. Duży plus w przypadku dzieci - wizyta dokładnie o umówionej godzinie. Przyjechaliśmy 5 min wcześniej i w zasadzie od razu weszliśmy do gabinetu.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz z profesjonalnym podejciem do pacjenta potrafi nawet najbardziej bojące sie dziecko tak rozluźnić że po chwili wizyra jest niczym zabawa.

 • bardzo dobry

  Znamy Pana Doktora od wielu lat. Zawsze kompetentny, rozważny, życzliwy. Spokojnie wyjaśnia, ma wielkie doświadczenie, którym chętnie się dzieli.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Dziecko jest oczarowane i nie płacze czego się obawiałam. Wszystko wytłumaczy i odpowie na pytania. Lekarz godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, człowiek na właściwym miejscu, rzetelny, konkretny, z duża wiedzą, potrafi wytłumaczyć i uspokoić , dobry kontakt z pacjentem. Polecam!

 • bardzo dobry

  polecam ,bardzo dobry lekarz ,dobry kontakt z pacjentem spokojnie i rzeczowo podchodzi do badanego uspokaja

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Jako jedyny pomógł mi walczyć z migrenami i to baaardzo skutecznie. Z czystym sumieniem POLECAM jako lekarza dla dzieci i dorosłych.

Najbliższe terminy:

kolejne dni