Danuta Twardak, dermatolog Bielawa

Danuta Twardak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

12

Adresy

 • 8 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  POLECAM!!!!!!!! Bardzo sympatyczna , przemiła pani doktor przede wszystkim kompetentna. Dla niej liczy się człowiek a nie pieniądze.

  zgłoś nadużycie
 • 11 lipca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarka-Człowiek, uśmiechnięta, baaardzo skuteczna, od ludzi nie bierze potwornych opłat. Jeśli widzi,że prawdopodobnie pacjent nie jest dobrze sytuowany- opłata czasem to 20-30 zł. Kompetentny i solidny lekarz, nadzwyczaj życzliwy człowiek

  zgłoś nadużycie
 • 4 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem podbudowany podejściem Pani Doktor (duże litery nieprzypadkowe - klasa człowiek) do pacjenta. Jest to bardzo kompetentna, życzliwa osoba, która ma czas porozmawiać z pacjentem ale i po ludzku się uśmiechnąć. Jestem bardzo, bardzo, zadowolony i życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego. Dziękuję :)

  zgłoś nadużycie
 • 28 marca 2012

  Ocena: dobry

  Swietna specjalistka i bardzo miła Pani Doktor.Polecam

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 19 listopada 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały lekarz,traktuje pacjenta po przyjacielsku i wszystko cierpliwie tłumaczy.Szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Ta Pani jest rewelacyjna. Porównując do lekarzy w Warszawie, których odzwiedziałam już kilka, taka jakość usługi za tak niską opłatę to na prawdę rzadkośc dzisiaj. Polecam jak najbardziej jeśli tylko ktoś ma możliwość nawet z większych miast. Ja akurat miałam szczęście mieć takią fachową pomoc !

  zgłoś nadużycie
 • 18 lipca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Dermatolog ma świetne podejście do pacjenta, wszystko precyzyjnie wytłumaczy, nie zdziera kasy, wypisuje skuteczne leki.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lutego 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Nie lekceważy pacjenta, jest miłą i bardzo kontaktową osobą. W Jej pracy widać duże zaangażowanie oraz to że chce pomóc choremu. Polecam w 100%.

  zgłoś nadużycie
 • 1 lutego 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Jako jedyny lekarz nie zdziera ze mnie kasy,nie chce zarobić na mojej chorobie tylko mi pomóc.Miła,przyjazna i konkretna osoba.Jestem bardzo zadowolona mimo iż ostatnio choroba się nasiliła(łuszczyca)ale to moja wina...Stres,nowa praca itp.W tym tygodniu znów odwiedzę moją ulubioną Panią Doktor:)

  zgłoś nadużycie
 • 7 stycznia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Ta Pani Doktor jest wyjątkiem wśród lekarzy.Nigdy nie wzięła ode mnie za wizytę tyle ile mówił cennik tłumacząc to tym,że studentowi potrzeba pieniędzy na inne rzeczy (mimo,że wizyta kosztowała 30 zł!!!!!!!!!!!!)Jej diagnozy są skuteczne,jest bardzo kontaktową osobą,a do tego bardzo skromną.Nie znam lepszego dermatologa,a odwiedziłam już ich kilku z moim atopowym zapaleniem skóry.Pozdrawiam Panią a wszystkim lekarzom radzę się uczyć od tej Pani nie tylko bycia lekarzem,ale i człowiekiem.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Danuta Twardak - dermatolog