Danuta Stempowska

Terapeuta, Psycholog, Logopeda

Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

- Neuroterapeuta EEG-Biofeedbacku, wykonywanie zapisu badania EEG. - Szkolenie w 2003r. u dr Michaeli Pakszys w EEG-Instytucie -Warszawa. - Neuroterapeuta RSA-Biofeedbacku oraz GSR-Biofeedbacku. ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja 80 - 100 zł
Zwykła wizyta 60 - 80 zł
Psychoterapia dzieci , młodzieży,dorosłych 80 zł
Diagnoza dysleksji z opinią 400 zł
Diagnoza zaburzeń Integracji Sensorycznej-z opinią 250 zł
Terapia Integracji Sensorycznej 80 zł
Metoda Johansena -diagnoza i za każdą płytę CD 250 zł
Zwykła wizyta 80 - 100 zł
Badanie do Metody Tomatisa 60 zł
Biofeedback-komputerowe treningi mózgu 50 zł
Diagnoza i terapia logopedyczna/psychologiczna /pedagogiczna 80 zł
EEG - elektroencefalografia w czuwaniu /we śnie spontanicznym 100 - 170 zł
Treningi Słuchowe :Metoda Tomatisa-13 dni x 2 godz. 1 300 zł
Badania audiometryczne-i komputerowe uwagi i lateralizacji słuchowej 60 zł
Metoda Warnkego -terapia za 1 godz. 70 zł
Zwykła wizyta
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

- Neuroterapeuta EEG-Biofeedbacku, wykonywanie zapisu badania EEG.
- Szkolenie w 2003r. u dr Michaeli Pakszys w EEG-Instytucie -Warszawa.
- Neuroterapeuta RSA-Biofeedbacku oraz GSR-Biofeedbacku.
- Terapeuta I i II stopnia Integracji Sensorycznej ,Psychoterapeuta Dzieci i Młodzieży,
Członek Nadzwyczajny (od 2003 r.) Polskiego Towarzystwa Psychologicznego -Oddział we Wrocławiu.
- Konsultant Treningów Słuchowych -Metoda Tomatisa® (poziom 3)-Licencjonowany przez TOMATIS® Développement S.A w Luksemburgu.
- Terapeuta treningów słuchowych -Metoda Johansena i Metoda Warnkego.
- Założyciel (2002 r.) i przewodnicząca 49 Oddziału Polskiego Towarzystwa Dysleksji w Świdnicy.
- Honorowy członek(od 2011 r.) Polskiego Towarzystwa Dysleksji.
- Założyciel (2005 r.) i przewodnicząca 2-go Oddziału Polskiego Towarzystwa ADHD (Oddział w Świdnicy).
- Lider na Dolny Śląsk Programu Edukacyjno-Terapeutycznego Ortograffiti oraz Ortograffiti z Bratkiem Wydawnictwa Pedagogicznego Operon.
- W zakresie rehabilitacji stawów i kręgosłupa wykonuję terapię PST ® (Pulsacyjne Pole Magnetyczne).

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Polecam bardzo Panią Danusię. Jesteśmy z synkiem po pierwszej wizycie ale wdrażamy w życie porady Pani Danusi i już jest lepiej. Będziemy dalej korzystać z pomocy w centrum i będę polecać każdemu kto ma jakiś problem z dziećmi. Pozdrawiamy. Rodzina Marszałków z Dawidkiem który wypił Pani całą wodę :)

 • słaby

  Spędziłem ponad godzinę i wydałem 80 złotych aby posłuchać jak wspaniała jest metoda Tomatisa, mimo że nie byłem nią w ogóle zainteresowany. Bardzo silne działania marketingowe. W dodatku w czasie wizyty aż 3 razy ktoś wchodził do gabinetu bądź dzwonił, a Pani Danuta odbierał. Ani krzty spokoju i intymności podczas wizyty. Myślałem że poszedłem po poradę, a otrzymałem product placement.

 • neutralny

  Wizytę uznałabym za udaną, gdyby nie namawianie mnie do zakupu dżemików Flavon. Połowa spotkania poświęcona była marketingowi produktu. Niestety nie wrócę ponownie do P. Danuty.

 • bardzo dobry

  Jestesmy rodzicami siedmioletniego chłopca, w wieku 4 lat zdiagnozowano u Jasia Autyzm. Pierwszy rok po diagnozie był dla nas bardzo ciężki, aby pogodzić sie z niepełnosprawnością synka. Sporo czasu minęło w poszukiwaniu pomocy dla naszego dziecka. Trafiliśmy do Centrum Progres w Swidnicy u Pani Danusi Stempowskiej. Jaś jest w tym momencie po dwoch sesjach Tomatisa i juz wkrotce bedzie podchodził do trzeciej. Długo nie czekaliśmy na efekty! Nasz synek otworzył sie na swiat i ludzi. Jest coraz bardziej samodzielny, potrafi ubrać sam piżamkę, umyć zeby, co wczesniej nie było możliwe. Wizyty w salonach fryzjerskich były dla nas koszmarem. Pare dni temu dał sobie obciąć włoski bez krzyku i płaczu :) Coraz cześciej na zadawane pytanie słyszymy odpowiedz. Jaś nie wiedział jak ma na imię pomimo tego, ze prawie codziennie mu to powtarzaliśmy. Po drugiej sesji odpowie jak sie nazywa, jak ma na imię mama, tata, babcia czy dziadek! Każda wizyta w centrum była dla nas, a w szczególności dla Jasia miłym doznaniem. Chcielibyśmy podziękować pani Danusi i całej jej załodze za wspaniała współpracę a przede wszystkim za pomoc dla naszego synka.

 • bardzo dobry

  Centrum PROGRES to miejsce, w którym odzyskałam zdrowie, spokój i radość życia. Do Pani Danuty trafiłam w trakcie leczenia farmakologicznego depresji. Oprócz znacznie obniżonego nastroju borykałam się z napadami lęku, bezsennością, zaburzeniami łaknienia i nerwicą. Tuż przed czterdziestką czułam się psychicznie i fizycznie jak wrak człowieka. Tabletki zażywałam od roku, ale rezultaty nie były satysfakcjonujące, a skutki uboczne (mdłości,świąd ciała, bóle żołądka) co raz bardziej dokuczliwe. Zaczęłam szukać terapii wspomagającej. I, całe szczęście, znalazłam w internecie centrum Pani Danuty. Z każdym kolejnym etapem czułam "powrót do normalności". Badania również obrazowały co raz lepszy stan mojego zdrowia psychicznego. Dwugodzinny relaks po ciężkim dniu był wrażeniem NIEZAPOMNIANYM. Powoli powracał spokojny, głęboki sen, łaknienie, uśmiech a odchodził natłok myśli, nieuzasadniony lęk . Po konsultacji z dietetykiem wycofałam z diety gluten i nabiał (zapewniam,że nie jest to aż takie trudne:). Teraz po prostu CIESZĘ SIĘ ŻYCIEM! Dziękuję!!! Joanna Sz. lat 39, Strzegom

 • bardzo dobry

  Trafiłam do poradni bo dziecko miało duże problemy z nauką. Po pierwszym etapie terapii córka zaczęła inaczej pracować, poprawiło się jej czytanie, tabliczka mnożenia której nie mogła się nauczyć rok nagle okazała się do nauczenia, dziecko stało się spokojniejsze i na każdym kroku okazuje swoje uczucia. Czekam na dalsze etapy terapii z nadzieją. I gorąco polecam wszystkim dzieciakom ,które uczą się bezefektywnie

 • bardzo dobry

  Jestesmy bardzo wdzieczni pani Danusi oraz pani terapeutce Monice I innym czlonkom zespolu specjalistow za pomoc dla naszego Mattiego. Nasz synek Matthew ma 6 lat a w wieku lat 4 zdiagnozowano u niego Autyzm. Poczatkowo trudno bylo nam sie pogodzic z diagnoza, ale postanowilismy nie tracic czasu I szukac najlepszej pomocy dla naszego synka. Metoda Tomatisa zostala nam polecona przez znajoma, ktora tez ma chore na Autyzm dziecko. Po zastosowaniu diety bezglutenowej oraz bezmlecznej, kolejnym krokiem byla terapia Tomatisa. Szukalismy najlepszej kliniki w poblizu I tak sie szczesliwie zlozylo ze pani Danuta jest najbardziej wykwalifikowanym konsultantem Tomatis w poblizu naszego rodzinnego miasta. Dodam tylko, ze na stale mieszkamy w UK I pierwsza terapie wykonalismy w Lipcu 2014. Przed nami juz czwarta terapia I jeszcze nie zamierzamy poprzestac. Przylatujemy regularnie do Polski a Matti uwielbia przebywac na terapi, poniewaz uwielbia swoja terapeutke Monike, ktora jest bardzo mila I ciepla, doskonale wyksztalcona I bardzo oddana swoim podopiecznym. Po trzech etapach terapi, gdzie na poczatku Matti nie umial przeczytac nawet dwoch glosek, dzis potrafi pieknie czytac 16 stronne ksiazeczki. Mowi plynnie w dwoch jezykach a jego wyniki w nauce zostaly nagrodzone przez Dyrektora szkoly. Bardzo serdecznie panstwa zachecam do przyjazdu do Swidnicy do pani Danusi I do wziecia udzialu w Terapi Tomatis, bo ta terapia naprawde pomaga, czego pieknym przykladem jest nasz synek. Jeszcze raz dziekujemy za wszystko.

 • bardzo dobry

  Mój syn trafił do Centrum około 2 lat temu. Po badaniach i diagnozie, rozpoczęliśmy terapię. Wykwalifikowany i przemiły personel sprawia, że moje dziecko uwielbia tam chodzić. Zawsze wychodzi z zajęć uśmiechnięty i zmęczony, a to dobry znak :) Po prawie 2 letniej terapii zrobił ogromne postępy. Pedagog przedszkolna oceniła postęp w rozwoju mojego dziecka w ostatnim roku na 12 punktów, kiedy przeciętna w jego grupie wynosiła 4. To bardzo dużo. I wiem, że to zasługa terapii. Szczerze mogę polecić Centrum i pracujących w nim specjalistów a właściwie specjalistki :)

 • bardzo dobry

  Polecam metodę Tomatisa. Świetnie się sprawdza u dzieci, które mają problemy w nauce, tak jak moja córka. Wcześniej nie mogła się skoncentrować, prawie nic nie pamiętała z lekcji, miała słabe oceny pomimo dużych starań, dodatkowe lekcje nie dawały efektów. Teraz stopnie się poprawiły, motywacja do nauki wzrosła, nie musimy spędzać tyle czasu na nauce i odrabianiu lekcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Na pewno byśmy skorzystali jeszcze raz. Pozdrawiamy :)

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam! Fachowa i dobra pomoc. W tej poradni nie tylko pomagają znaleźć gdzie tkwi problem, ale także potrafią pomóc go rozwiązać. My jesteśmy zadowoleni z metody Tomatisa. Pozdrawiamy.