- Neuroterapeuta EEG-Biofeedbacku, wykonywanie zapisu badania EEG. - Szkolenie w 2003r. u dr Michaeli Pakszys w EEG-Instytucie -Warszawa. - Neuroterapeuta RSA-Biofeedbacku oraz GSR-Biofeedbacku. ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja 80 - 100 zł
Zwykła wizyta 60 - 80 zł
Psychoterapia dzieci , młodzieży,dorosłych 80 zł
Diagnoza dysleksji z opinią 400 zł
Diagnoza zaburzeń Integracji Sensorycznej-z opinią 250 zł
Terapia Integracji Sensorycznej 80 zł
Metoda Johansena -diagnoza i za każdą płytę CD 250 zł
Zwykła wizyta 80 - 100 zł
Badanie do Metody Tomatisa 60 zł
Biofeedback-komputerowe treningi mózgu 50 zł
Diagnoza i terapia logopedyczna/psychologiczna /pedagogiczna 80 zł
EEG - elektroencefalografia w czuwaniu /we śnie spontanicznym 100 - 170 zł
Treningi Słuchowe :Metoda Tomatisa-13 dni x 2 godz. 1 300 zł
Badania audiometryczne-i komputerowe uwagi i lateralizacji słuchowej 60 zł
Metoda Warnkego -terapia za 1 godz. 70 zł
Zwykła wizyta
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

- Neuroterapeuta EEG-Biofeedbacku, wykonywanie zapisu badania EEG.
- Szkolenie w 2003r. u dr Michaeli Pakszys w EEG-Instytucie -Warszawa.
- Neuroterapeuta RSA-Biofeedbacku oraz GSR-Biofeedbacku.
- Terapeuta I i II stopnia Integracji Sensorycznej ,Psychoterapeuta Dzieci i Młodzieży,
Członek Nadzwyczajny (od 2003 r.) Polskiego Towarzystwa Psychologicznego -Oddział we Wrocławiu.
- Konsultant Treningów Słuchowych -Metoda Tomatisa® (poziom 3)-Licencjonowany przez TOMATIS® Développement S.A w Luksemburgu.
- Terapeuta treningów słuchowych -Metoda Johansena i Metoda Warnkego.
- Założyciel (2002 r.) i przewodnicząca 49 Oddziału Polskiego Towarzystwa Dysleksji w Świdnicy.
- Honorowy członek(od 2011 r.) Polskiego Towarzystwa Dysleksji.
- Założyciel (2005 r.) i przewodnicząca 2-go Oddziału Polskiego Towarzystwa ADHD (Oddział w Świdnicy).
- Lider na Dolny Śląsk Programu Edukacyjno-Terapeutycznego Ortograffiti oraz Ortograffiti z Bratkiem Wydawnictwa Pedagogicznego Operon.
- W zakresie rehabilitacji stawów i kręgosłupa wykonuję terapię PST ® (Pulsacyjne Pole Magnetyczne).

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Polecam bardzo Panią Danusię. Jesteśmy z synkiem po pierwszej wizycie ale wdrażamy w życie porady Pani Danusi i już jest lepiej. Będziemy dalej korzystać z pomocy w centrum i będę polecać każdemu kto ma jakiś problem z dziećmi. Pozdrawiamy. Rodzina Marszałków z Dawidkiem który wypił Pani całą wodę :)

 • bardzo dobry

  Jestesmy bardzo wdzieczni pani Danusi oraz pani terapeutce Monice I innym czlonkom zespolu specjalistow za pomoc dla naszego Mattiego. Nasz synek Matthew ma 6 lat a w wieku lat 4 zdiagnozowano u niego Autyzm. Poczatkowo trudno bylo nam sie pogodzic z diagnoza, ale postanowilismy nie tracic czasu I szukac najlepszej pomocy dla naszego synka. Metoda Tomatisa zostala nam polecona przez znajoma, ktora tez ma chore na Autyzm dziecko. Po zastosowaniu diety bezglutenowej oraz bezmlecznej, kolejnym krokiem byla terapia Tomatisa. Szukalismy najlepszej kliniki w poblizu I tak sie szczesliwie zlozylo ze pani Danuta jest najbardziej wykwalifikowanym konsultantem Tomatis w poblizu naszego rodzinnego miasta. Dodam tylko, ze na stale mieszkamy w UK I pierwsza terapie wykonalismy w Lipcu 2014. Przed nami juz czwarta terapia I jeszcze nie zamierzamy poprzestac. Przylatujemy regularnie do Polski a Matti uwielbia przebywac na terapi, poniewaz uwielbia swoja terapeutke Monike, ktora jest bardzo mila I ciepla, doskonale wyksztalcona I bardzo oddana swoim podopiecznym. Po trzech etapach terapi, gdzie na poczatku Matti nie umial przeczytac nawet dwoch glosek, dzis potrafi pieknie czytac 16 stronne ksiazeczki. Mowi plynnie w dwoch jezykach a jego wyniki w nauce zostaly nagrodzone przez Dyrektora szkoly. Bardzo serdecznie panstwa zachecam do przyjazdu do Swidnicy do pani Danusi I do wziecia udzialu w Terapi Tomatis, bo ta terapia naprawde pomaga, czego pieknym przykladem jest nasz synek. Jeszcze raz dziekujemy za wszystko.

 • bardzo dobry

  Mój syn trafił do Centrum około 2 lat temu. Po badaniach i diagnozie, rozpoczęliśmy terapię. Wykwalifikowany i przemiły personel sprawia, że moje dziecko uwielbia tam chodzić. Zawsze wychodzi z zajęć uśmiechnięty i zmęczony, a to dobry znak :) Po prawie 2 letniej terapii zrobił ogromne postępy. Pedagog przedszkolna oceniła postęp w rozwoju mojego dziecka w ostatnim roku na 12 punktów, kiedy przeciętna w jego grupie wynosiła 4. To bardzo dużo. I wiem, że to zasługa terapii. Szczerze mogę polecić Centrum i pracujących w nim specjalistów a właściwie specjalistki :)

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam! Fachowa i dobra pomoc. W tej poradni nie tylko pomagają znaleźć gdzie tkwi problem, ale także potrafią pomóc go rozwiązać. My jesteśmy zadowoleni z metody Tomatisa. Pozdrawiamy.

 • bardzo dobry

  Bardzo długo rozważałam temat podjęcia terapii mojego dziecka metodą Tomatisa. O tej metodzie wiele czytałam w internecie jednak wiele czasu minęło abym znalazła placówkę oferująca tę terapię blisko mojego miejsca zamieszkania. Moja wizyta w Centum Progress okazała się strzałem w dziesiątkę . Poradnia oferuje kompleksową , serdeczną pomoc dzieciom z różnymi problemami. Terapia metodą Tomatisa bardzo pomogła mojemu dziecku - po pierwszym etapie nastąpiła eksplozja rozwoju mowy , niesamowicie poprawiła się koncentracja i zachowanie dziecka , zauważyłam też istotną poprawę w koordynacji ruchowej syna . Cudowną poprawę stanu zdrowia dziecka obserwuje od pół roku od kiedy rozpoczęliśmy terapię Tomatisa - w chwili obecnej ukończyliśmy trzeci etap terapii a mój dziewięcioletni niemówiący do marca bieżącego roku syn zaczyna porozumiewać się nawet z nieznajomymi osobami. Jestem bardzo zadowolona z postępów dziecka i szczerze mogę polecić wizytę w tej poradni.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Danuta Stempowska ( 21 sierpnia 2014)

  Cieszę się,że zaufała mi Pani i zdecydowała się na Metodę Tomatisa. Oczywiście zmiany dietetyczne też zrobiły swoje.Kamień spadł mi z serca,gdy okazało się ,że synek wreszcie po latach bezsennych nocy śpi spokojnym snem-i mama także.Zdrowa,wyspana i wypoczęta Mama ma więcej siły do pokonywania problemów i motywowania dziecka.I Pani to się udaje.Podziwiam Pani wiarę w sens pomocy w usprawnianiu dziecka i nadzieję ,że będzie lepiej.I właśnie tak jest. Postępy synka są też naszą wielką radością -niech dalej tak idzie w rozwoju.Zaczyna składać proste zdania-niesamowite!!!

 • bardzo dobry

  Zanim zdecydowaliśmy się z rodziną na terapię metodą Tomatisa, bardzo dużo czytaliśmy na ten temat w internecie. Jej zastosowanie okazało się trafne. Wybraliśmy Centrum Progres u Pani Danusi również po wnikliwej analizie opinii i referencji i w tym przypadku był to "strzał w dziesiątkę". Zarówno Pani Danusia jak i jej asystentka Pani Monika okazały się esencją solidności, rzetelności, serdeczności o bardzo profesjonalnym podejściu do prowadzonej praktyki. Jesteśmy po drugiej sesji, a już po pierwszej zauważyliśmy pozytywne efekty jak: większe wyciszenie emocji (w moim przypadku) oraz lepszą komunikację werbalną i zmniejszenie nadwrażliwości na dźwięki (w przypadku córki). Z niecierpliwością czekamy na trzeci etap bo mamy pewność, że terapia pomaga. Szczerze polecamy metodę Tomatisa oraz Centrum u Pani Danusi, która doskonale wyjaśni "niedowiarkom" na czym ta metoda polega.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Danuta Stempowska ( 21 sierpnia 2014)

  Wizyty Państwa Rodziny były dla mnie i dla Moniki zawsze wielką radością.Wiele ciepła okazanego nam ,Państwa pozytywnej energii i odwagi do poznania nowych technologii terapeutycznych motywowało nas do niełatwej pracy terapeutycznej.Celne uwagi,spostrzeżenia dotyczące efektów dodawały nam jeszcze skrzydeł. Jesteście wielkim szczęściem dla nas spotkanych na naszej drodze terapeutycznej.Zawsze dajemy innym rodzicom za przykład Państwa zaangażowanie .Jak spisuje się Forbrain ? Pozdrawiamy-Danka i Monisia

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz spotkałam się z człowiekiem tak zaangażowanym w pomoc innym. Widać, że to co robi jest jej pasją. Ukończyła liczne szkolenia, których potwierdzające udział certyfikaty nie zmieściłyby się na sporej ścianie. Pomaga w różnych obszarach, jeśli nie zna odpowiedzi na jakieś pytanie lub problem (co bardzo rzadko się zdarza), kieruje do innego sprawdzonego specjalisty. Wystarczy przyjść z problemem, a reszta już sama się załatwi. Serdecznie polecam, szczególnie osobom zmęczonym szukaniem pomocy dla siebie lub swoich dzieci.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Danuta Stempowska ( 21 sierpnia 2014)

  Dziękuję za zaufanie jakim mnie Pani obdarzyła od początku .Cieszę się ,że moje podpowiedzi pokazały problem z innej strony-z innej perspektywy i pomogło Pani zrobić małe korekty a postęp był niesamowity.Nie zawsze wiemy jaką mamy w sobie moc i potencjał-cieszę się,że pomogłam je w Pani odkryć.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam, szczera do bólu plus humor przydatny w niektórych chwilach. Potrafi pomóc całej rodzinie oraz uporać się z niesfornym dzieckiem. Poprzez metodę Tomatisa- super terapia dla całej rodziny. Moje dziecko ma terapię u pani Danuty i widzimy ogromną poprawę w zachowaniu syna. Wcześniej szukaliśmy pomocy w szkole syna oraz innych miejscach, ale nikt nie dał rady pomóc dziecku. Bardzo cenię w pani Danucie to, w jaki sposób rozumie całą rodzinę i problem. Jest niezwykle cierpliwa, otwarta, można z nią porozmawiać o wszystkim. Bardzo dobry fachowiec.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Danuta Stempowska ( 21 sierpnia 2014)

  Synek ma szczęście,ze ma tak otwartych na pomoc i poradę Rodziców. Wiara w dobroć dziecka jest największą siłą dającą Mu szansę na rozwój. Wielkie szczęście,że mogliśmy poznać nowe ,drzemiące w synku talenty.Pozdrawiam całą TRÓJKĘ.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam. Jest to osoba z dużym doświadczeniem w tym co robi, ciągle się dokształca i poszerza swoją wiedzę, potrafi doradzić i pomóc całej rodzinie oraz uporać się z różnymi problemami dzieci. P Danuta jest także bardzo stanowcza, otwarta, cierpliwa, z dużym poczuciem humoru, dzięki czemu dzieci ją lubią. Mój syn niedawno ukończył 3 etap terapii słuchowej metodą Tomatisa i jestem bardzo zadowolona z efektów. Zachowanie syna uległo znacznej poprawie, coraz lepiej radzi sobie w przedszkolu, poprawiła mu się koncentracja uwagi, rozwinęła się mowa, lepiej śpi itp. Na koniec dodam, że p Danuta zatrudnia bardzo dobrych terapeutów i mój syn chętnie uczestniczy w zajęciach z wwr.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Danuta Stempowska ( 21 sierpnia 2014)

  Postępy Adasia są niewiarygodne ale prawdziwe.Wielka zasługa i ogrom pracy po stronie Mamy i Taty. Szkoda,że już rzadko będziemy widywać synka.Powodzenia w szkole.

 • bardzo dobry

  Fachowiec w pełnym znaczeniu tego słowa. Dzięki Doświadczeniu, ogromnej wiedzy i zaangażowaniu pani Danusia jest w stanie pomóc naprawdę wielu ludziom. Systematycznie dokształca się i dopracowuje swój warsztat pracy, co daje wspaniałe efekty w tym, co robi. W pewnym, trudnym momencie mojego życia pokazała mi właściwy kierunek.Wiele wówczas zrozumiałam i za to jestem Jej bardzo wdzięczna. Bardzo polecam - Katarzyna Fajkosz-Palmowska

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Danuta Stempowska ( 21 sierpnia 2014)

  Cieszę się,że mogłam pomóc.Życzę zdrowia i powodzenia.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę