Danuta Matłosz

Pediatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Spotkałam się z panią doktor przy drugim dziecku. Jest to osoba niezwykle konkretna, ale i dokładna. Syn był zawsze przebadany "od stóp do głów", nawet jak przychodziłam na kontrolę jego wagi.

 • dobry

  Miałam okazję być z dziećmi 2 razy, ogólnie nie mam zastrzeżeń, jednak pani doktor przepisała bardzo dużo leków, w połowie niepotrzebnych. Ale podejście do dzieci dobre, nie podoba mi się tylko, że daje lizaki... wiem, dzieci to uwielbiają, ale ja staram się dawać sporadycznie, a przy infekcji, gdzie piją sam cukier w syropach - słodyczy unikam jak ognia.

 • bardzo dobry

  Pierwszy pediatra jakiego spotkaliśmy, który traktuje swoich małych pacjentów poważnie i z atencją, Dziecko nie bało się badań. Pani doktor dokładnie je przebadała i udzieliła wyczerpujących informacji i instrukcji.

 • bardzo dobry

  Bardzo ciepła, sympatyczna osoba, ma rewelacyjne podejście do dzieci, szybko zaskarbia sobie ich sympatię. Cierpliwa, bez problemu odpowiada na każde zadane pytanie, dokładnie rozpisuje dawkowanie leków. Prawdziwa lekarka z powołania. Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście jak Pani doktor.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Krystyna Strzembosz - pediatra, Danuta Maria Koszałko - pediatra, Krystyna Wojciechowska - pediatra, Ewa Maria Ike-Duninowska - pediatra, Halina Danuta Zabiełło-Śmigaj - pediatra, Paweł Piotr Prycki - pediatra, Kamila Cudnoch - pediatra, Teresa Paczkowska-Krawczyk - pediatra, Maria Adanowicz - pediatra, Katarzyna Nowicka-Komuniecka - pediatra, Alicja Małgorzata Karlik-Książek - pediatra, Agnieszka Joanna Kamińska - pediatra, Maria Jolanta Łabędzka-Gardy - pediatra, Dorota Roszak - pediatra, Iwona Chomin-Bąk - pediatra, Andrzej Kraśnik - pediatra, Bogumiła Janina Stoińska - pediatra, Aleksandra Adamczak - pediatra, Elżbieta Joanna Deskur - pediatra, Teresa Szepelak - pediatra
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Anna Mytko-Krzywkowska

kardiolog,  pediatra

Umów się