Danuta Kunt, okulista Kostrzyn nad Odrą

Danuta Kunt

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6
 • 4 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam! Jem zadowolona z P. Danuty jest swietna okulistka. Pomogla mojemu dziecku. Naprawde warta uwagi.

  zgłoś nadużycie
 • 31 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobre podejście do dzieci. Do Panu Kunt reguralnie chodzę z córką i z czystym sumieniem moge wystawić dobrą opinię.

  zgłoś nadużycie
 • 29 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Od tego czasu kiedy byłem u Pani Doktor Kunt minęło trochę czasu. Jestem Pani na całe życie wdzięczny za udzieloną mi pomoc, której żaden z trzech okulistów w Niemczech nie potrafił mi wyleczyć rany rogówki oka. Po doznanym wypadku skaleczenia rogówki oka, mój okulista przypisał mi maść, która miała zagoić mi ranę. Problem był w tym, że rana ta po kilku dniach pękała i dochodziło do mocnego bólu. Każde następne wizyty przynosiły jedynie nowe krople i maści, po upływie tygodnia czasu dochodziło do kolejnego pęknięcia. Ta sytuacja trwała około pół roku, w tym czasie udałem się jeszcze do dwóch innych okulistów, którzy próbowali użyć jakiś innych medykamentów. Dopiero bądąc na urlopie w Polsce udałem się do Pani Kunt w Kostrzynie, która przypisała mi odpowiedni lek o nazwie "corneregel", a w pracy, gdzie powietrze jest bardzo suche miałem używać dodatkowo kropelek, nie pamiętam o jakiej nazwie. I tak miałem brać to przez okres pół roku aż do efektu wyleczenia. Minęło już trochę lat od tego momentu, a oko jest jak nowo narodzone. Pytam się, dlaczego w Niemczech nie przypisano mi tego gelu, który jest produktem niemieckim ? Czy brano moje oko za królika doświadczalnego ?

  zgłoś nadużycie
 • 13 stycznia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo konkretna, profesjonalna i sympatyczna. Jeden z tych lekarzy, o którym można spokojnie powiedzieć \"ludzki\" - ponieważ widać jej zaangażowanie w problem pacjenta. Sedecznie polecam:)))

  zgłoś nadużycie
 • 1 lutego 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Wysokiej klasy specjalistka,spokojna,rzeczowa,dokladna,precyzyjna,bardzo miła.Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 31 stycznia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Mam 68 lat i uczulona byłam na wszystko piękno tego świata: ludzi, przyrodę, otoczenie a tu nagle na jedno oko słabe widzenie. Diagnoza: zakrzep wewnętrzny żyły centralnej prawego oka, poza tym zaćma początkowa i początek jaskry oka prawego i lewego. Nagle zawalił mi się cały świat i powróciła nerwica która zawsze we mnie tkwiła (brak apetytu, bezsenność, bóle głowy). Z tymi dolegliwościami zwróciłam się do Przychodni Okulistycznej w Gorzowie Wielkopolskim przy szpitalu na ul. Dekerta. Z uwagi na brak urządzeń do niektórych badań wzroku skierowano mnie do przychodni Okulistycznej w Kostrzynie nad Odrą. Tu rozpoczęłam leczenie które trwa do dzisiaj. Spotkałam wspaniałych lekarzy, pielęgniarki, fachową pomoc. BEZINTERESOWNE zajęcie się mną przez Panią ordynator Danutę Kunt, która w mojej skromnej ocenie jest „aniołem” chodzącym po ziemi kostrzyńskiej. Posiada dużą wiedzę, umiejętność współpracowania z pacjentem. Każde jej słowo jest ważone w stosunku do diagnozy. W niej widzę lekarza który realizuje składaną przed laty przysięgę Hipokratesa, oddana sprawie całkowitemu wyleczeniu pacjenta. W oparciu o taką postać jaką jest ordynator Pani Danuta Kunt podważam opinię publiczną że ludzie są leczeni tylko po podaniu „koperty”. Bardzo jestem wdzięczna Pani ordynator że jestem jej pacjentką i tą drogą życzę jej dalszych wspaniałych rezultatów w leczeniu ludzi słabo-widzących.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami