lek.

Danuta Jurgielaniec

Dermatolog, Pediatra

Umów wizytę 95 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dermatolog, w zawodzie od 30 lat. Uczestniczy w szkoleniach dermatologicznych, od zawsze jej prywatną pasją była kosmetologia, od 7lat współpracuje z Gabinetem Kosmetologii "Geranium" w Koszalinie, ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Dermatolog, w zawodzie od 30 lat. Uczestniczy w szkoleniach dermatologicznych, od zawsze jej prywatną pasją była kosmetologia,
od 7lat współpracuje z Gabinetem Kosmetologii "Geranium" w Koszalinie, prowadzonym przez córkę Annę Jurgielaniec.

www.geranium.koszalin.pl
www.KosmetologOnline.pl

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • Pediatria

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Miła, sympatyczna, kompetentna - bardzo dobry lekarz , łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem , na pewno polecam wszystkim.

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona z wizyty. Diagnoza okazała się trafna, efekt przepisanych maści jest już widoczny. Podczas miłej rozmowy opowiedziałam o innym problemie i proszę sobie wyobrazić , że i na to Pani doktor znalazła właściwe rozwiązanie. Maści i inne medykamenty dermatologiczne nie należą do tanich , ale najważniejsze są efekty a efekty są wtedy kiedy te maści są prawidłowo dobrane. W moim przypadku kuracja przynosi efekty, więc ja poleciłabym wizytę u pani doktor.

 • dobry

  Z całą pewnością mogę polecić Panią doktor, szybko, sprawnie i konkretnie zajęła się dolegliwościami. Przepisana recepta nie była droga i pomaga.Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, bardzo rzeczowa i szybka diagnoza. Leki przepisane przez panią doktor zadziałały jak i również cena przystępna. Pozdrawiam Magda z rodziną

 • bardzo słaby

  Nigdy więcej. Nietrafiona diagnoza, bo i na jakiej podstawie? Wypisane antybiotyki bez zlecenia badań. Malo empatii i zaangażowania, pacjent ma wrażenie jakby Pani doktor pracowała za karę, z laska odpowiada na pytania. Nie polecam.

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona z wizyty,przepisana maść juź zadziałała.Bez czekania w kolejce do rejestracji i u lekarza.

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo rzetelnie podeszła do mojego problemu skórnego. Wyjaśniła działanie każdego leku, który mi przepisała. Odpowiedziała na wszystkie pytania z mojej strony.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona. Od dłuższego czasu miałam problem z krostkami na twarzy, jakby kaszka plus stan zapalny i bolące grudki. Byłam u wielu dermatologów i po pewnym czasie się zniechęciłam, bo wydawałam kosmiczne sumy na kosmetyki i maści. Dopiero w marcu weszłam na portal szukając dobrego dermatologa i umówiłam się właśnie do Pani doktor. Dostałam maść i kosmetyki, wydałam 180 zł na komplet. Używam już 1,5 miesiąca kosmetyki są bardzo wydajne, po kilku stosowaniach z maścią zauważyłam efekty. Skóra wyglądała lepiej. Po miesięcznym stosowaniu całkowicie zniknęły krosty i stany zapalne. Zero pryszczy. Cera wygląda zdrowo i jest nawilżona. To był strzał w 10. ;) Polecam wszystkim, bo warto. Może i Wam pomoże Pani doktor.

 • dobry

  Wizyta nie trwała zbyt długo, ale Pani doktor byla mila i rozmowna wbrew niektorym opinia, dobrala odpowiednie maści które się sprawdzily. Śmiało polecam zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

 • bardzo dobry

  Z całą pewnością mogę polecić Panią doktor, szybko, sprawnie i konkretnie zajęła się dolegliwościami. Przepisana recepta nie była droga. A umawianie się na wizytę on-line uważam za super pomysł, nie kwitnie się w kolejkach. Jesteśmy z córką mega zadowolone z wiedzy i doświadczenia Pani doktor.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę