Danuta Jurgielaniec

29

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Dermatolog, w zawodzie od 30 lat. Uczestniczy w szkoleniach dermatologicznych, od zawsze jej prywatną pasją była kosmetologia,
  od pięciu lat współpracuje z Gabinetem Kosmetologii "Geranium" w Koszalinie, prowadzonym przez córkę Annę.

  www.geranium.koszalin.pl
  www.kosmetologOnline.pl - sklep internetowy

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • Pediatria
 • 29 października 2014

  Ocena: neutralny

  Pani doktor początkowo niezbyt przyjemna. Do końca nie chciała wysłuchać co mam do powiedzenia. Wizyta trwała bardzo krótko, około 5 minut. Ostateczną opinię będę mogła wystawić po przeprowadzeniu leczenia.

  zgłoś nadużycie
 • 25 października 2014

  Ocena: neutralny

  Witam; pierwsze wrażenie słabe - brak jakiejś nici porozumienia na linii pacjent - lekarz; czułam się jakbym przeszkadzała, z drugiej strony nie wpadłam do gabinetu na kawę - wg mnie - zapoznanie się z problemem zbyt pobieżne - stan zapalny powiek - nie wiem czy da się to ocenić na odległość; ciągłe odbieranie telefonów podczas wizyty; ulotki firm kosmetycznych...fakt, dostałam maść i coś na alergię - po dwóch dniach widzę różnicę, więc jeśli stan się utrzyma i nie wróci później, uznam, że mimo wszystko było ok

  zgłoś nadużycie
 • 23 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Uważam, że mogę przyznać taką opinię. Pani doktor konkretna, udzieliła informacji na temat problemu, zaaplikowała leki - ich trafność ocenić będzie można dosyć późno, gdyż leczenie jest długotrwałe i uporczywe. Natomiast mile zostałam zaskoczona udzieleniem informacji na temat problemu który pani doktor sama zauważyła, poleciła leki i inną terapię. Uważam że to istotne gdyż nie zawsze lekarze zwracają na takie "detale" uwagę.

  zgłoś nadużycie
 • 22 października 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Pani doktor ewidentnie nastawiona na zysk, wizyta krótka, bez wywiadu z pacjentem, żadnej rozmowy o możliwych przyczynach choroby, leczenie najłatwiejszym sposobem - zastosowanie najsilniejszego leku na rynku (Izotek), który owszem może wyleczyć, ale za to robi spustoszenie w organizmie. A tak leczyć potrafi każdy. Kiedy odmówiłam tej formy leczenia, pani doktor zapisała antybiotyk (również bardzo powszechny), który oznajmiłam, że kiedyś stosowałam, ale po skończeniu kuracji wszystko wróciło. Odpowiedź pani doktor- "za którymś razem musi w końcu pomóc". Czyli podejście pani doktor to po trupach do celu, w końcu ta chemia musi pomóc. Najwyżej wątroba siądzie. Pani doktor mało rozmowna, oschła, chyba za dużo czasu spędziłam w tej gabinecie (prawie 20 min!), bo już inni pacjenci się dobijali. Zero otwarcia na inne formy leczenia, śmierdzi podpisanymi umowami z koncernami farmaceutycznymi. Nie polecam. Większość z niżej wypowiadających się daje dobrą ocenę, ale jak zauważyłam, nie znając jeszcze efektu leczenia, więc chyba są to zbyt pochopne oceny. Zachęcam do rozwagi, szybko i sprawnie nie oznacza profesjonalnie i kompetentnie. Osobiście nie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 2 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor szybko,sprawnie postawiła diagnoze,jaki będzie efekt cierpliwie muszę poczekać.Bardzo miła osoba.Oczywiście szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 21 września 2014

  Ocena: dobry

  wizyta o ustalonej godzinie, profesjonalna, sprawna; po pierwszej wizycie trudno ocenic czy zastosowane leczenie przyniesie oczekiwane efekty

  zgłoś nadużycie
 • 11 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Miła, kompetentna i szybka obsługa - polecam :) Synek zadowolony, oby nie było potrzeby więcej odwiedzać lekarza ale jeśli juz to u Tej pani.

  zgłoś nadużycie
 • 25 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo miła, doradziła mi dodatkowo w innej sprawie która nie była głównym problemem :) Chciała także przepisać mi leki z refundacją aby było taniej, okazało się to nie konieczne ale liczy się chęć pomocy pacjentowi :) polecam z ręka na sercu :) żeby wszyscy lekarze byli tak sympatyczni :)

  zgłoś nadużycie
 • 13 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Krótko i na temat. Problem rozwiązany - lek przepisany. Pani doktor miła i sympatyczna, moje dzieci ją polubiły. Gorąco polecam Panią doktor.

  zgłoś nadużycie
 • 17 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Konkretne i fachowe podejście do pacjenta.Pani doktor dokładnie wytłumaczyła co i kiedy stosować. Czekam na efekty.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja