lek.

Danuta Jurgielaniec

Dermatolog, Pediatra

Umów wizytę

Dermatolog, w zawodzie od 30 lat. Uczestniczy w szkoleniach dermatologicznych, od zawsze jej prywatną pasją była kosmetologia, od 7lat współpracuje z Gabinetem Kosmetologii "Geranium" w Koszalinie, ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Dermatolog, w zawodzie od 30 lat. Uczestniczy w szkoleniach dermatologicznych, od zawsze jej prywatną pasją była kosmetologia,
od 7lat współpracuje z Gabinetem Kosmetologii "Geranium" w Koszalinie, prowadzonym przez córkę Annę Jurgielaniec.

www.geranium.koszalin.pl
www.KosmetologOnline.pl

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • Pediatria

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Pani doktor nie słucha pacjenta, który usilnie próbuje wyjaśnić, co mu dolega. Pani doktor bagatelizuje to i mówi nie na temat. W końcu po naciskach, stwierdza, że możemy tę zmianę ,,przesmarować". Zapisuje bardzo silny lek, nic nie mówiąc o tym, że jest to steryd oraz nie wyjaśnia jak go stosować. Pacjent uzyskuje wiedzę na ten temat w Internecie. W konsekwencji pacjent rezygnuje ze sterydu a problem skórny udaje się pokonać za pomocą emolientów dostępnych bez recepty. Ponadto lekarz daje pacjentowi ulotki leków na trądzik, mimo, że pacjent nigdy trądziku nie miał oraz próbkę kosmetyku (promowanie produktu?). Na koniec wizyty pani doktor narzeka, że musi dać pacjentowi paragon. Podsumowując: 70 zł wyrzucone w błoto. Nie polecam.

 • bardzo słaby

  Tą wizytę wspominam bardzo niemiło. Nastawienie Pani doktor do pacjenta mogę podsumować słowami "szybko,szybciej,kasa, kasa" Poszłam do niej dzięki właśnie temu portalowi i już wiem że nigdy do niej nie wrócę i nie polecam jej nikomu. Poszłam z 2 problemami, w pierwszym przypadku miałam problem z paznokciem Pani doktor po obejrzeniu go ze swojego krzesła stwierdziła ze to stłuczenie(a była to grzybica) a druga sprawa to poprosiłam ja o skontrolowanie pieprzyków...usłyszałam westchnienie( no bo przecież jak ja mogę chcieć coś jeszcze od niej) i w sumie powiedziała od niechcenia, ze mogę jednego usunąć(okazało się że jest ich na prawdę 4). Jak dla mnie to kiepski specjalista. Odradzam!

 • bardzo dobry

  Maść przepisana na dłonie przez p. doktor spełniła moje oczekiwania. Wystarczyła jedna wizyta. Naprawdę polecam.

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo miła i sympatyczna a do tego dobra w swoim fachu. Przepisane leki od razu mi pomogły. Polecam w 100%.

 • bardzo dobry

  Lekarka bardzo konkretna. Jestem zadowolona z wizyty. Uzyskałam wszystkie informacje jakie są konieczne do dalszego leczenia.

 • bardzo dobry

  Bardzo jestem zadowolona z pierwszej wizyty u Pani dr.D.Jurgielaniec.Bardzo sympatyczna i konkretna lekarz.Od razu trafiła z diagnozą i co najważniejsze po tygodniu stosowania się do zaleceń,efekty na skórze mojego dziecka są znakomite(a męczyliśmy się już dobre kilka miesięcy i nic nie pomagało,aż do właśnie tej wizyty ).Za tydzień wizyta kontrolna,na którą dziecko wybiera się bez oporów i co równie ważne trochę tańsza od pierwszej.Zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest super fajna! Profesjonalna, sympatyczna. Przed przepisaniem leków przeprowadziła dokładny wywiad. Otrzymałam zestaw leków, doradzono mi odpowiednie kosmetyki. Na pewno wrócę!

 • bardzo słaby

  Zgadzam sie z opinia pani Oli w 100% u mnie było tak samo. Podczas wizyty pani "doktor" stwierdziła ze moja wysypka wyglada śmiesznie. ??? Moze to byc to albo to ona sama nie wie. Na pale przepisała maści. Po których moja skora wygladała jeszcze gorzej. Nie zleciła badań mykologicznych nie przeprowadziła wywiadu. ODRADZAM I TO BARDZO

 • bardzo dobry

  Polecam kazdemu tą Panią! 2 lata temu odratowała mi twarz bo przez inną p. dermatolog mogłabym mieć na twarzy niegojące się rany i blizny do końca życia... Mam u niej dług wdzięczności do końca życia, polecam! :)

 • bardzo słaby

  Masakra! Pani doktor zza biurka oceniła sytuację, nie przeprowadziła odpowiedniego wywiadu, nie wystawiła diagnozy tylko wyrwała kilka kartek z akwizytorskich ulotek leżących na biurku i kazała kupić za słowami "na pewno nie zaszkodzą". Stracony czas i wyrzucone pieniądze. Nie polecam!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę