Danuta Jurgielaniec

23

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Dermatolog, w zawodzie od 30 lat. Uczestniczy w szkoleniach dermatologicznych, od zawsze jej prywatną pasją była kosmetologia,
  od pięciu lat współpracuje z Gabinetem Kosmetologii "Geranium" w Koszalinie, prowadzonym przez córkę Annę.

  www.geranium.koszalin.pl
  www.kosmetologOnline.pl - sklep internetowy

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • Pediatria
 • 11 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Miła, kompetentna i szybka obsługa - polecam :) Synek zadowolony, oby nie było potrzeby więcej odwiedzać lekarza ale jeśli juz to u Tej pani.

  zgłoś nadużycie
 • 25 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo miła, doradziła mi dodatkowo w innej sprawie która nie była głównym problemem :) Chciała także przepisać mi leki z refundacją aby było taniej, okazało się to nie konieczne ale liczy się chęć pomocy pacjentowi :) polecam z ręka na sercu :) żeby wszyscy lekarze byli tak sympatyczni :)

  zgłoś nadużycie
 • 13 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Krótko i na temat. Problem rozwiązany - lek przepisany. Pani doktor miła i sympatyczna, moje dzieci ją polubiły. Gorąco polecam Panią doktor.

  zgłoś nadużycie
 • 17 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Konkretne i fachowe podejście do pacjenta.Pani doktor dokładnie wytłumaczyła co i kiedy stosować. Czekam na efekty.

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2014

  Ocena: Dobry

  Pani doktor szybko i sprawnie postawiała diagnozę i przepisała konieczne medykamenta. Jedyna uwagą jest szorstki i nieprzyjemny sposób odzywania się do pacjenta. Na pytanie odnośnie przyczyn choroby usłyszałem, ze powinienem poszukać w podręczniku, po czym łaskawie po chwili wymieniła podręcznikowe możliwe przyczyny.

  zgłoś nadużycie
 • 6 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Panią doktor. Byłam z 20 miesięcznym dzieckiem, bardzo dobre i spokojne podejście do dzieci, pełny profesjonalizm. Jeszcze raz polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 19 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam. Lekarz z powołania, empatyczny i rzetelny. Leczyłam się już u kilku innych, zachwalanych specjalistów.Po ich różnych diagnozach i kuracjach sterydami nie było żadnej poprawy a wręcz odwrotnie. Pani doktor zaleciła mi jedynie zmianę kosmetyków a poprawa nastąpiła już po kilku dniach.Sterydy okazały się zupełnie niepotrzebne.

  zgłoś nadużycie
 • 4 maja 2014

  Ocena: Słaby

  2 minuty wizyta , koszt 70 zł i recepta na coś , czego nie chcę leczyć a jedynie usunąć ...ale namiar na chirurga dobry !

  zgłoś nadużycie
 • 2 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm!!!Pani Doktor bardzo sympatyczna i konkretna. Bardzo cenne rady. Jestem w trakcie leczenia ale myslę że w końcu leczenie zakończone zostanie sukcesem. Polecam gorąco

  zgłoś nadużycie
 • 2 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Diagnoza szybka i trafna. Podejście do pacjenta jak najbardziej profesjonalne. Poza tym nie było problemu, by na jednej wizycie pani doktor przyjęła mnie i moją córkę. Bardzo sympatyczna w relacji pacjent - lekarz. Zdecydowanie polecam. Mam nadzieję, że leki przepisane przez panią doktor przyniosą oczekiwane efekty.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja