Umów wizytę 112 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wizyty tylko prywatne. Prywatny Gabinet Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej przyjmuje również dzieci od 1 dnia życia. Dermatolog, w zawodzie od 30 lat. Uczestniczy w sz... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Wizyty tylko prywatne.

Prywatny Gabinet Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej przyjmuje również dzieci od 1 dnia życia.

Dermatolog, w zawodzie od 30 lat. Uczestniczy w szkoleniach dermatologicznych, od zawsze jej prywatną pasją była kosmetologia,
od 7lat współpracuje z Gabinetem Kosmetologii "Geranium" w Koszalinie, prowadzonym przez córkę Annę Jurgielaniec.

www.geranium.koszalin.pl
www.KosmetologOnline.pl

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • Pediatria

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła sprawnie i konkretnie.Leczenie w toku. Jeśli okaże się pomyślne na pewno o tym napiszę.

 • bardzo dobry

  Bardzo przyjemna a zarazem konkretna Pani . Przepisała odpowiednie antybiotyki które działają i problem znika . Polecam każdemu tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz na pewno godny polecenia. Miła i łatwo nawiązująca kontakt z młodym pacjentem a do tego fachowa porada.

 • bardzo dobry

  Polecam, wszystko profesjonalnie i po ludzku :) Oby wiecej było ludzi z takim podejscie do pacjenta i wiedzą. Naprawde polecam.

 • bardzo dobry

  5 gwiazdek dla Pani doktor, która bardzo szybko zdiagnozowała moją dolegliwość i przepisała receptę, za którą nie zapłaciłem majątku (w porównaniu do poprzednich lekarzy, których odwiedziłem). Polecam wszystkim, którzy walczą z jakimś problem przez dłuższy okres: szybka diagnoza, recepta i po kłopocie :D Pozdrawiam

 • neutralny

  Raczej miła choć średnio zainteresowana moim problemem, trochę jak w państwowej przychodni.Nie spojrzała nawet na moją skórę,zasugerowała się poprzednim rozpoznaniem.Leki może bardziej trafione niż u innych.

 • bardzo dobry

  Bardzo rzetelny lekarz. Wizytę miałam umówioną w środę, a w sobotę po zastosowaniu leków już było widać efekty, dodam tylko, że maści kupiłam w przestępnej cenie, Pani doktor poświęciła mi czas na rzetelne wytłumaczenie moich dolegliwości i jak się z nią najlepiej zmagać. Polecam Panią Doktor

 • bardzo dobry

  Pani doktor dokładnie wytlumaczyła na czym polega mój problem i co trzeba z nim robić by w koncu go zlikwidować po kilkumiesiecznym leczeniu u innego dermatologa. Przepisala maści. Smaruję i czekam na wynik końcowy. Po kilku dniach widzę poprawę i to jest najważniejsze.

 • bardzo dobry

  Zostalam przyjeta przed umowionym czasem, nie musialam dlugo czekac, jak to zazwyczaj bywa. Pani doktor potwierdzila poprzednia diagnoze lekarza ogolnego, z tym, ze przepisala masc, ktora zaczela natychmiastowo dzialac. Dodatkowo polecila inne specyfiki. Polecam!

 • neutralny

  Z wizyty u pani doktor z 3 miesięcznym dzieckiem nie do końca byłam zadowolona...Polecony krem okazał się nieskuteczny. Pomógł dopiero ten przypisany na receptę, który okazał się "najlżejszym" ze sterydów, stosowany od 2 roku życia, o czym nie zostałam poinformowana. Stąd moja ocena neutralna.