Danuta Dąbrowska

Poproś o włączenie kalendarza
14

Adresy

 • Prywatny Gabinet Dermatologiczny

  Elbląg, ul.Legionów 8/C , czynny CODZIENNIE

  7300500 ... (zobacz więcej)

 • ALMED

  Malbork, Dworcowa 14

  5564742 ... (zobacz więcej)

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem lekarzem dermatologiem z 10 letnim stażem pracy.
  Moim nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Podczas wizyty staram się podejść kompleksowo do każdego problemu, wytłumaczyć przyczynę i leczenie schorzeń z jakim zgłaszają się pacjenci.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • 2 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Będąc dzisiaj pacjentem odniosłem wrażenie wysokiego profesjonalizmu ze strony Pani Doktor. Miła i profesionalna obsługa ! Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 31 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry dermatolog, dokładnie mnie obejrzała przez lupę, powiedziała na co choruję w prosty i zrozumiały sposób. Wiem dokładnie jak mam się smarować. Leczenie pomaga. Pani doktor jest bardzo miła i ma wielkie serce oraz świetne podejście do pacjenta. Serdecznie dziękuję. D.Z.

  zgłoś nadużycie
 • 23 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Pierwszy który trafnie postawił diagnozę i wprowadził właściwe leczenie. Poprzednia Pani doktor leczyła mnie blisko rok bez efektu. Bardzo Pani dziękuję. Już poleciłam Panią moim znajomym.:)

  zgłoś nadużycie
 • 29 października 2013

  Ocena: Dobry

  Jestem zadowolona. Zależało mi na dyskretnym powiększeniu ust i wygładzeniu zmarszczek wokół ust. Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła i wiedziałam co się dzieje. Była miła i profesjonalna. Polecam Dorota

  zgłoś nadużycie
 • 8 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Moje wrażenia z wizyty> mam problem pękajacych naczynek - Pani doktor przyjela mnie o czasie i punktualnie. - Otrzymalam odpowiedzi na wszystkie pytania - Szybki zabieg dobrym sprzętem Polecam, Ola K.

  zgłoś nadużycie
 • 26 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam,całościowa ocena bardzo dobra,miło,sympatycznie a zarazem bardzo profesjonalnie.Poddałam się niedawno zabiegowi depilacji laserowej i już po pierwszym zabiegu jestem nieprzewidzianie bardzo pozytywnie zaskoczona efektem-tak jak mnie zapewniano.Żałuję ,że wcześniej tego nie zrobiłam,bo efekty są super,biorąc pod uwagę krępującą lokalizację nadmiernego owłosienia to jakbym "rodziła się na nowo" Dziękuję

  zgłoś nadużycie
 • 18 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy dermatolog w Elblagu!! Polecam z czystym sumieniem.Jako jedyny lekarz postawila trafna diagnoze.Pani doktor jest cudowna osoba, zaangazowana w sprawy pacjenta. Dziekujemy!!!

  zgłoś nadużycie
 • 26 stycznia 2012

  Ocena: Neutralny

  polecam. Fachowa i szybka diagnoza, wreszcie dostałam leki, które mi pomagają. Poza tym pani dr jest sympatyczna.

  zgłoś nadużycie
 • 28 czerwca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłem kilka razy, sam i z dziećmi. Nie tylko fachowa ale i miła obsługa, rozpoznanie szybkie i prawidłowe. Bardzo i pomogła i dzieciom. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 18 lutego 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetna lekarz, polecam z czystym sumieniem ! Byłam z dzieckiem, diagnoza szybka i trafna, leczenie skuteczne! Potem leczyłam się sama. Jestem bardzo zadowolona! Pani doktor jest bardzo zaangażowana i ma wielkie serce, dziękujemy!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja