dr n. med.

Danuta Dąbrowska

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem dermatologiem z 10 letnim stażem pracy. Moim nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Podczas wizyty staram się podejść kompleksowo do każdego problemu, wytłu... więcej

Adresy

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem lekarzem dermatologiem z 10 letnim stażem pracy.
Moim nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Podczas wizyty staram się podejść kompleksowo do każdego problemu, wytłumaczyć przyczynę i leczenie schorzeń z jakim zgłaszają się pacjenci.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wg mnie, Pani Danuta to stuprocentowa profesjonalistka. Jej podejście do mojej osoby i choroby mógłbym porównać do do zachowania mamy względem dziecka- sympatyczna, potrafiąca wytłumaczyć wszystko w sposób jasny dla laika, a przy tym konkretna. Z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę u Pani Danuty. Z czystym sumieniem polecam tę Panią każdej osobie z chorobą skóry.

 • bardzo dobry

  Będąc dzisiaj pacjentem odniosłem wrażenie wysokiego profesjonalizmu ze strony Pani Doktor. Miła i profesionalna obsługa ! Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry dermatolog, dokładnie mnie obejrzała przez lupę, powiedziała na co choruję w prosty i zrozumiały sposób. Wiem dokładnie jak mam się smarować. Leczenie pomaga. Pani doktor jest bardzo miła i ma wielkie serce oraz świetne podejście do pacjenta. Serdecznie dziękuję. D.Z.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Pierwszy który trafnie postawił diagnozę i wprowadził właściwe leczenie. Poprzednia Pani doktor leczyła mnie blisko rok bez efektu. Bardzo Pani dziękuję. Już poleciłam Panią moim znajomym.:)

 • dobry

  Jestem zadowolona. Zależało mi na dyskretnym powiększeniu ust i wygładzeniu zmarszczek wokół ust. Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła i wiedziałam co się dzieje. Była miła i profesjonalna. Polecam Dorota

 • bardzo dobry

  Moje wrażenia z wizyty> mam problem pękajacych naczynek - Pani doktor przyjela mnie o czasie i punktualnie. - Otrzymalam odpowiedzi na wszystkie pytania - Szybki zabieg dobrym sprzętem Polecam, Ola K.

 • bardzo dobry

  Witam,całościowa ocena bardzo dobra,miło,sympatycznie a zarazem bardzo profesjonalnie.Poddałam się niedawno zabiegowi depilacji laserowej i już po pierwszym zabiegu jestem nieprzewidzianie bardzo pozytywnie zaskoczona efektem-tak jak mnie zapewniano.Żałuję ,że wcześniej tego nie zrobiłam,bo efekty są super,biorąc pod uwagę krępującą lokalizację nadmiernego owłosienia to jakbym "rodziła się na nowo" Dziękuję

 • bardzo dobry

  Najlepszy dermatolog w Elblagu!! Polecam z czystym sumieniem.Jako jedyny lekarz postawila trafna diagnoze.Pani doktor jest cudowna osoba, zaangazowana w sprawy pacjenta. Dziekujemy!!!

 • neutralny

  polecam. Fachowa i szybka diagnoza, wreszcie dostałam leki, które mi pomagają. Poza tym pani dr jest sympatyczna.

 • bardzo dobry

  Byłem kilka razy, sam i z dziećmi. Nie tylko fachowa ale i miła obsługa, rozpoznanie szybkie i prawidłowe. Bardzo i pomogła i dzieciom. Polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją