dr n. med.

Danuta Dąbrowska

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

19 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem dermatologiem z 10 letnim stażem pracy. Moim nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Podczas wizyty staram się podejść kompleksowo do każ... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem lekarzem dermatologiem z 10 letnim stażem pracy.
Moim nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Podczas wizyty staram się podejść kompleksowo do każdego problemu, wytłumaczyć przyczynę i leczenie schorzeń z jakim zgłaszają się pacjenci.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  U Doktor usuwałam laserowo znamiona. Przed zabiegiem zostałam poinformowana na czym polega zabieg, jak przebiega gojenie i jak postępowac z miejscem po zabiegu. Jestem baaardzo zadowolona z efektów, polecam wszystkim dr Dąbrowską. Po zabiegach nie mam już szpecących znamion a dzięki laserowi również blizn. Jest to dla mnie ważne, bo zabieg był na twarzy. Pani dr jest bardzo kompetentna a pozostały personel umie otoczyc opieka pacjenta. Dziękuję :)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor bardzo sympatyczna, cierpliwa, a co najważniejsze z ogromną wiedzą. W bardzo fachowy, przystępny i szczegółowy sposób wytłumaczyła istotę choroby i proces jej leczenia. Ja i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Pani Doktor i wdzięczni za tak profesjonalną obsługę. Polecam wszystkim!!!!! Klinika-profesjonalizm, życzliwość, wysoka kultura i wspaniała atmosfera

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pani Danuty z powikłaniami po grypie. Żaden z wcześniejszych lekarzy nie mógł mnie zdiagnozować. Pani Danuta od razu trafiła z diagnozą (rumień guzowaty) i po zastosowanym leczeniu dzisiaj dalej mogę cieszyć się zdrowiem. Ponadto jest wspaniałym człowiekiem - taktowna, delikatna, szalenie miła. Wspaniale traktuje pacjentów. Wszystkim życzę aby spotykali takich lekarzy.

 • bardzo dobry

  Doktor Dąbrowska leczyła moje nastoletnie dziecko z powodu łupieżu. Syn otrzymał fachową poradę w jaki sposób stosować szampony, które pomogły. Dodatkowo Pani Doktor przeprowadziła ze mną i synem obszerny wywiad na temat zdrowia dziecka, zauważyła AZS, na które syn cierpi od urodzenia i podała zalecenie na temat diety. Gorąco Polecam! Doktor jest osobą ciepłą, miłą, nie istnieje granica, bariera, miedzy pacjentem a lekarzem.

 • bardzo dobry

  Wg mnie, Pani Danuta to stuprocentowa profesjonalistka. Jej podejście do mojej osoby i choroby mógłbym porównać do do zachowania mamy względem dziecka- sympatyczna, potrafiąca wytłumaczyć wszystko w sposób jasny dla laika, a przy tym konkretna. Z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę u Pani Danuty. Z czystym sumieniem polecam tę Panią każdej osobie z chorobą skóry.

 • bardzo dobry

  Będąc dzisiaj pacjentem odniosłem wrażenie wysokiego profesjonalizmu ze strony Pani Doktor. Miła i profesionalna obsługa ! Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry dermatolog, dokładnie mnie obejrzała przez lupę, powiedziała na co choruję w prosty i zrozumiały sposób. Wiem dokładnie jak mam się smarować. Leczenie pomaga. Pani doktor jest bardzo miła i ma wielkie serce oraz świetne podejście do pacjenta. Serdecznie dziękuję. D.Z.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Pierwszy który trafnie postawił diagnozę i wprowadził właściwe leczenie. Poprzednia Pani doktor leczyła mnie blisko rok bez efektu. Bardzo Pani dziękuję. Już poleciłam Panią moim znajomym.:)

 • dobry

  Jestem zadowolona. Zależało mi na dyskretnym powiększeniu ust i wygładzeniu zmarszczek wokół ust. Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła i wiedziałam co się dzieje. Była miła i profesjonalna. Polecam Dorota

 • bardzo dobry

  Moje wrażenia z wizyty> mam problem pękajacych naczynek - Pani doktor przyjela mnie o czasie i punktualnie. - Otrzymalam odpowiedzi na wszystkie pytania - Szybki zabieg dobrym sprzętem Polecam, Ola K.