dr n. med.

Daniela Kurczabińska-Luboń

Specjalista medycyny naturalnej, Alergolog, Lekarz medycyny estetycznej

Poproś o kalendarz wizyt

Medycyna zdrowia pozwala szukać przyczyn choroby, a nie tylko łagodzić objawy i dolegliwości. Nasz organizm wysyła nam wiele sygnałów ostrzegawczych,a my często lekceważymy je lub hamujemy, stosując... więcej

Adresy

Usługi

Konsultacja lekarska 100 - 150 zł
Profilaktyczne Bilanse Biologiczne

Informacje o lekarzu

O mnie

Medycyna zdrowia pozwala szukać przyczyn choroby, a nie tylko łagodzić objawy i dolegliwości.
Nasz organizm wysyła nam wiele sygnałów ostrzegawczych,a my często lekceważymy je lub hamujemy, stosując mnóstwo leków.

Jestem specjalistą medycyny zapobiegawczej i przeciwstarzeniowej oraz mikroodżywiania, wiedzę z tego zakresu zdobywałam na licznych szkoleniach zagranicznych.
Prowadzę ośrodek, w którym zajmujemy się tzw. medycyną zdrowia, holistycznie podchodząc do problemów pacjentów. W leczeniu wykorzystujemy przede wszystkim terapie żywieniowe, mikroodżywianie i terapeutyczne probiotyki. Proponujemy terapie wykorzystujące najnowsze osiągnięcia biologii stosowanej, dietetyki i mikroodżywiania, medycyny przeciwstarzeniowej, fizjoterapii funkcjonalnej i psychologii pozytywnej.

Choroby

 • alergie i nietolerancje pokarmowe
 • problemy jelitowe
 • zaburzenia odporności
 • przewlekłe zmęczenie
 • niepłodność
 • kandydoza przewodu pokarmowego
 • zaburzenia koncentracji i ADHD
więcej

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobra i zarazem miła Pani Doktor,specjalista w swoim fachu którą polecam wszystkim mającym problemy z nietolerancją pokarmową czy alergią.Lekarka doświadczona z dużą wiedzą w swojej dziedzinie. Od 2 lat zmagam się z problemem alergii i do tej pory żaden lekarz ( było ich 4 może 5 ) nie był w stanie mi pomóc. Natomiast po około 3 miesięcznym leczeniu poprawa mojego stanu zdrowia jest tak wyraźna, że wydaje mi się że wkroczyłam w inny świat.Pani Doktor jest dociekliwa w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych swojego pacjenta, gdyż stykając się z moimi problemami zdrowotnymi, jako jedyna nie zbyła mnie lakonicznymi odpowiedziami i uwagami lecz starała się zawsze zgłębić problem by go rozwiązać.Jedno jest pewne - warto do niej iść, jest świetnym specjalistą, zawsze miła i uśmiechnięta podchodząca zawsze z sercem i troską do pacjenta. Dorota.

 • bardzo dobry

  W ubiegłym roku córka poszła do przedszkola. W październiku pierwszy raz zachorowała na zapalenie płuc, powikłaniem było zapalenie ucha środkowego. W grudniu doszło do kolejnego zapalenia płuc, ucha i "wylądowaliśmy w szpitalu", gdzie córka zaraziła się rotawirusem, co doprowadziło do skrajnego odwodnienia. Do czerwca, gdy trafiłam z dzieckiem do Pani Doktor, córka przechodziła jeszcze dwa razy zapalenie płuc oraz inne choroby typu angina. Byłam załamana, a kolejne szczegółowe badania, takie jak prześwietlenie płuc, spirometria i inne badania wykonane w sanatorium nie doprowadziły do ustalenia przyczyny. Pani dr Kurczabińska-Luboń zleciła szczegółowe badania krwi oraz kału i na ich podstawie zaproponowała leczenie - mikroodżywianie / probiotyki. W tej chwili jest JEDYNYM dzieckiem w przedszkolu, które z powodu choroby opuściło tylko jeden dzień! Jeżeli coś "łapie", to na następny dzień jest praktycznie zdrowa. Obecnie ja borykam się z problemami zdrowotnymi i jutro jadę na wizytę. Mocno wierzę, że Pani Doktor mi pomoże, chociaż już bardzo wiele zrobiła, bo jak wiadomo "dzieci zdrowe, to i matka zdrowa". Bardzo polecam!Ewa