dr n. med.

Dalia Chrzanowska

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę 94 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Lubli... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Modelowanie sylwetki
Medycyna estetyczna
Usuwanie przebarwień
Zwykła wizyta
Mezoterapia
Usuwanie zmian naczyniowych
Lipoliza

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Lublinie, które zakończyłam obroną pracy doktorskiej z dziedziny dermatologii oraz zdrowia publicznego i otrzymaniem stopnia doktora nauk medycznych.

W latach 2003-2009 pracowałam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie, gdzie uzyskałam tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa.

Od 2009 do 2011 roku byłam adiunktem w Katedrze Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej.

Obecnie pracuję w SP ZOZ nr 2 w Rzeszowie oraz prowadzę własną praktykę lekarską.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo kompetentna, szybka diagnoza, udziela rzeczowych porad. Na razie czekam na efekty. Polecam wizyty, w miłej atmosferze.MHEBDZINSKA

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor, Miła kompetentna. Wszystko wyjaśnia na spokojnie. Przyjemnie się do niej przychodzi.

 • bardzo dobry

  Świetna Pani Doktor! Cała moja rodzina korzysta z usług Pani dr Chrzanowskiej- pomogła zarówno mojej maleńkiej wnuczce, córce jak i mi w różnych schorzeniach dermatologicznych. Zawsze otrzymuję bardzo konkretną poradę, a Pani Doktor jest uśmiechnięta i z chęcią odpowiada na wszystkie nasze wątpliwości. Kilkukrotnie skorzystałam także u usług Pani Doktor z zakresu medycyny estetycznej i uważam, że jest najlepszym profesjonalistą w regionie!

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty. Otrzymałem wyczerpujące informacje i odpowiedzi na moje pytania. Pani Doktor jest miłą i kontaktową osobą.

 • bardzo dobry

  Wizyta krótka ale bardzo rzeczowa i to sobie cenię. Od razu postawiona diagnoza i zalecenie konkretnych lekarstw. Dopiero minęło 5 dni od wizyty ale zaczynam dostrzegać małe postępy tak więc na pewno będę stałą pacjentką i serdecznie polecam.

 • słaby

  niestety pani doktor brak pokory i szczerości w informowaniu pacjentek do kosztownych zabiegów- jeśli zapewnia się ze zabieg warty 1200 zł. przyniesie efekty na długo - to nie zmienia sie zdania po 3 miesiącach ze ten czas już minął wypełniacze u pani dr wyjątkowo mało przynoszą efektu , należało by pacjentów powiedzieć prawdę - efektu nie będzie - gdyż pieniądze dla lekarza powinny być na drugim miejscu a nie priorytetem personalnego bycia lekarskiego nie polecam

 • bardzo dobry

  Witam pani dr.Dalia bardzo sympatyczna i kompetentna a przy tym bardzo miła i zna sie na swoim fachu Pozdrawiam panią doktor

 • dobry

  Moja pierwsza wizyta i postawiona diagnoza AZS . Pani doktor miła , na efekty leczenia muszę poczekać bo jest długotrwałe. Polecam .

 • bardzo dobry

  Miesiąc temu moja opinia była neutralna teraz jak najbardziej stwierdzam że Pani Doktor zasługuje na BARDZO DOBRĄ leki jak najbardziej trafione a po nie całych dwóch miesiącach stosowania trądzik prawie cały ustąpił .

 • bardzo dobry

  Wizyta trwa około 10 minut, jednak bardzo rzeczowa, Pani Dalia wszystko bardzo jasno tłumaczy, do tego jest bardzo miła i sympatyczna, budzi zaufanie, widać, że zna się na tym co robi. Zdecydowanie polecam! (Ci, którzy są zawiedzeni tym, że wizyta trwa 10min a nie 40 niech zauważą, że u tych gdzie wizyta trwa bardzo długo, zazwyczaj połowa czasu to pisanie czegoś w komputerze lub na kartce.. tutaj Pani Dalia poświęca całe te 10 min na przebadanie i wytłumaczenie na czym polega problem)

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę