dr n. med.

Dalia Chrzanowska

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Lubli... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Modelowanie sylwetki
Medycyna estetyczna
Usuwanie przebarwień
Zwykła wizyta
Mezoterapia
Usuwanie zmian naczyniowych
Lipoliza

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Lublinie, które zakończyłam obroną pracy doktorskiej z dziedziny dermatologii oraz zdrowia publicznego i otrzymaniem stopnia doktora nauk medycznych.

W latach 2003-2009 pracowałam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie, gdzie uzyskałam tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa.

Od 2009 do 2011 roku byłam adiunktem w Katedrze Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej.

Obecnie pracuję w Centrum Medycznym MEDYK w Rzeszowie, w SP ZOZ nr 2 w Rzeszowie oraz prowadzę własną praktykę lekarską.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo kompetentna, szybka diagnoza, udziela rzeczowych porad. Na razie czekam na efekty. Polecam wizyty, w miłej atmosferze.MHEBDZINSKA

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor, Miła kompetentna. Wszystko wyjaśnia na spokojnie. Przyjemnie się do niej przychodzi.

 • dobry

  Wstępnie polecam. Pani doktor bardzo uprzejma. Wizyta bardzo szybka, ale konkretna. Lek zapisany przez Panią doktor na kilka tygodni, więc na wystawienie bardzo dobrej oceny wstrzymam się do końca kuracji. Cena za wizytę myślę, że niewygórowana.

 • neutralny

  Piękny gabinet. Nowoczesny. W dobrym guście. Stwarza taką a nie inną atmosferę. Jeśli jednak uważasz, że nie szkoda Ci 80 zł na 10 min konsultacji, która i tak nie da pożądanego efektu (zdaję sobie sprawę, że dolegliwości dermatologiczne są ciężkie do wyleczenia, jednak korzystając z porad innego specjalisty udało się zażegnać mój problem - warto też zaznaczyć, że choć Pani Doktor przepisała mi dużo tańszą maść niż ta, która mi pomogła, w efekcie leczenie w innym miejscu okazało się bardziej opłacalne), śmiało umów się przez internet. Bardzo wygodnie. Plus dla biznesu.

 • bardzo słaby

  Konsultacja dermatologiczna 10 minut i obejrzenie kilku pieprzy za 80 zł bez zabiegu to mocno przewartościowana usługa

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo profesjonalna i kompetentna, serdecznie polecam oraz jest bardzo miła i przyjazna. Serdecznie polecam

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo rzeczową i kompetentną osobą. Ponadto jest bardzo miła i przyjemna. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor pierwszym razem bardzo mi pomogła, drugim razem maść nie do końca trafiona, ale mimo wszystko jest nadzieja na wyleczenie trądziku, u innych dermatologów nie było nawet małej poprawy.

 • bardzo słaby

  Niestety, ale nie polecam. Byliśmy na wizycie prywatnej z małym dzieckiem z niegojącą się ranką. Pani zrobiła zdawkowy wywiad dotyczący stanu zdrowia dziecka, wstała zza biurka tylko po to aby rzucić okiem na ową ranę i bez potrzeby obejrzenia dziecka (innych ewentualnych zmian na skórze) wypisała receptę na maść z antybiotykiem. Dodam że skład poprzednio stosowanej maści Pani doktor nauk medycznych sprawdzała w telefonie podczas wizyty. Dodatkowo, już w gabinecie zorientowaliśmy się że mieliśmy już do czynienia z Panią doktor kilka lat temu, kiedy to zdiagnozowała u naszej córki AZS-oczywiście konsultacja z innym lekarzem to wykluczyła.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Dalia Chrzanowska ( 27 stycznia 2015)

  Zamieszczona przez Panią opinia o mnie nie jest w żaden sposób uzasadniona merytorycznie. Nie napisała Pani czy zastosowała zlecone leczenie i czy ono było skuteczne. Krzywdzące i naruszające moje dobro osobiste jest podważanie moich kompetencji, sugerując brak wiedzy poprzez pisanie z przekąsem, że sprawdzałam w telefonie skład leku. Jest to zrozumiałe, że sprawdzam lek ( kompendium leków w smartfonie ), który przepisał inny lekarz, a którego nie znam , aby z pełną odpowiedzialnością zaordynować leczenie. Jeśli chodzi o wcześniej postawioną diagnozę to obraz kliniczny AZS często się zmienia w ciągu życia u danej osoby, lub może całkowicie ustąpić na rzecz innej manifestacji alergii. Trudno mi się ustosunkować do zaistniałej sytuacji, gdyż nie otrzymałam informacji zwrotnej na temat stanu zdrowia pacjenta oraz jego reakcji na leczenie. Przykre jest to, że nie potrafi Pani rozwiać swoich wątpliwości na drodze rzeczowej rozmowy pisząc jedynie negatywną opinię, godzącą w moje dobre imię.

 • bardzo dobry

  Dzięki doktor Chrzanowskiej w końcu udało mi się wyleczyć trądzik, z którym męczyłam się od kilku miesięcy. Bardzo miła i konkretna lekarka.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę