Dalia Chrzanowska

23

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Lublinie, które zakończyłam obroną pracy doktorskiej z dziedziny dermatologii oraz zdrowia publicznego i otrzymaniem stopnia doktora nauk medycznych.

  W latach 2003-2009 pracowałam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie, gdzie uzyskałam tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa.

  Od 2009 do 2011 roku byłam adiunktem w Katedrze Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej.

  Obecnie pracuję w Centrum Medycznym MEDYK w Rzeszowie, w SP ZOZ nr 2 w Rzeszowie oraz prowadzę własną praktykę lekarską.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • 10 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor, Miła kompetentna. Wszystko wyjaśnia na spokojnie. Przyjemnie się do niej przychodzi.

  zgłoś nadużycie
 • 17 sierpnia 2014

  Ocena: Neutralny

  Pani doktor poświęciła mi 5 minut, zdawkowo odpowiadała na moje pytania. A co do efektu leczenia-na razie nie ma żadnych. Czekam. Chyba już do jej gabinetu nie wrócę.

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Moja pierwsza wizyta u dermatologa od ładnych kilku lat - trwała 3 minuty i tylko dlatego, że byłam dociekliwa. Przyszłam zapytać o znamiona (na jedno przy szyi zwracali mi nawet uwagę lekarze różnych innych specjalizacji), Pani jedno znamię na plecach zobaczyła pod jakąś lupką, a tym na szyi w ogóle się nie przejęła ani nawet bliżej na nie nie zerknęła, stwierdzając że to zwykły pieprzyk i można usunąć jedynie ze względów estetycznych. Pytałam też o brzydkie zaczerwienienia na ramionach - mimo drążenia tematu, dowiedziałam się tylko że to ZAPEWNE na tle alergicznym i mogę co najwyżej unikać słońca. Taka wizyta (prywatna!) to jakaś kpina według mnie. Nie polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 8 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  To moja druga wizyta u p. Doktor. Jestem zadowolona za fantastyczne podejście do pacjenta. Atmosfera bardzo spokojna....i miła:)

  zgłoś nadużycie
 • 13 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  wizyta na wysokim poziomie. Pani Doktor odpowiedziała konkretnie na wszystkie moje pytania, za jej radą zmieniłem parę kosmetyków i pierwsze pozytywne efekty zauważalne już po 3 dniach.

  zgłoś nadużycie
 • 18 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor . Bardzo miła i kompetentna. Leczenie dopiero zaczęłam to nie wiem jaki będzie skutek , ale zaangażowanie Panie doktor jest wprost niespotykane. Bardzo polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 15 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo miła i sympatyczna czy efektowna to się okaże po jakimś czasie. Mogę jak najbardziej polecić.

  zgłoś nadużycie
 • 2 marca 2014

  Ocena: Dobry

  Po pierwszej wizycie mam bardzo pozytywne odczucia. Leczenie dopiero się zaczęło, więc nie mogę jeszcze wystawić oceny bardzo dobrej.

  zgłoś nadużycie
 • 11 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  J. M. Polecam wizytę u Pani doktor. Przyjemna atmosfera, wyjaśnione wszystkie wątpliwości, człowiek czuje się naprawdę zrozumiany.

  zgłoś nadużycie
 • 13 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor Chrzanowskiej. Mam problemy z cera, leczę się już od 5 lat, byłam u kilkunastu dermatologów, ale żaden mi nie umiał pomoc. Wydalam mnóstwo pieniędzy na leki a wyników nie było. Jedna wizyta u Pani doktor zmieniła moje życie. Minęło tylko 4 dni po wizycie a już widzę ze leczenie działa. Pani doktor ma profesjonalne podejście do swojej pracy. POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?