dr n. med.

Dalia Chrzanowska

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę 67 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Lubli... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Modelowanie sylwetki
Medycyna estetyczna
Usuwanie przebarwień
Zwykła wizyta
Mezoterapia
Usuwanie zmian naczyniowych
Lipoliza

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Lublinie, które zakończyłam obroną pracy doktorskiej z dziedziny dermatologii oraz zdrowia publicznego i otrzymaniem stopnia doktora nauk medycznych.

W latach 2003-2009 pracowałam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie, gdzie uzyskałam tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa.

Od 2009 do 2011 roku byłam adiunktem w Katedrze Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej.

Obecnie pracuję w SP ZOZ nr 2 w Rzeszowie oraz prowadzę własną praktykę lekarską.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo kompetentna, szybka diagnoza, udziela rzeczowych porad. Na razie czekam na efekty. Polecam wizyty, w miłej atmosferze.MHEBDZINSKA

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor, Miła kompetentna. Wszystko wyjaśnia na spokojnie. Przyjemnie się do niej przychodzi.

 • bardzo dobry

  Miesiąc temu moja opinia była neutralna teraz jak najbardziej stwierdzam że Pani Doktor zasługuje na BARDZO DOBRĄ leki jak najbardziej trafione a po nie całych dwóch miesiącach stosowania trądzik prawie cały ustąpił .

 • bardzo dobry

  Wizyta trwa około 10 minut, jednak bardzo rzeczowa, Pani Dalia wszystko bardzo jasno tłumaczy, do tego jest bardzo miła i sympatyczna, budzi zaufanie, widać, że zna się na tym co robi. Zdecydowanie polecam! (Ci, którzy są zawiedzeni tym, że wizyta trwa 10min a nie 40 niech zauważą, że u tych gdzie wizyta trwa bardzo długo, zazwyczaj połowa czasu to pisanie czegoś w komputerze lub na kartce.. tutaj Pani Dalia poświęca całe te 10 min na przebadanie i wytłumaczenie na czym polega problem)

 • bardzo słaby

  Witam, Niezrazona opiniami innych uzytkownikow postanowilam odwiedzic Pania doktor i niestety musze potwierdzic opinie innych pacjentow - wizyta trwa od 2 do 4 minut, opieszalosc i brak wyjasnienia problemu. Mam nadzieje ze otrzymane opinie nie zostana potraktowane jak atak na lekarza a rzeczowy komentarz do wyciagniecia wnioskow. Kolejna podobna opinia wskazuje na jej wiarygodnosc. Pozdrawiam

 • dobry

  Pani Doktor bardzo miła i sympatyczna. Byłam u niej z dzieckiem, które nie było najspokojniejsze a ona w sposób bardzo spokojny i konkretny wytłumaczyła mi co należy zrobić. na razie wystawiam dobry, ponieważ jeszcze nie wiem jakie będą efekty. Chętnie udam się do pani dr raz jeszcze.

 • bardzo dobry

  Witam Myślę że mogę Panią doktor polecić wielu osobą. Wizyta choć krótka to myślę że treściwa i rzeczowa. Wydaje mi się że najważniejszą sprawą jest dokładne opisanie własnego problemu. Po pierwszej wizycie byłem nieco zaskoczony, że Pani rzuciła tylko okiem na moją skórę i zabrała się od razu do wypisywania recepty, ale myślę zobaczymy. Maść którą dostałem drażniła nieco moją skórę twarzy, ale Pani mnie o tym poinformowała. Po jakimś czasie było już lepiej. Po drugiej wizycie dostałem dodatkowo jeszcze jedną maść i jak do tej pory jest tylko coraz lepiej. Miałem problem z nawracającym trądzikiem od kilku lat, a teraz myślę że wreszcie jest ok. Polecam

 • dobry

  Wstępnie polecam. Pani doktor bardzo uprzejma. Wizyta bardzo szybka, ale konkretna. Lek zapisany przez Panią doktor na kilka tygodni, więc na wystawienie bardzo dobrej oceny wstrzymam się do końca kuracji. Cena za wizytę myślę, że niewygórowana.

 • neutralny

  Piękny gabinet. Nowoczesny. W dobrym guście. Stwarza taką a nie inną atmosferę. Jeśli jednak uważasz, że nie szkoda Ci 80 zł na 10 min konsultacji, która i tak nie da pożądanego efektu (zdaję sobie sprawę, że dolegliwości dermatologiczne są ciężkie do wyleczenia, jednak korzystając z porad innego specjalisty udało się zażegnać mój problem - warto też zaznaczyć, że choć Pani Doktor przepisała mi dużo tańszą maść niż ta, która mi pomogła, w efekcie leczenie w innym miejscu okazało się bardziej opłacalne), śmiało umów się przez internet. Bardzo wygodnie. Plus dla biznesu.

 • bardzo słaby

  Konsultacja dermatologiczna 10 minut i obejrzenie kilku pieprzy za 80 zł bez zabiegu to mocno przewartościowana usługa

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę