Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Lubli... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Modelowanie sylwetki
Medycyna estetyczna
Usuwanie przebarwień
Zwykła wizyta
Mezoterapia
Usuwanie zmian naczyniowych
Lipoliza

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Lublinie, które zakończyłam obroną pracy doktorskiej z dziedziny dermatologii oraz zdrowia publicznego i otrzymaniem stopnia doktora nauk medycznych.

W latach 2003-2009 pracowałam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie, gdzie uzyskałam tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa.

Od 2009 do 2011 roku byłam adiunktem w Katedrze Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej.

Obecnie pracuję w Centrum Medycznym MEDYK w Rzeszowie, w SP ZOZ nr 2 w Rzeszowie oraz prowadzę własną praktykę lekarską.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo kompetentna, szybka diagnoza, udziela rzeczowych porad. Na razie czekam na efekty. Polecam wizyty, w miłej atmosferze.MHEBDZINSKA

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor, Miła kompetentna. Wszystko wyjaśnia na spokojnie. Przyjemnie się do niej przychodzi.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo rzeczową i kompetentną osobą. Ponadto jest bardzo miła i przyjemna. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor pierwszym razem bardzo mi pomogła, drugim razem maść nie do końca trafiona, ale mimo wszystko jest nadzieja na wyleczenie trądziku, u innych dermatologów nie było nawet małej poprawy.

 • bardzo słaby

  Niestety, ale nie polecam. Byliśmy na wizycie prywatnej z małym dzieckiem z niegojącą się ranką. Pani zrobiła zdawkowy wywiad dotyczący stanu zdrowia dziecka, wstała zza biurka tylko po to aby rzucić okiem na ową ranę i bez potrzeby obejrzenia dziecka (innych ewentualnych zmian na skórze) wypisała receptę na maść z antybiotykiem. Dodam że skład poprzednio stosowanej maści Pani doktor nauk medycznych sprawdzała w telefonie podczas wizyty. Dodatkowo, już w gabinecie zorientowaliśmy się że mieliśmy już do czynienia z Panią doktor kilka lat temu, kiedy to zdiagnozowała u naszej córki AZS-oczywiście konsultacja z innym lekarzem to wykluczyła.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Dalia Chrzanowska ( 27 stycznia 2015)

  Zamieszczona przez Panią opinia o mnie nie jest w żaden sposób uzasadniona merytorycznie. Nie napisała Pani czy zastosowała zlecone leczenie i czy ono było skuteczne. Krzywdzące i naruszające moje dobro osobiste jest podważanie moich kompetencji, sugerując brak wiedzy poprzez pisanie z przekąsem, że sprawdzałam w telefonie skład leku. Jest to zrozumiałe, że sprawdzam lek ( kompendium leków w smartfonie ), który przepisał inny lekarz, a którego nie znam , aby z pełną odpowiedzialnością zaordynować leczenie. Jeśli chodzi o wcześniej postawioną diagnozę to obraz kliniczny AZS często się zmienia w ciągu życia u danej osoby, lub może całkowicie ustąpić na rzecz innej manifestacji alergii. Trudno mi się ustosunkować do zaistniałej sytuacji, gdyż nie otrzymałam informacji zwrotnej na temat stanu zdrowia pacjenta oraz jego reakcji na leczenie. Przykre jest to, że nie potrafi Pani rozwiać swoich wątpliwości na drodze rzeczowej rozmowy pisząc jedynie negatywną opinię, godzącą w moje dobre imię.

 • bardzo dobry

  Dzięki doktor Chrzanowskiej w końcu udało mi się wyleczyć trądzik, z którym męczyłam się od kilku miesięcy. Bardzo miła i konkretna lekarka.

 • bardzo dobry

  Konkretny i rzeczowy lekarz jestem zadowolony z przyjemnością polecam tego lekarza a raczej panią lekarz.

 • bardzo dobry

  Bardzo mila, przyjemna Pani. Zainteresowana sprawą. Polecam

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona po wizycie. Pani Doktor bardzo miła i pogodna, a jednocześnie rzeczowa i dokładna. Najważniejsze oczywiście jest to, że leczenie przyniosło szybkie efekty. Polecam.

 • dobry

  Pierwsze wrażenie pozytywne. Zobaczymy, czy leczenie przyniesie efekty. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę