lek.

Czesław Karaś

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

  • Gabinet Lekarski

    Nad Kanią 172
    63-800, Gostyń, wielkopolskie

    Dane kontaktowe

    105
    odwiedzin profilu przez ostatnie 30 dni

    2
    próśb o kalendarz online przez ostatnie 30 dni

    To Twój profil?
    Włącz kalendarz wizyt

    Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez internet

    Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
  • dobry

    bardzo dobry lekarz prowadzi mi ciąże i jestem bardzo zadowolona


    Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  • bardzo dobry

    Bardzo dobry lekarz.Prowadził moje trzy ciąże. Drugą ciążę straciłam. Rozmawiał ze mną o martwej ciąży (10TC) w ten sposób, że pozbierałam się (jesli mozna tak ująć) w miarę sprawnie. Rodziłam przy nim drugie dziecko. Poprosiłam o znieczulenie.Dostałam ;))) Nie było problemu. POdczas wizyt kontrolnych wyczerpująco odpowiada na nurtujące pacjentkę pytania. Język, którym się posługuje jest rzeczywiście zabawny ale najważniejsze jest to ze jest dobrym specjalistą. Polecam.

  • bardzo dobry

    jestem z niego bardzo zadowolona czasem ma nie wychamowane teksy ale jako lekarz jest genialny

  • dobry

    Odbierał mój drugi poród- cc. Doskonała opieka, wiedza. I pomimo specyficznego podejcia do pacjentek ufam mu i wierzę w jego diagozy. Moja mama zna go od 30 lat i z całą pewnością podziela moja opinię


    Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  • neutralny

    Kiedyś powiedziałabym, że to bardzo dobry lekarz, ale na własnym przykładzie wiem, że ma też swoje wady. Według mnie poza wszystkimi zaletami w sytuacji, kiedy już nie wie co ma robić zamiast próbować konsultować w bardziej specjalistycznej jednostce po prostu czeka na rozwój wypadków. Teraz wiem, że pacjentka czasami sama musi wymusić pewne działania a nie bezgranicznie ufać, że robi się dla niej wszystko co możliwe. Dlatego Drogie Panie jeśli dzieje się coś złego to szukajcie informacji gdzie się da i nie zdajcie się tylko na wiedzę i umiejętności tego jednego lekarza.

  • bardzo dobry

    swietny specjalista,godny polecenia

  • bardzo dobry

    Moja mama jest jego pacjentką od ponad 20 lat, ja trafiłam do niego w zeszłym roku w akcie desperacji - problemów z cerą. Wiele pacjentek za nim nie przepada za jego specyficzny styl bycia, szczerość i nieowijanie w bawełnę. Jest zatwardziałym przeciwnikiem kosmetyków aptecznych i specyfików drogeryjnych do leczenia cery. Jako jedyny lekarz potrafił powiedzieć mi wprost, że nie widzi sensu w szprycowaniu mnie tabletkami hormonalnymi, tylko nakazał zrobienie wymazu ze zmian skórnych, żeby potwierdzić jego przypuszczenia o zakażeniu gronkowcem. I miał rację. Cieszę się, że nie dałam się omamić dermatologom, którzy nie zadają sobie najmniejszego trudu, żeby wysłać pacjentów na zrobienie prostego wymazu za 50 zł, tylko od razu faszerują ludzi antybiotykami albo sterydami, wyniszczając organizm. Śmieszne i tragiczne zarazem, że ginekolog ma większe pojęcie o trądziku niż dermatolodzy. Ginekologiem też jest bardzo dobrym. Polecam.

  • neutralny

    wspaniały lekarz bardzo madry

  • dobry

    bardzo dobry poloznik ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  • bardzo dobry

    wspamiały i opiekuńczy.. bardzo mądry i inteigentny lekarz polecam......najlepszy w gostyniu i okoicach

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją