Czesław Karaś, ginekolog Gostyń
Ginekolog lek.

Czesław Karaś

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

14

Adresy

 • Gabinet Lekarski

  Gostyń, Nad Kanią 172

  (65) 57 ... (zobacz więcej)

 • 24 maja 2012

  Ocena: dobry

  bardzo dobry lekarz prowadzi mi ciąże i jestem bardzo zadowolona

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 26 kwietnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz.Prowadził moje trzy ciąże. Drugą ciążę straciłam. Rozmawiał ze mną o martwej ciąży (10TC) w ten sposób, że pozbierałam się (jesli mozna tak ująć) w miarę sprawnie. Rodziłam przy nim drugie dziecko. Poprosiłam o znieczulenie.Dostałam ;))) Nie było problemu. POdczas wizyt kontrolnych wyczerpująco odpowiada na nurtujące pacjentkę pytania. Język, którym się posługuje jest rzeczywiście zabawny ale najważniejsze jest to ze jest dobrym specjalistą. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 17 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  jestem z niego bardzo zadowolona czasem ma nie wychamowane teksy ale jako lekarz jest genialny

  zgłoś nadużycie
 • 7 stycznia 2011

  Ocena: dobry

  Odbierał mój drugi poród- cc. Doskonała opieka, wiedza. I pomimo specyficznego podejcia do pacjentek ufam mu i wierzę w jego diagozy. Moja mama zna go od 30 lat i z całą pewnością podziela moja opinię

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 16 lipca 2009

  Ocena: neutralny

  Kiedyś powiedziałabym, że to bardzo dobry lekarz, ale na własnym przykładzie wiem, że ma też swoje wady. Według mnie poza wszystkimi zaletami w sytuacji, kiedy już nie wie co ma robić zamiast próbować konsultować w bardziej specjalistycznej jednostce po prostu czeka na rozwój wypadków. Teraz wiem, że pacjentka czasami sama musi wymusić pewne działania a nie bezgranicznie ufać, że robi się dla niej wszystko co możliwe. Dlatego Drogie Panie jeśli dzieje się coś złego to szukajcie informacji gdzie się da i nie zdajcie się tylko na wiedzę i umiejętności tego jednego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 18 maja 2009

  Ocena: bardzo dobry

  swietny specjalista,godny polecenia

  zgłoś nadużycie
 • 22 kwietnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Moja mama jest jego pacjentką od ponad 20 lat, ja trafiłam do niego w zeszłym roku w akcie desperacji - problemów z cerą. Wiele pacjentek za nim nie przepada za jego specyficzny styl bycia, szczerość i nieowijanie w bawełnę. Jest zatwardziałym przeciwnikiem kosmetyków aptecznych i specyfików drogeryjnych do leczenia cery. Jako jedyny lekarz potrafił powiedzieć mi wprost, że nie widzi sensu w szprycowaniu mnie tabletkami hormonalnymi, tylko nakazał zrobienie wymazu ze zmian skórnych, żeby potwierdzić jego przypuszczenia o zakażeniu gronkowcem. I miał rację. Cieszę się, że nie dałam się omamić dermatologom, którzy nie zadają sobie najmniejszego trudu, żeby wysłać pacjentów na zrobienie prostego wymazu za 50 zł, tylko od razu faszerują ludzi antybiotykami albo sterydami, wyniszczając organizm. Śmieszne i tragiczne zarazem, że ginekolog ma większe pojęcie o trądziku niż dermatolodzy. Ginekologiem też jest bardzo dobrym. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 9 kwietnia 2009

  Ocena: neutralny

  wspaniały lekarz bardzo madry

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2009

  Ocena: dobry

  bardzo dobry poloznik ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie
 • 6 stycznia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  wspamiały i opiekuńczy.. bardzo mądry i inteigentny lekarz polecam......najlepszy w gostyniu i okoicach

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami