Stomatolog lek. dent.

Celina Przybyła-Misztela

Poproś o włączenie kalendarza
7

Adresy

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
  Zapraszam dzieci i dorosłych do mojego gabinetu.
  Badanie, ustalenie indywidualnego planu leczenia oraz wstępny kosztorys - bezpłatne.

Usługi

 • 5 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  MariaO. 5 lutego 2014r. Polecam Panią Doktor. Jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie. Pani Doktor bardzo dokładnie leczy zęby. Poświęca co najmniej godzinę na leczenie zęba. Jest zawsze sympatyczna, miła i uśmiechnięta. Ta miła atmosfera sprawia, że czas tam spędzony szybko leci. Ceny są niewygórowane i adekwatne do wykonywanej roboty. Również muszę zaznaczyć, że bardzo dobrze usuwa zęby, bo miałam z tym zawsze kłopoty.

  zgłoś nadużycie
 • 1 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo dokładnie leczy zęby. Pełną godzinę poświęca na leczenie zęba. Nigdy nie miałam lepiej usuniętego kamienia nazębnego, niż u Pani doktor Celiny. Ceny są niewygórowane i adekwatne do wykonanego leczenia. Zajmuje się wyłącznie tymi zębami, które naprawdę wymagają leczenia i nie szuka problemów tam, gdzie ich nie ma.

  zgłoś nadużycie
 • 22 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry stomatolog. Pani doktor jest najlepszym fachowcem w swojej dziedzinie. Jest dokładna w tym co robi, miła zawsze uśmiechnięta i dzięki temu w jej gabinecie panuje sympatyczna atmosfera. Do pani doktor chodzimy całą rodziną już od 5 lat i na pewno już nie zmienię na innego. Polecam ją dla dorosłych jak i dla dzieci, ponieważ potrafi dostosować swoje kompetencje do danego pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 22 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Oj też polecam, bardzo spokojnie i kompetentnie leczy moje mocno już sfatygowane zęby!!!

  zgłoś nadużycie
 • 17 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Panią Celinę Misztelę!!! Fachowa obsługa!!! Przemiła Pani stomatolog!!! Jej porady są bardzo cenne. Moje ząbki teraz są nareszcie dobrze leczone. Poprzednia pani stomatolog robiła szybko, ale musiała poprawiać ząb kilka razy. Pani Misztela wyczyści ząb porządnie i nie ma już z nim problemu! Nic nie szkodzi, że długo siedzi się na fotelu. Ta miła atmosfera sprawia, że czas przyjemnie płynie.

  zgłoś nadużycie
 • 6 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Panią doktor Celinę Przybyłę-Misztelę!!! Wspaniały fachowiec. Wszysto robi bardzo dokładnie. Pani doktor jest bardzo sympatyczna. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i wystraszonych dorosłych.W gabinecie panuje miła atmosfera więc chodzi się tam z przyjemnością.

  zgłoś nadużycie
 • 25 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  W ciągu trzech lat przewinęłam się z córką przez niezliczoną liczbę dentystów, ale żaden z nich nie był wstanie wzbudzić w moim kilku letnim dziecku zaufania, udało się to dopiero pani doktor. Ma fantastyczne podejście do dzieci, a poza tym zaproponowała nam inny sposób leczenia niż wiercenie i plombowanie, które budziło strach w dziecku. Szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja