Bożena Buczek

Położna

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Gabinet lekarski

  Narutowicza 1
  96-500 Sochaczew, mazowieckie

  27
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dr Buczek prowadzial moja ciaze jest bardzo mila i sympatyczna jak czegos nie rozumialam to mi wytlumaczyla. Polecam w 100%.

 • bardzo słaby

  Przestrzegam i odradzam wizyty u Dr Buczek. Pani Doktor po zapoznaniu z moimi dolegliwościami i objawami, które powinny sugerować nieprawidłowości nie zrobiła absolutnie nic, a odchylenia od normy zrzuciła na zażywanie tabletek antykoncepcyjnych parę lat wcześniej. Nie skierowała na badania, nie miała nawet żadnych najmniejszych podejrzeń, że może być coś nie tak. Po 2 latach od wizyty u Dr Buczek, zaniepokojona nasilającymi się objawami trafiłam wreszcie do prawdziwego lekarza i co się okazało? NOWOTWÓR JAJNIKA, guz, który teraz osiągnął już 8,5 cm wielkości, a gdyby Dr Buczek odpowiednio wcześnie zareagowała, ba, gdyby cokolwiek wzbudziło jej podejrzenia, to na pewno nie miałabym za sobą tak przykrych doświadczeń, jakie w tej chwili przechodzę. Z całego serca ostrzegam przed tą panią.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  Dr. Buczek prowadzi moją ciążę.Jest to osoba bardzo kompetentna zarówno pod kątem medycznym jak i podejścia do pacjentki.Zachęcam do współpracy z panią dr.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  lecze sie u tej Pani od ponad 3 lat...poprowadzila moja ciaze...dzieki niej mam wspanialego zdrowego synka...byla przy moim porodzie. w 100%polecam

Zobacz podobnych specjalistów: Bożena Nowak-Papierowska - położna