Bożena Buczek, położna, położnik Sochaczew

Bożena Buczek

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

4

Adresy

 • 26 sierpnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Dr Buczek prowadzial moja ciaze jest bardzo mila i sympatyczna jak czegos nie rozumialam to mi wytlumaczyla. Polecam w 100%.

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2013

  Ocena: bardzo słaby

  Przestrzegam i odradzam wizyty u Dr Buczek. Pani Doktor po zapoznaniu z moimi dolegliwościami i objawami, które powinny sugerować nieprawidłowości nie zrobiła absolutnie nic, a odchylenia od normy zrzuciła na zażywanie tabletek antykoncepcyjnych parę lat wcześniej. Nie skierowała na badania, nie miała nawet żadnych najmniejszych podejrzeń, że może być coś nie tak. Po 2 latach od wizyty u Dr Buczek, zaniepokojona nasilającymi się objawami trafiłam wreszcie do prawdziwego lekarza i co się okazało? NOWOTWÓR JAJNIKA, guz, który teraz osiągnął już 8,5 cm wielkości, a gdyby Dr Buczek odpowiednio wcześnie zareagowała, ba, gdyby cokolwiek wzbudziło jej podejrzenia, to na pewno nie miałabym za sobą tak przykrych doświadczeń, jakie w tej chwili przechodzę. Z całego serca ostrzegam przed tą panią.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 24 kwietnia 2012

  Ocena: dobry

  Dr. Buczek prowadzi moją ciążę.Jest to osoba bardzo kompetentna zarówno pod kątem medycznym jak i podejścia do pacjentki.Zachęcam do współpracy z panią dr.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 4 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  lecze sie u tej Pani od ponad 3 lat...poprowadzila moja ciaze...dzieki niej mam wspanialego zdrowego synka...byla przy moim porodzie. w 100%polecam

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja