Bohdan Gamracki, neurochirurg Rzeszów

Bohdan Gamracki

Poproś o włączenie kalendarza
36

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista neurochirurg z ponad 20-sto letnim stażem pracy samodzielnie kwalifikujący i leczący operacyjnie i zachowawczo pacjentów z chorobami układu nerwowego i kostno-stawowego

Usługi

 • Porada lekarska z oceną badań dodatkowych 120 zł
 • Blokada diagnostyczno-lecznicza grzbietu 80 - 100 zł
 • Blokady i rewitalizacja stawów 80 - 100 zł

Choroby

 • leczenie zachowawcze i operacyjne chorób układu nerwowego
 • blokady diagnostyczno-lecznicze w przebiegu chorób kręgosłupa
 • kwalifikacja do leczenia operacyjnego dyskopatii kręgosłupa
 • operacje przepuklin dysków kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego
 • operacje nerwów obwodowych i zespołu cieśni nadgarstka
 • operacje w zakresie głowy - guzy, zmiany naczyniowe mózgu
 • więcej
 • 1 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Do pana dr Gamrackiego tata trafił przypadkiem-został polecony przez koleżankę mamy. Od samego początku jest miłym człowiekiem, dokładnie i spokojnie tłumaczy na czym polega choroba, jakie leczenie podejmie, czy pacjent się zgadza na takie czy inne leczenie. Gdy inni lekarze widzieli u mojego taty tylko natychmiastową operację dolnych i górnych odcinków kręgosłupa, pan dr Gamracki wystawił poprawna diagnozę i rozpoczął leczenie środkami nieinwazyjnymi, czyli potocznie leczył lekami. Po dwóch tygodniach zauważyłem znaczącą poprawę w poruszaniu się, codziennych czynnościach. Widać to po jego samopoczuciu, tata jest jakby weselszy. Jest to lekarz godny polecenia i te pięć gwiazdek to za mało, żeby odwdzięczyć się za pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta jak do człowieka(co jest rzadko spotykane). Leczy najpierw farmakologicznie, gdy nie widzi poprawy dopiero potem decyduje się na operację. Bardzo dziękuję w imieniu taty jak i całej rodziny za pomoc mojemu tacie.

  zgłoś nadużycie
 • 1 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Po wielu miesiącach ciągłego bólu kręgosłupa szyjnego trafiłem do doktora Bohdana Gamrackiego, który zadecydował o operacji na dwóch poziomach. Podczas operacji doktor wstawił mi dwa implanty. Krótko po zabiegu ból ustąpił i mogę normalnie funkcjonować. Pan dr Bohdan Gamracki to najlepszy neurochirurg, którego wszystkim polecam. Ma dobry kontakt z pacjentem. Jestem bardzo wdzięczny panu doktorowi za to, że mogę znów żyć bez bólu. Dziękuję panie doktorze. Z wyrazami szacunku, Janusz P. z Zamościa.

  zgłoś nadużycie
 • 17 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jolanta K. Po wielu wizytach u specjalistów okazało się , że muszę skonsultować się z neurochirurgiem.Wybrałam doktora Bohdana Gamrackiego , już po pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie , wiedziałam , że to jest kompetentny fachowiec.Poddałąm się operacji kręgosłupa szyjnego na trzech poziomach w sierpniu 2014r w szpitalu w Zamościu.Operację wykonał doktor Gamracki z sukcesem.Jestem dwa miesiące po operacji i normalnie funkcjonuję.Doktor Gamracki jest profesjonalistą , wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Gorąco polecam doktora. Dziękuje panie doktorze za skutecznie przeprowadzoną operację i uratowanie mi zdrowia. Z szacunkiem Jolanta K.

  zgłoś nadużycie
 • 18 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  12 sierpnia 2013 roku trafiłem na oddział neurochirurgii w szpitalu im. Jana Pawła II w Zamościu, z powodu pęknięcia tętniaka na mózgu. Mój stan był bardzo poważny. Od samego początku lekarzem, który mnie przyjął i diagnozował był Pan dr Bohdan Gamracki. Zaraz po badaniu tomograficznym wytłumaczył jaka jest moja sytuacja. Następnego dnia przeprowadził zabieg, ratujący mi życie. Operacja została przeprowadzona w sposób profesjonalny o czym świadczy fakt, że dzisiaj chodzę, mam sprawne kończyny i sprawny umysł. Nie było potrzeby żadnej rehabilitacji. W czasie mojego pobytu w szpitalu przekonałem się o wielkim oddaniu Pana dr Gamrackiego do pacjentów, dla których zawsze miał czas. W przypadku wątpliwości i pytań pacjentów zawsze cierpliwie wysłuchał i odpowiedział na każde pytanie. Odnosił się z wielkim szacunkiem do pacjentów, a także do członków ich rodzin. Dr Bohdan Gamracki to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista, którego z całą świadomością polecam. Wdzięczny pacjent Jan z Zagród.

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Do Pana Doktora przyjechałam, aż z trójmiasta! I wiem, że było warto. Operował mi wpadnięty dysk w dolnej części kręgosłupa. Jestem osoba bardzo młoda, dlatego obawiałam się zabiegu. Dziś wiem, że nie było czego i że Pan Doktor Gamracki wykonał świetna robotę, wykonując mało inwazyjny zabieg. Inni specjaliści proponowali mi implanty, natomiast Doktor Gamracki wykorzystał nowoczesna metode. Już na drugi dzień po zabiegu mogłam chodzić. Pan Doktor jest bardzo sympatycznym i rzeczowym specjalista. Poświęca dużo uwagi swoim pacjentom i jest w stanie odpowiedzieć na każde pytanie. BARDZO SERDECZNIE POLECAM TEGO SPECJALISTĘ !!!

  zgłoś nadużycie
 • 9 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Dobry specjalista, kompetentny i rzeczowy. Do tego miły i sympatyczny człowiek. Spokojnie wysłucha pacjenta, potem przedstawia swoją diagnozę, wyjaśnia wszelkie możliwości leczenia, operacyjne i nieoperacyjne. Doradza, co pacjent powinien zrobić w danym momencie, tak jakby to on sam był chory. Nie spotkałem się dotychczas z takim podejściem ze strony innych lekarzy. Mogę z całą pewnością polecić go wszystkim pacjentom

  zgłoś nadużycie
 • 28 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dziękuję doktorowi neurochirurgii doktorowi Bohdanowi Gamrackiemu za opiekę i udaną operację która odbyła się 17.02.2014r na oddziale neurochirurgii w Zamościu. Jest on bardzo dobrym człowiekiem a jeszcze lepszym lekarzem . Bardzo serdecznie go polecam . Agnieszka B. Szczebrzeszyn

  zgłoś nadużycie
 • 4 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo gorąco dziękuję Panu Doktorowi Gamrackiemu,za przeprowadzenie operacji oponiaka mózgu u mojego męża.Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem,a także cudownym człowiekiem,który wie w jaki sposób rozmawiać z każdym człowiekiem.Dzięki Panu Gamrackiemu,mój mąż po trzech miesiącach od operacji,wrócił do pracy i normalnie funkcjonuje.W razie potrzeby, zawsze możemy liczyć na rozmowę i pomoc,ze strony Pana Doktora.Panie Doktorze,dziękujemy za operację,za opiekę i za dobre słowa,jakie kierował Pan do nas w czasie leczenia.Jest Pan wzorowym lekarzem i dziękuję losowi,że postawił Pana na naszej drodze w czasie choroby.Wszystkim polecam Pana Doktora B.Gamrackiego i wiem,że nikogo nie opuści w potrzebie.Zawdzięczamy Panu bardzo wiele i dlatego uważam,że te pięć gwiazdek to jednak dla Pana za mało.DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO.

  zgłoś nadużycie
 • 15 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Dr B.Gamracki to specjalista ponadprzeciętny.Operował mi kręgosłup szyjny na 3 poziomach. Mistrzostwo świata. Do tego czasu funkcjonuję dosć sprawnie. Adam

  zgłoś nadużycie
 • 19 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Do szpitala w Zamościu trafiłem 14 sierpnia 2013 roku. Stwierdzono u mnie wcześniej krwiaka na mózgu. Operacja została przeprowadzona natychmiastowo. Zabieg prowadził dr Bohdan Gamracki. Był też moim lekarzem prowadzącym. Kiedy okazało się, że krwiak powrócił i doszło do obrzęku mózgu Pan Doktor podjął decyzję o kolejnym zabiegu. Była to trudna do przeprowadzenia operacja, ale po kilku godzinach wszystko skończyło się szczęśliwie dzięki staraniom dr Gamrackiego. Cały pobyt w szpitalu obserwował moje wyniki, był życzliwy, objaśniał i informował o przebiegu operacji i podejmowanych dalej działaniach. Wykazywał się profesjonalizmem, jest lekarzem z powołania. Dzięki niemu mogę pisac te słowa, za co bardzo serdecznie Mu dziękuję. Z wyrazami szacunku Tomasz P.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja