Bogusława Kurpiel, dermatolog Nowy Sącz
Dermatolog lek.

Bogusława Kurpiel

Poproś o włączenie kalendarza
5

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Medycyna a w szczególności Dermatologia jest moją pasją od 25 lat.

  Jestem specjalistą II stopnia z Dermatologii i Wenerologii oraz Biegłym Sądowym i Orzecznikiem ZUS z tego zakresu.

  Szczególną uwagę poświęcam znamionom i nowotworom - czerniakowi i rakowi skóry. Specjalizuję się w ich diagnostyce i wczesnym rozpoznaniem .

  Oprócz leczenia chorób skóry, pracuję także nad poprawą jej wyglądu, wykonując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak usuwanie brodawek, włókniaków, naczyniaków czy też poprawianie kondycji skóry poprzez zabiegi - peelingi medyczne.
  Stale uzupełniam swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach naukowych i szkoleniach.

Usługi

 • Kriochirurgia
 • Dermatoskopia - badanie znamion , diagnostyka czerniaka
 • Testy alergiczne płatkowe
 • Peelingi medyczne

Choroby

 • 10 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Gorąco polecam wspaniałego LEKARZA. Pani doktor zbadała moją żonę, która przyszła do gabinetu z wydawałoby się drobiazgiem - małe znamię na policzku zaczęło rosnąć. Diagnoza Perfekt i zalecenie (skierowanie wypisane od ręki) do szpitala i natychmiast usunąć. Strach (kobieta-twarz- przerzuty). Poleciła doktora Zemana w Krakowie i potwierdził co do joty tak diagnozę jak i konieczność zabiegu. Gdyby nie precyzyjna diagnoza i szybkość działania nie wiadomo co by się mogło stać. Dzisiaj nie ma śladu interwencji chirurgicznej a zaniedbany CZARNIAK jest straszny. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA. Grzegorz

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Cieszę się Panie Grzegorzu, że wszystko się dobrze skończyło u Pana Małżonki. Czerniak wykryty we wczesnej fazie daje duże szanse na jego pokonanie. Serdecznie dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam.

 • 9 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor wreszcie ujarzmiła mój trądzik. Leczyłam się ok. 2 lat w przychodni w Podegrodziu. Niestety Pani doktor już tam nie przyjmuje. Gdzie Pani szukać, Pani doktor?

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Cieszę się razem z Panią Pani Karolino, że trądzik ujarzmiony.Pracuję w Nowym Sączu: Medicor ul. Długosza 45 - tel 18 4437252 i w Centrum Medyczne Batorego ul. Batorego 77 ( dawna Przychodnia Kolejowa ) tel - 18 4020006.Pozdrawiam serdecznie.

 • 29 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią Doktor. Mam na skórze dużo pieprzyków, ale nikt mnie dotąd porządnie nie zbadał, wszyscy tylko patrzyli ogólnie i mówili, że wszystko dobrze, a Pani Doktor Kurpiel zbadała przrz dermoskop wszystkie pieprzyki po kolei i zrobiła zdjęcie tego, który był podrjrzany. I ten jeden był przebadany komputerowo i skierowany do wycięcia. Okazało się, że wycięcie było zrobione w porę, więc wszystko się dobrze skończyło. Dziękuję Pani Doktor za to, że była taka dokładna i byłoby dobrze, żeby inni lekarze też tak podchodzili do pacjenta.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Bardzo mi miło Panie Stefanie. Dobrze się stało, że Pan dotarł do mnie na tyle wcześnie, iż profilaktyczne usuniecie dysplastycznego znamienia w zupełności wystarczyło. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

 • 13 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Leczyłem się wcześniej w innej poradni - bez skutku. Dopiero doktor Kurpiel wypisała mi leki które zadziałały. polecam, Jacek

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Bardzo mi miło Panie Jacku, pozdrawiam.

 • 11 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Przyjazna dla pacjenta Pani z ogromną wiedzą. Błąkałam się z moją mamą po różnych dermatologach w Nowym Sączu i dopiero Pani Kurpiel nam pomogła. Zaskakujące jest to, jak różni dermatolodzy - mający to samo wykształcenie mogą wydawać tak różne diagnozy . Polecam

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Cieszę się, że mogłam pomóc. Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami